» » Uuringud Gartsiinia Cambogia Ekstrakti

Uuringud Gartsiinia Cambogia Ekstrakti

Dr Oz ja Dr Chen ülevaade gartsiinia Cambogia ekstrakti

Uuringud Gartsiinia Cambogia EkstraktiKuidas põletada rasva ilma veeta iga ärkveloleku hetkel teostamisel ja toitumine? Dr Oz küsis tema show, mitte liiga kaua aega tagasi. See on küsimus, Dr Oz alati tekitab, kuna see on tema töö.

Õnneks on tal ka vastus: Noh, tänu uhiuue teadusuuringute, ma võin teile umbes revolutsiooniline rasva buster, et te olete ärakuulamist siin esimest kohta. Ta rääkis Gartsiinia Cambogia, Viimane kaal kahjumi uurimis uus teaduslik avastus.

Koos tema erikülaline, dr Julie Chen, Oz seletas meile kuidas see täiesti uus ja 100% looduslik koostisosa on allasurumine isu ja takistavad rasva kogunemine.

Tuntud ka nime järel Malabar tamarind või pärast aktiivset osa Keemiline nimetus hydroxycitric happe (HCA on), see puu on kasutatud sajandeid India Ayurveda meditsiin. Väike otsib kõrvits, gartsiinia Cambogia on emakeelena Indoneesia, Lääne ja Kesk-Aafrika, Kagu-Aasia ja India. Tema söögiisu suppressing võimed on aidanud paljudel lõpule viia oma roogasid ja vastupanu nälg rasketel aegadel.

Tänapäeval teadlased kasutavad gartsiinia Cambogia ekstrakti loomiseks kaalulangus täiendused. Paljud laborid luua tõhus kaalu kadu kapslid, mida kasutada looduslikke koostisosi koos ekstrakti.

Teaduskirjanduses näitab nii positiivsed kui negatiivsed tulemused, toidulisandeid, mis sisaldavad ekstrakti. Siiski, enamik kommentaare kuvada positiivseid tulemusi kaalulangus, eriti siis, kui lisaraha kasutatakse koos tervisliku toitumise ja pidevalt treeningprogrammi.

Vajuta siia, et osta Garnicia Cambogia ametlikul kodulehel

Gartsiinia Cambogia ekstrakti selgitas Dr Oz show

Dr Oz ja Dr Chen vaheline vestlus läks niimoodi:

Dr Oz: Kui palju kaalu keskmine naine ootaks kaotada, kui ta kasutab seda kuu näiteks?

Dr Chen: keskmiselt umbes neli kilo..., kuid ma alati soovitada dieeti ja kasutada seda, nii et kui inimesed võtavad toidulisandeid koos seda, tegelikult kaotad 2 - 3 korda mida nad tavaliselt kaotavad koos lihtsalt dieedi ja füüsilise koormuse üksi.

Dr Chen jätkub, selgitades, kuidas gartsiinia Cambogia mitte ainult pärsib söögiisu, kuid on ka võime aidata neid, kes tarbivad liiga palju toitu, kui nad on emotsionaalselt. Tundub, et see puu aitab inimesed lähevad paremini magada ja oma keha enam eritama kortisooli, rasva hoone hormoon.

Uuringud Gartsiinia Cambogia Ekstrakti Nad täiendavad kohta esitatud rohkem teavet kuidas HCA toimeaine haldab lukustada tsitraat lyase, vastutav, koos süsivesikuid ja suhkruid Kehastudes rasva, et saada talletatud rakkude ja põhjustada kaalutõusu ensüümi. Rohkem kui see, HCA on teada, et vähendada LDL (halva kolesterooli) triglütseriidide tase.

See puu isu allasurumine omadusi on tuntud suurendada serotoniini taset. Madal serotoniini põhjustada depressiooni ja stressi. See tekitab emotsionaalset söömist, mis põhjustab liiga palju kaalutõusu. HCA suurendab serotoniini taset ja põhjustab keha põletada rasva palju lihtsam.

Vajuta siia, et osta Garnicia Cambogia ametlikul kodulehel

Gartsiinia Cambogia ekstrakti uuringud

60 Rasvunud patsientidel uuring on läbi viidud, ligikaudu 8 nädalat. Üks grupp anti HCA, samal ajal kui teine anti platseebot. Uuringu lõpus HCA rühm kohtus ligikaudne kaalulangus 14 naela, samas kui platseebo, üks kaotas vaid 6 naela. Mõlemad grupid olid Dieet, tarbivad ainult 1200 kalorit päevas.

Uurimusest selgus ka, LDL, triglütseriidide ja seerumi Väitekirjad tasandil olid oluliselt vähendanud, kuigi HDL (hea kolesterool), serotoniini taset ja eritumist uriini rasva metaboliitide (rasva põletamine biomarkerite) olid väga palju kõrgendatud.

Gartsiinia Cambogia toidulisandid on näidanud korduvalt mitme uuringud olema ohutu. Aga meie kahe arsti soovitatud rasedatele ja rinnaga toitvatele emadele ei saa seda kasutada. Ka, inimesed Alzheimeri tõbi või muud dementsuse liigid tuleks vältida võttes selle lisasumma, nagu see võib raskendada nende olukorda.

Dr Oz Kokkuvõtvad soovitused olid vältida gartsiinia Cambogia toidulisandeid, mis on tehtud kunstlike koostisosi, võtta ainult toidulisandeid, mis sisaldavad üle 50% HCA võtavad 500-1000 mg kapslit 30 minutit enne iga sööki ja vältida läheb üle 3000 mg päevas.

Uuringud Gartsiinia Cambogia Ekstrakti

Vajuta siia, et osta Garnicia Cambogia ametlikul kodulehel