» » Vedlejší účinky Acai Berry

Vedlejší účinky Acai Berry

Acai Berry vedlejší účinky

Vedlejší účinky Acai BerryTam bylo mnoho článků v médiích v poslední době o nový "zázrak" doplněk Acai bobule a upřímně řečeno, já jsem skeptický. Pokud jde o doplňky stravy mám sklon vyhýbat se jim, protože nedokázaný prospěch nezdá se, že se vyplatí riskovat neznámá vedlejší účinky. Mnoho ztráta prášky hmotnost může mít vážné vedlejší účinky, Acai bobule jsou z ovoce našel v amazonském deštném pralese, takže by se zdálo, že to může být stojí za zvážení používání tohoto dodatku k hubnutí.

Pro ty z vás, kteří jste ještě neslyšeli o této ovoce bobule Acai (prohlásil-povzdech y) jsou malé, černé bobule, které vypadá jako menší množství hroznů. Plody má velké zrno ve svém jádru, obklopen buničiny na vnější straně. Tato dřeň se používá v celé řadě potravin, zdraví a dělával kapsle a jako doplněk k koktejly. Dužina obsahuje velké množství antioxidantů a vlákniny, která je velkým přínosem pro každého, kdo se snaží zhubnout. Berry byla také spojena se snížená chuť k jídlu, což je zvláště užitečné, když na stravu.

První věc, kterou udělám, když slyším tolik výhod je, podívejte se na úlovek, takže jsem strávil mnoho hodin zkoumá Acai bobule. Neexistovaly žádné konečné články na vedlejší účinky Acai bobule, rozhodl jsem se napsat tento článek pro kompilaci mého zjištění. Všechny zdravé by mělo být provedeno v moderování, nebo riskujete, házení vaše zdraví z rovnováhy. Je jedním z nejběžnější vedlejší účinky zkušenosti lidí nad spotřebou dodatku. Doporučené dávky se pohybují od 500 do 1000 mg / den, Nicméně někteří lidé konzumují podstatně víc než to. Mezi Organické Acai Berry prášky, Acai Berry Smoothies, Acai bobule šťáva a dokonce i Acai jahodové zmrzliny existuje mnoho způsobů, jak spolknout tohoto ovoce, a pokud tak učiníte, všechny z nich najednou mě zajímalo mít vedlejší účinky.

Mezi nejběžnější vedlejší účinky z požití tohoto berry naštěstí jsou mírné a mohou obsahovat žaludeční křeče, průjem a závratě. S jakýkoliv příplatek své nejlepší začít v menších dávkách a postupně zvyšovat dávku jako vaše tělo si zvyká na dodatku. Předávkování Acai bobule není, co já jsem se zaměřením na v tomto článku. Mám obavy s mnohem vážnější vedlejší účinky, a zatímco všechno jsem zjistil, že Acai bobule jsou bezpečné pro většinu lidí, existují určité obavy, které byste měli znát dříve, než začnete tuto pilulku.

Chcete-li koupit Acai Berry z oficiální webové stránky

Acai bobule a IBS (syndromu dráždivého mísa)

Acai bobule jsou známé pro jejich schopnost očistit celé vaše tělo, ale hlavně váš trávicí systém. Pro většinu lidí to znamená zvýšení počtu stolice (na zdravější úroveň), ale pro lidi zápasí s IBS nebo jiné problémy, zažívacího traktu, to může být vážné znepokojení. Acai bobule obsahují nejvyšší koncentraci antioxidantů, které v žádné přirozené potravy. Mají více antioxidantů než borůvky a granátová jablka, a pro lidi s řízeným IBS to může být dobrá věc.

Vedlejší účinky Acai Berry Pro lidi s nekontrolovaným IBS, nebo kteří se snaží udržet jejich IBS pod kontrolou to však být úkor. Zvýšený pohyb střev může učinit více obtížné vytvořit zdravé a pravidelné trávicí systém. Když trpících IBS je vždy lepší se poradit se svým lékařem před přidáním nové doplněk do svého jídelníčku.

Chcete-li koupit Acai Berry z oficiální webové stránky

Alergické reakce

Vedlejší účinky Acai BerryLidé, kteří trpí závažné alergické reakce na pyl, nebo kteří mají přecitlivělosti na acai, borůvky, hrozny nebo podobné ovoce jsou ohroženy mít alergickou reakci na Acai pilulky, která obsahuje dřeň Acai Berry. Tyto alergické reakce jsou obvykle mírné a mohou zahrnovat:

  • Svědění, slzení očí
  • Vyrážka
  • Přetížení
V některých případech může dojít k mírné reakce a alergická reakce se mohou šířit do jiných částí těla způsobuje svědění a potíže s dýcháním. Ve velmi vzácných případech může nastat těžké alergické reakce způsobující anafylaxe, což je život ohrožující reakce, v níž reakcí těla na alergen postihuje celé tělo. To může začít svědění očí nebo obličeje a během minuty pokrok mnohem vážnější příznaky, včetně:

  • Otok hrdla, takže je obtížné dýchat nebo polykat
  • Zmatenost nebo závratě
  • Bolest břicha
  • Zvracení
  • Průjem
Alergické reakce na Acai bobule jsou vzácné a než se stal vážně začíná s malými dávkami Acai Berry dodatek a pomalu postupující do doporučit dávkování lze identifikovat. Pokud máte obavy o alergické reakce by měla poradit s lékařem před přijetím Acai bobule.

Chcete-li koupit Acai Berry z oficiální webové stránky

Guarana a jiné přísady

Mnoho výrobců Acai Berry prášky zahrnují přísady v jejich prášky. Vzhledem k tomu, že jedním z hlavních důvodů, lidé berou tento dodatek je zvýšit jejich energetické hladiny přísady jako je Guarana, (který obsahuje kofein) dávají více okamžité zvýšení energetické hladiny. Měli byste si pečlivě přečíst složení všechny Acai Berry doplnit, kupujete si zajistit nejsou alergičtí na jiné potraviny. Lidé s citlivostí na kofein by měla zajistit si koupí doplněk, který obsahuje 100 % Acai Berry buničiny.

Vedlejší účinky Acai Berry

Chcete-li koupit Acai Berry z oficiální webové stránky