» » Zaļās Kafijas Ekstrakts Blakusparādības

Zaļās Kafijas Ekstrakts Blakusparādības

Ikreiz, kad Dr Oz iesaka par viņa parādīt cilvēkiem klausīties kaut ko, bet tā arī izceļ hucksters un scammers, kas padara smieklīgs norādes Nr Side Effects brīnums tableti. Tas ir brīdinājuma zīme, tie nav godīgi. Ir vienmēr būs dažas blakusparādības ar jebkuru produktu, ja vien tas nav placebo.

Bet tā ir taisnība, ka blakusparādības, pieņemot zaļo kafijas ekstrakts ir salīdzinoši neliela. Vairāki pētījumi ir izdarīts pārbaudīt efektivitāti zaļās kafijas ekstrakts, svara zudums un nav atsevišķs gadījums, blakusparādības kontrolētos pētījumos.

Šis ekstrakts ir pilnīgi dabiski, nāk no zaļa (vai dabas, izejvielas un negrauzdētu) kafijas pupiņas. Veselības aizsardzības eksperti apgalvo, ka tā ir diezgan daudz kāds pilnīgi droši, ja tas ir kvalitatīvs produkts. Tur ir tikai daži nelieli izņēmumi:

Zaļās Kafijas Ekstrakts Blakusparādības

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt zaļo kafijas pupiņu izraksts no oficiālā mājas lapa

Kofeīns var sniegt jums jitters

Dažādā daudzumā ar zaļās kafijas ekstrakti ir kofeīns, bet dažas ir vairāk nekā citi. Mēs iesakām zīmolu lieto Svetol (ieteicams Dr Oz), kas ir arī bez kofeīna un satur mazāk nekā 8 mg kofeīna. Vidējais tasi kafijas ir 100-150 mg kofeīna. Lielākajā daļā citu zīmolu neizmanto bezkofeīna kafija, un tika konstatēts, ka daudzi ir 40 mg vai vairāk kofeīna pārbaudes veic patērētāju laboratorijas. Atkarībā no zīmola izmēģināt, sākt ar zemu devu un pakāpeniski veidot lielāku devu, kā jūs redzat, kā tas jūs ietekmē.

Nav grūtniecēm

Vēl viens izņēmums ir bērniem un grūtniecēm. Tas nav pētīta bērniem tā ir visdrošākā palikt nevar ņemt to, ja jūs esat grūtniecības stāvoklī un neļauj bērnus ņemt to. Tas attiecas arī uz sievietēm, kam ir māsu.

Pēdējo izņēmumu ir ikvienam, kurš bija aknu vai nieru darbības traucējumi vai ir jebkāda veida recepšu medikamentus.

Pērkot veselības bagātinātāji, jums vienmēr vajadzētu darīt savu mājasdarbu par tiem. Kas ietilpst kafijas pupiņu tabletes. Lai gan tas ir pierādīts, efektīvi un droši pieņemt, jums, lai pārliecinātos, ka tas ir labi piemērots jums. Tas ir jauns tirgus svara zudums, bet jau ir daudz dažādu marku un mazumtirgotāji, kas pārdod plašu dažādu tabletes.

Zaļās Kafijas Ekstrakts Blakusparādības

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt zaļo kafijas pupiņu izraksts no oficiālā mājas lapa
Šeit ir pamati, kas jums būtu jāzina par zaļās kafijas Diēta:

Izvēlēties kvalitatīvu produktu Jūs pērkat ir nepieciešams radīt augstas kvalitātes pupiņu ekstraktu. Ja izmanto, lai ekstrakts kafijas pupiņas nav augstas kvalitātes tad kā faktisko ekstraktu var būt augstas kvalitātes? Vienkāršs. Tā nevar. Kafijas pupiņas, kas parasti nāk no valstīm, kas nav ASV, bet pirms tās šķērsot robežu tās rūpīgi pārbaudīti. Tur ir dažas stingra kvalitātes pamatnostādnēm, tiem ir jāatbilst. Laba kompānija arī ir savas kvalitātes kontroli. Meklējiet tādu, kas ir vismaz 45 % GCA (zaļās kafijas antioksidants) vai chlorogenic skābi.

Pārbaudiet sastāvdaļu Kā jau minēts, pirmā lieta, jums vajadzētu pārbaudīt ir tajā chlorogenic skābi vai GCA. Vismaz 45 %. Bet jums vajadzētu apskatīt to, ko vēl tajā. Dažiem produktiem ir uzpildes sastāvdaļas, kas absolūti neko darīt jums un aizved prom no ekstrakta potences. Apturēt prom no tiem, kas ir sastāvdaļas, kas satur vārdus "carbonites" vai "sulfāti". Dažreiz būs labvēlīgas sastāvdaļas, pievieno pārāk, gan, piemēram, aveņu ketonu, 5htp vai Āfrikas Mango. SDF-4 izmanto tos, kā arī Garcinia Cambogia un zaļo tēju. Tās kombinēt, lai izveidotu spēcīgu un efektīvu svara zudums produkts, bet tur ir nedaudz augstāka saslimstība ar nelielas blakusparādības, apvienojot vairākus dabiskā svara zudums produktiem.

Ko citi par to saka? Pirms pērk zaļo kafijas pupiņu tabletes vai citi veselības papildināt, mēģināt atrast dažas reālā atsauksmes no klientiem, kuri izmanto to. Redzēt, ja viņi parasti ir kaut kas kopīgs, ja tā, tad tas ir iespējams droši bet jums to pašu pieredze. Ja neviens, šķiet, vispār neko par blakusparādības, tad izredzes ir jums visiem vai nu nebūs.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt zaļo kafijas pupiņu izraksts no oficiālā mājas lapa

Izvēlēties uzticamu piegādātāju

Paņemiet savu laiku, kad pērk zaļo kafijas ekstrakts papildinājumus. Izvēlēties uzticamu piegādātāju un kvalitatīvs produkts un vispār nevajadzētu būt problēmām vai blakusparādības. Pēc mūsu pētījumiem, mēs iesakām šeit zaļo kafijas ekstrakts ir visaugstākās kvalitātes, jūs varat atrast.

Zaļās Kafijas Ekstrakts Blakusparādības

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt zaļo kafijas pupiņu izraksts no oficiālā mājas lapa