» » Zaļo Kafijas Pupiņu Ekstraktu, Svara Zudums

Zaļo Kafijas Pupiņu Ekstraktu, Svara Zudums

Tas zaļo kafijas pupiņu ekstraktu patiešām palīdzēs jums zaudēt svaru?

Zaļo Kafijas Pupiņu Ekstraktu, Svara ZudumsTas ir vēstīja kā revolucionāri jauns svara zudums produkts, kas var izkausēt mārciņu bez diētas vai uzdevumā. Kaut gan skaidri tas izklausās pārāk labi, lai būtu taisnība, zaļo kafijas pupiņu ekstraktu ir izlidošana plauktos dabas pārtikas veikalos un ir augsts pieprasījums tiešsaistē. Tieši tagad tas ir starp top pārdevējiem.

Tas ir zaļās kafijas pupiņu ekstraktu sasniedza popularitāti pēc tam, kad ticis pieminēts Dr Oz Show nav nejaušība. Septembrī, pēc tam, kad veikti uzdevumu kritiķi, aicinot zaļo kafijas pupiņu ekstraktu "brīnumu" produktu Dr Mehmet Oz veica savu eksperimentu par šo papildinājumu.

Izmantojot sieviešu 100 brīvprātīgajiem, Oz teica, ka esot atradis sievietes, kas bija ekstraktu zaudēja vidēji divas mārciņas pēc divām nedēļām. Sievietēm, kuras saņēma placebo zaudēja vidēji vienu mārciņu šo divu nedēļu laikā.

Pārliecināts? Varat tikai rezerves spriedums.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos zaļās kafijas ekstrakts no oficiālā mājas lapa

Kas ir zaļās kafijas pupiņas?

Zaļās kafijas pupiņas ir vienkārši pupas, kas nav grauzdēti. Zaļās kafijas pupiņas satur chlorogenic skābe, kura atbalstītāji teikt, palēnina atbrīvošanu no glikozes organismā pēc ēšanas, tādējādi veicināt svara zudums. Kad tiek grauzdētas kafijas pupiņas, lielākā daļa chlorogenic skābe tiek zaudēta. Ekstraktu ar chlorogenic skābi, kas pārvērš kapsulu veidā pirms pārdod patērētājiem. Un nenāk lēti. Mēneša piegādes var izmaksāt no $20 līdz $30.

Zaļo Kafijas Pupiņu Ekstraktu, Svara Zudums

Pretenzijas par zaļo kafijas pupiņu

Vienkārši ievadiet "zaļo kafijas pupiņu ekstraktu" interneta meklēšanas un jums tiks appludinātas ar uzņēmumiem reklāma tās spējas, lai palīdzētu jums zaudēt svaru. Izskatās mazliet tuvāk, un jūs redzēsiet, ka daudzas no šīm vietām atsaucas viena konkrēta pētījuma dublēt savus prasījumus. Šajā pētījumā, kas publicēts žurnālā diabēta metabolisko sindromu un aptaukošanās, tika veikta astoņus citus vīrus un astoņas sievietes. Tie katrs deva lielu devu un zemu devu zaļo kafijas pupiņu ekstraktu, kā arī par placebo, trīs atsevišķas sešu nedēļu garumā izmēģinājumos. Dalībnieki tika aicināti patērē līdzīgu skaitu kalorijas katru dienu eksperimenta gaitā.

Pēc 22 nedēļas jeb apmēram piecus mēnešus, pētnieki atklāja, vidēji dalībniekiem zaudēja vairāk nekā 17 mārciņas.

"Tas ir ievērojamu svara zudumu" saistīts ar to, saskaņā ar Dr Joe Vinson, profesors ķīmijas pie universitātes Scranton Pennsylvania un vadīt pētījumu autors.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos zaļās kafijas ekstrakts no oficiālā mājas lapa

Pētījums par zaļo kafijas pupiņu

Lai gan pētījumā plaši tiek minēta kā pierādījums zaļo kafijas pupiņu ekstrakts darbojas, uzturs un aptaukošanās eksperti ir attiecīgā pār rezultātu ticamība. Tās izcelt vairākas problēmas ar pētījuma, jo īpaši to tas ir nepāra, neparastā dizains un ka tā bija ļoti maz cilvēku.

Tie arī norāda, ka pētījuma dalībnieki zaudēto svaru placebo grupā posmā pētījumā, ko ierosina zaļo kafijas pupiņu ekstraktu nav atbildīga par savu svara zudumu. Piemēram, dalībnieki var būt jūtama aicināti slim leju, jo svara un uzturs bija jāuzrauga pētījuma ietvaros.

Zaļo Kafijas Pupiņu Ekstraktu, Svara Zudums "Nepārprotami nav nekāda burvju par to," teica Dr Arya Sharma, profesors medicīnā un aptaukošanās izpētes un Alberta universitātes vadības katedra.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos zaļās kafijas ekstrakts no oficiālā mājas lapa
Bet pat tad, ja jūs joprojām vēlaties ticēt pētījuma rezultātus, uzskata, ka saka, ka cilvēki var zaudēt ievērojamu svara, nemainot savu kaloriju patēriņš vai fiziskās aktivitātes līmeni. Tas ir neiespējami.

"Parasti, kad studiju pārtraukuma fizisko likumu visumā, parasti kaut kas nav kārtībā ar pētījums pats par sevi," teica Dr Yoni Freedhoff medicīnas direktors Otavā ir Bariatric medicīnas institūts, kas raksta nozīmīgākās lietās, populārs blog uztura jautājumos.

Sadaļā "Piezīmes" pētījumā, autori piezīmi, ka tas neinteresē "konflikti ar šo darbu." Tas nav pateikt visu stāstu. Gan Vinson ir uzskaitīti kā vadošais autors pētījumā, viņš faktiski nebija darīt kādu pētījumu. Pētījums tika veikts Indijā. Vinson pārbaudījusi datus un uzrakstīja pētījumu papīra.

Kamēr Vinson atzīmē zaļo kafijas pupiņu ekstraktu, kas izmantoti pētījumā tika piegādāta lietotas pārtikas zinātnēs Inc, uzņēmums, kas atrodas Texas, viņš neminēja, uzņēmums arī jāmaksā viņam jāraksta pētījums.

Jautāti par iespējamo interešu konfliktu, Vinson teica, ka viņš nav iegūt finansiāli, ja uzņēmums pārdod daudz preces un žurnālu nebija vajadzīga viņu atklāt attiecības.

Taču informācijas trūkums ir nopietns, jo tas varētu būt maldinošs tiem, kas lasa to.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos zaļās kafijas ekstrakts no oficiālā mājas lapa