» » Yeşil Kahve çekirdekleri Için Kilo Kaybı üzerinde Inceleme

Yeşil Kahve çekirdekleri Için Kilo Kaybı üzerinde Inceleme

Yeşil kahve çekirdeği insanların kilo yardımcı olur mu? Birçok insan bu kilo kaybı ek Dr Oz show görmek beri soran bir soru olduğunu. Eğer bu konuda da merak ettik, izin vermek beni yeşil kahve çekirdeği kilo kaybı araştırma bakarak şeyleri anlamaya yardımcı olmaya çalışıyoruz. Ben bu son yaparak sadece biz çoğu Web siteleri ve dergiler nüfuz hype kesilmiş inanıyorum.

Yeşil kahve çekirdeği nedir?

Yeşil Kahve çekirdekleri Için Kilo Kaybı üzerinde IncelemeYeşil kahve çekirdekleri değil kavrulmuş kahve çekirdeği vardır. Yeşil kahve çekirdekleri Kavurma sadece kahve çekirdekleri rengini değiştirir ama aynı zamanda klorojenik asit olarak adlandırılan bileşik kaldırır. Yeşil kahve çekirdeği kilo kaybı talep kalbinde klorojenik asit 's. Kavrulmuş kahve çekirdekleri küçük klorojenik asit vardır.

Takviyeleri "yeşil kahve çekirdeği özü" içerdiğinde, klorojenik asit onlar başvuruyorsunuz özüdür. Gibi birçok bitki kimyasallar, klorojenik asit aynı zamanda antioksidan özellikleri vardır. Muhtemelen kullanılır takviyeleri olan başka bir yeşil kahve çekirdekleri, kafein özüdür.

Göre klorojenik asit Vikipedi sayfası ve klorojenik asit içeren Autoimminity Araştırma Vakfı gıdalar şunlardır:

 1. Kuru erik
 2. Şeftali
 3. Bambu
 4. Çay
 5. Yaban mersini
 6. Ayçiçeği tohumları
Yeşil kahve çekirdeği resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın

Yeşil kahve çekirdeği ve kilo kaybı

Yeşil kahve çekirdekleri ve kilo kaybı olduğunu. Bu çalışmaların bazıları özetleri aşağıdadır.

Bir yeşil kahve çekirdeği özü bu çalışmada 2006 BMC tamamlayıcı ve alternatif tıp, araştırma yılında yayınlanan bir fare kaydetti (kullanılan doz olduğu 200 ve 400 mg/kg vücut ağırlığı) kan trigliserid düzeyleri azalır.

Ancak, araştırmacılar da ne klorojenik asit ya da kafein tek başına toplam vücut kilo alma veya karın yağ birikimi azaltarak başarılı olduğunu kaydetti.

Yeşil kahve çekirdeği araştırma orada çok fare içerir.

2011 Yılında yeşil kahve çekirdeği bir meta analiz özü ve kilo kaybı yayımlandı.

Bir meta analiz önceki araştırma görünüyor ve tüm benzer çalışmaları hep birlikte götürü için çalışır — istatistiklerini kullanarak — bir bütün, bir genel trend olarak veya sonuç alınması halinde görmek için belirlenebilir. Bu durumda, analiz söylemek için yeterli kanıt olmadığını görmek için çalışıyordu meta "Evet, yeşil kahve çekirdeği ekstresi yardımcı kilo insanlar."

Bu meta analiz sadece en iyi kalite çalışmaları-randomize dahil, plasebo kontrollü çift kör klinik çalışmalar kilolu insanlar kullanma.

Yeşil Kahve çekirdekleri Için Kilo Kaybı üzerinde Inceleme

Yeşil kahve çekirdeği resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın
Bulunan 2000'den fazla çalışmaların sadece 3 çalışmalar araştırmacıların kriterlerini karşıladı. Bu 3 çalışmaları Toplam 143 kişi kullandı.

Bunlar dahil 3 çalışmaları şunlardı:

Klorojenik asit etkisi glikoz emilimini sağlıklı gönüllü olarak kahve ve (2007 yayınlandı) kilolu ve obez kişilerde uzun süreli kullanıldığında vücut kitle etkisi zenginleştirilmiş.

Bağımsız Pazar çalışma kahve şekli etkisi kilo kaybı — klorojenik asit etkisi kilolu insanlarda kullanıldığında kilo kahve (kahve chape) zenginleştirilmiştir. (2009) yayınlandı.

Svetol ®, Yeşil Kahve özü, kilo kaybı neden olmaktadır ve yalın kilolu problem ile gönüllü olarak yağ kütle oranı artar. (2006 Yayınlandı).

Bir bütün olarak ele alındığında, bu 3 çalışmalar yeşil kahve çekirdeği özü kullananlar kilolu insanlar kim bir plasebo kullanılan daha önemli ölçüde daha fazla kilo kaybı gösteriyor ki görünmektedir. Bu iyi, ama bu etkinin derecesi "ılımlı" olduğunu söylemek için araştırmacılar gitti ve "klinik değildir bu nedenle belli." "Etkisi boyutunu küçük." demek için araştırmacılar gitmek

Başka bir deyişle, yeşil kahve çekirdeği görünüyor bazı kilo kaybı teşvik ama iyi çalışmalar olmaması nedeniyle, bu kesinlikle gerçekten çalışır eğer söylemek zordur — ve bu işe insanlar sadece kilo küçük değişiklikler görebilirsiniz.

Yeşil Kahve çekirdekleri Için Kilo Kaybı üzerinde Inceleme

Yeşil kahve çekirdeği resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın
Tüm bu dedi, araştırmacılar daha yapacağını bu sonuçları değiştirmek- ve daha iyi — çalışmaları.

2012 Yılında bir çalışma yeşil kahve çekirdeği çalışma günlük, metabolik sendrom diyabet ve obezite yayımlandı. Bu çalışmada Türkiye'de yapılmıştır ve 22 hafta (5.5 ay) sürdü ve 16 kilolu erkekler ve kadınlar.

Yani, bu oldukça küçük bir çalışma oldu. Bu "uygulamalı yemek kim çalışma finanse Bilimler tarafından yapılan GCA" denilen yeşil kahve çekirdeği ek soruşturma yapıldı. (Tüm konular aynı tedavi 6 hafta için her) bir çift kör, rasgele sırada aldı. Tedavi edildi:

 • Günde 3 x verilen plasebo (belirtilmemiş)
 • 350 mg günlük (1050 mg toplam) 3 x alınan GCA
 • 350 mg günlük (700 mg toplam) 2 x alınan GCA
2 Haftalık bir dönem boyunca tedavileri vücut dışına yıkama bileşenleri izin için ayrılmış.

Bir kenara olarak, ben uygulanan gıda Bilimleri Texas merkezli fark ettim. Tüm üniversiteler ve Amerika laboratuarlarda, neden onlar onların ürün test Hindistan'a gitti? Bir kural olarak, ben genellikle Hindistan'da yapılan çalışmaların şüpheci kulüpler.

Çalışma sonunda:

 • 6 Hafta boyunca kullanıldığında, kişi yaklaşık 2 kg (yaklaşık 4 lbs) ne zaman kaybetti 1050 mg yeşil kahve çekirdeği ekstresi ve yaklaşık 1,5 kg (yaklaşık 3 £) ne zaman ayırdığınız 700 mg ekstresi kullanarak. Her ikisi de (ki iyi) istatistiksel olarak anlamlı kabul edildi.
 • Vücut yağ yaklaşık % 1 yanı sıra vücut kitle indeksi azaltmak da 700 mg ve 1050 mg dozda görüldü. Her iki değer istatistiksel olarak anlamlı kabul edildi.
Yeşil kahve çekirdeği resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın

Yeşil kahve çekirdeği nasıl çalışır?

Araştırma şimdiye kadar klorojenik asit (yeşil kahve çekirdeği bir özü) glukoz-6-hangi vücut glikoz (şeker) kullanımını da dahil olduğu fosfataz, denilen bir enzim bozan söylemek eğilimindedir. Ben ben "nasıl çalışır" sorusunu bırakın şey bundan daha karmaşık olabilir başkalarına düşünüyorum.

Ne kadar yeşil kahve çekirdeği çalışır?

Yeşil kahve çekirdeği 2011 meta analizini bahsedilen, Birleşik "GCE (Yeşil Kahve özü) etkili doz bir kilo kaybı ek olarak da kurulmuş değildir ki." Başka bir deyişle, yeşil kahve çekirdeği kilo kaybı yardımcı çalışır miktarı bilinmemektedir.

Bilmiyoruz neden yok çünkü yeterince iyi çalışmalar henüz üzerinde Yeşil Kahve özü ve kilo kaybı.

2012 Yeşil kahve çekirdeği çalışmanın sonuçlarını gospel olarak alınırsa, insanların en az 700 mg olan ürünler için bakmak gerekir. 2012 Çalışma sadece 16 kişi olduğu için ben önce ben onun bulguları emin hissediyorum Bu çoğaltma en az bir büyük çalışma görmek istiyorum.

Yeşil Kahve çekirdekleri Için Kilo Kaybı üzerinde Inceleme

Yeşil kahve çekirdeği resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın

Yeşil kahve çekirdeği yan etkileri

Ben gördüm hiçbir çalışma yeşil kahve çekirdeği herhangi bir önemli yan etkileri kaydetti. Kilo kaybı ürün üreticileri bazen birlikte kilo kaybı etkisini artırmak için farklı malzemelerle birleştirmek, çünkü bu tüm yeşil kahve çekirdeği takviyeleri ancak yan etki ücretsiz olduğu anlamına gelmez.

Her zaman kullandığınız içerdikleri maddeler görmek için kilo kaybı takviyeleri geri etiketleri arayın.

Ayrıca, tarih çalışmaları-si olmak kullanılmış "sağlıklı insanlar." Ben bu yeşil kahve çekirdeği takviyeleri sağlık sorunları olan kişilerde sınamıştır veya kim çeşitli ilaçlar almak herhangi bir çalışmanın farkında değilim.

Bir sıçan çalışma Yeşil Kahve özü kan basıncını düşürdü kaydetti. Bu ya da değil insanlar için geçerli olup olmadığını daha iyi araştırma gerekir.

Yeşil kahve çekirdeği ürün Ayrıca kafein veya diğer uyarıcı olursa, bu kan şekeri seviyesini değiştirmek. Bu bazı şeker hastaları için bir sorun olabilir.

American Journal of Clinical yüksek dozlarda (2 gram) klorojenik asit homosistein düzeyleri kadınlarda ve erkeklerde arttığını kaydetti Nutrition, 2001'den küçük bir çalışma yayınlandı. Tartışmalı olsa da, homocyestine yükselmesi kalp hastalığı bir rol oynayabilir.

Yeşil kahve çekirdeği takviyesi homosistein yükseltirseniz bilinmemektedir. Yeşil kahve çekirdeği takviyeleri almak insanlar kalp hastalığı olan doktor homosistein düzeyleri hakkında ilk, sadece güvenli olması için konuşmak gerekir.

Yeşil kahve çekirdeği çalışır?

O yeşil kahve çekirdeği bazı kilo kaybı araştırma vardır hiçbir şüphe yoktur. Orada da hiç şüphe yok ki kilo kaybı kanıt birçok web sitesi size çoğu laboratuvar fare araştırma kaynaklanan kanıt ne söylemek çok azdır. Ben biraz şüpheci, şimdiye kadar yapılan insan kilo kaybı araştırma inanılan ise kalırken yeşil kahve çekirdeği biraz kilo insanlar yardımcı olabilir, ancak daha iyi araştırmalar kadar kesin olarak söylemek zordur.

Yeşil kahve çekirdeği resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın