» » Zelenej Kávy Fazule Extrakt Pre Chudnutie

Zelenej Kávy Fazule Extrakt Pre Chudnutie

Zelenej kávy fazule extrakt naozaj vám pomôže schudnúť?

Zelenej Kávy Fazule Extrakt Pre ChudnutieTo je ohlasoval ako revolučné nové Chudnutie produkt, ktorý môže roztaviť libier bez nutnosti stravy alebo výkon. Hoci to znie jasne príliš dobrý byť pravda, zelenej kávy fazule extrakt je lietanie z regálov v prírodných obchodoch s potravinami a je vo vysokej dopyte online. Je to medzi top predajcov práve teraz.

Nie je náhodou zelenej kávy fazule extrakt vzrástol v popularite po sú uvedené na Dr Oz Zobraziť. V septembri, po tom, čo úloha kritiky pre volanie zelenej kávy fazule extrakt "zázrak" produktov, Dr Mehmet Oz vykonáva vlastnú experiment na dodatku.

Pomocou 100 ženskej dobrovoľníkov, Oz povedal zistil, že ženy, ktoré vzal extrakt stratil v priemere dvoch libier za dva týždne. Ženy, ktoré vzal placebo stratili v priemere jedna libra počas tých dvoch týždňov.

Presvedčený o tom? Len budete chcieť rezervovať rozsudku.

Kliknite tu kúpiť zelenej kávy výňatok z oficiálne stránky

Čo je zelené kávové zrno?

Zelená kávové zrná sú jednoducho fazule, ktoré ešte boli pečené. Zelené Kávové bôby obsahujú kyselinu chlorogenová, ktorej zástancovia hovoria, že spomaľuje uvoľňovanie glukózy do tela po jedle, čím podporujú chudnutie. Keď sa kávové zrná sú pražené, chlorogenová kyselina je stratený. Extrakt, s chlorogenová kyselina je premenená vo forme kapsúl pred predávajú spotrebiteľom. A to nie je lacná. Mesiac dodávok môže stať medzi $20 a $30.

Zelenej Kávy Fazule Extrakt Pre Chudnutie

Tvrdenia o zelené Kávové bôby

Len typu "zelenej kávy fazule extrakt" do vyhľadávanie na internete a ste zaplavení spoločností reklamu svojej schopnosti pomôcť vám schudnúť. Trochu bližšie sa pozrieť a uvidíte, že mnohé z týchto stránok odkaz na jednej konkrétnej štúdii zálohovať svoje nároky. Že štúdie, uverejnenej v časopise Diabetes, Metabolického syndrómu a obezita, bol vykonaný na osem mužov a osem žien. Každý dostali vysokú dávku a nízku dávku zelenej kávy fazule extrakt, rovnako ako placebo, v troch samostatných šesť-týždeň-dlhá experimenty. Účastníci boli vyzvaní konzumovať podobný počet kalórií každý deň počas trvania experimentu.

Po 22 týždňov, alebo asi päť mesiacov, vedci zistili, v priemere účastníkov stratilo vyše 17 libier.

"Má výrazné chudnutie" s ním spojené, podľa Dr Joe Vinson, Profesor chémie na University of Scranton v Pensylvánii a vedúci autor štúdie.

Kliknite tu kúpiť zelenej kávy výňatok z oficiálne stránky

Štúdia o zelené Kávové bôby

Hoci štúdie je hojne citovaná ako dôkaz zelenej kávy fazule extrakt funguje, výživu a obezity odborníkov sa cez platnosť výsledkov. Oni upozorniť na viaceré problémy so štúdiom, najmä skutočnosť má zvláštne, netradičný dizajn a že sa zúčastňuje len veľmi málo ľudí.

Poznamenávajú, že štúdie účastníci schudol počas fázy placebo pokusu, ktorý naznačuje zelenej kávy fazule extrakt nebol zodpovedný za ich chudnutie. Napríklad môže mať účastníkov odporúča schudnúť, pretože ich hmotnosť a diet boli monitorované v rámci štúdie.

Zelenej Kávy Fazule Extrakt Pre Chudnutie "Jasne nie je nič magického," povedal Dr Arya Sharma, profesor medicíny a výskumu obezity a management na University of Alberta.

Kliknite tu kúpiť zelenej kávy výňatok z oficiálne stránky
Ale aj keď stále chcú veriť študijné výsledky, že hovorí, že ľudia môžu prísť významné množstvo váhy bez zmeny ich Kalorický príjem alebo úrovne fyzickej aktivity. Je nemožné.

"Zvyčajne, keď štúdie zlomiť fyzikálnych zákonov vesmíru, nie je obvykle niečo zlého samotnú štúdiu," povedal Dr Joni Freedhoff, lekársky riaditeľ inštitútu Ottawa bariatrickej lekárske, kto píše ťažký veciach, populárny blog otázkach výživy.

Pod "Čiarou" v štúdii, autori na vedomie, že "no konfliktu záujmov v tejto práci." Že nehovorí celú pravdu. Hoci Vinson je uvedená ako vedúci autor štúdie, on vlastne neurobil žiadne výskumu. Štúdia bola vykonaná v Indii. Vinson preskúmala údaje a napísal štúdia papier.

Kým Vinson uvádza, že zelenej kávy fazule extrakt v štúdii bolo poskytnutých uplatňovať potraviny vedy Inc, spoločnosť so sídlom v Texase, on nespomenul, že spoločnosť si zaplatil mu písať štúdie.

Keď požiadal o tento potenciál konfliktu záujmov, Vinson povedal, že nemá získať finančne, ak firma predáva mnoho výrobkov a že časopis nevyžadovali ho zverejniť vzťah.

Ale nedostatok odhalenie je vážne, pretože by to mohlo byť zavádzajúce pre tých, ktorí ju prečítať.

Kliknite tu kúpiť zelenej kávy výňatok z oficiálne stránky