Call: 0123456789 | Email: info@example.com

šalutinis Poveikis Acai Berry


Acai uogų šalutinis poveikis

Ten buvo daug straipsnių spaudoje pastaruoju metu apie naujas “stebuklas” papildyti Acai uogų ir Atvirai kalbant, aš skeptiškai. Kai jis ateina į papildus aš linkęs vengia juos, nes naudos neišbandytam neatrodo, kad būtų verta rizikuoti nežinomas šalutinis poveikis. Daug svorio netekimas piliules gali turėti sunkų šalutinį poveikį, tačiau Acai uogų yra iš vaisių, kuriuos nustatė Amazonės atogrąžų miškų, todėl atrodo, kad ji gali būti verta apsvarstyti šį priedą naudoti svorio netekimas.

Tiems iš jūsų, kurie nėra girdėję apie šį vaisių dar, Acai uogų (tariama-atodūsis-y) yra mažas, juodos uogos, kuri atrodo kaip mažesnių veislių vynuogių. Vaisiai yra didelių sėklos esmę, apsuptas celiuliozės išorėje. Šios masės yra naudojama platų sveiko maisto ir naudojamas kapsulių ir pridedamas kaip priedas prie kokteilius. Minkštimas yra daug antioksidantų ir ląstelienos, kuri yra labai naudinga tiems, kurie bando mesti svorį. Uogų taip pat buvo susijęs su sumažėjęs apetitas, kuri yra ypač naudinga, kai ant dietos.

Pirmas dalykas, aš tai kai girdžiu tiek daug naudos yra ieškoti sugavimo, todėl aš praleido daug valandų tiria Acai uogų. Kadangi nebuvo jokių galutinių straipsniai apie Acai uogų šalutinis poveikis nusprendė parašyti šį straipsnį sudaryti savo išvadas. Visi sveiką maistą turėtų būti daroma saikingai arba jums gali rizikos mesti savo sveikatą iš pusiausvyros. Vienas iš labiausiai paplitusių šalutinis poveikis žmonių patirtis yra daugiau vartoti ir papildyti. Rekomenduojamos dozės, svyruoja nuo 500 iki 1000 mg / dieną, tačiau kai kurie žmonės vartoja gerokai daugiau nei. Tarp Organinių Acai uogų tabletes, Acai uogų kokteilius, Acai uogų sulčių ir net Acai uogų ledai yra daug būdų praryja šį vaisių, ir jei jūs juos visus vienu metu galite tik išmaldos patirti šalutinį poveikį.

Laimei Dažniausiai pasitaikantis šalutinis poveikis nuo nurijimas tai uogų yra lengvas ir gali būti skrandžio spazmai, viduriavimas, ir galvos svaigimą. Su bet papildyti savo geriausia pradėti mažesnių dozių ir palaipsniui didinti dozę kaip jūsų kūnas gauna įpratę priedas. Perdozavimo, Acai uogų yra ne ką aš dėmesio skiriant šiame straipsnyje. Esu susijęs su labiau sunkus šalutinis poveikis, ir nors viską radau rodo, kad Acai uogų yra saugūs ir tinka daugumai žmonių, yra tam tikrą susirūpinimą, jums reikėtų žinoti, kol vartojate šio tabletė.

Spauskite čia Norėdami pirkti Acai uogų iš oficiali svetainė

Acai uogų ir IBS (irzlus dubuo sindromas)

Acai uogų yra žinomas dėl savo gebėjimą išvalyti visą kūną, bet ypač jūsų virškinimo sistema. Daugumai žmonių tai virsta padaugės Tuštinimasis (į sveikesnę lygį), tačiau žmonės kovoja su IBS ar kitų virškinimo trakto problemų tai gali būti rimta problema. Acai uogos yra didžiausia koncentracija antioksidantų randama bet natūralaus maisto. Jie turi daugiau antioksidantų nei mėlynės ir granatas, ir žmonėms su kontroliuojama IBS tai gali būti geras dalykas.

Tačiau žmonėms, turintiems nekontroliuojamas IBS, arba kurie stengiasi išlaikyti jų IBS pagal kontrolės tai gali būti žala. Padidėjęs Tuštinimasis gali būti sunkiau sukurti sveiką, reguliariai virškinimo sistemą. Kai kenčia nuo DŽS visada yra geriausia pasikonsultuoti su gydytoju prieš pridedant bet naują papildyti savo mitybą.

Spauskite čia Norėdami pirkti Acai uogų iš oficiali svetainė

Alerginės reakcijos

Žmonėms, kurie kenčia nuo sunki alerginė reakcija į žiedadulkes arba kuriems padidėjusio jautrumo acai, mėlynių, vynuogių arba panašūs vaisių yra rizika, kad alerginė reakcija į Acai tabletes, kuriame yra Acai uogų minkštimas. Šie alerginės reakcijos yra paprastai lengvas ir gali apimti:

  • Niežulys, ašarojančios akys
  • Bėrimas
  • Perkrovos

Kai kuriais atvejais vidutinio reakcijos gali atsirasti ir alerginės reakcijos gali išplisti į kitas kūno sukelia niežėjimas ir sunku kvėpuoti. Retais atvejais sunki alerginė reakcija gali pasireikšti sukelia anafilaksija, kuris yra gyvybei pavojinga reakcija, kurioje organizmo atsakas į alergenų paveikia visą kūną. Tai gali prasidėti akių niežulys ar veido ir per minučių pažanga daugiau sunkių simptomų, įskaitant:

  • Patinimas, todėl sunku kvėpuoti arba nuryti gerklėje
  • Sumišimas ar galvos svaigimas
  • Pilvo skausmas
  • Vėmimas
  • Viduriavimas

Alerginės reakcijos į Acai uogų yra reti, ir gali būti identifikuojamas iki tampa rimta pradedant nuo mažų dozių, Acai uogų papildyti ir lėtai progressing rekomenduoti viena dozė. Jei turite klausimų apie alergines reakcijas turėtų pasikonsultuoti su gydytoju prieš imdamasi Acai uogų.

Spauskite čia Norėdami pirkti Acai uogų iš oficiali svetainė

GUARANA ir kiti priedai

Daugelis gamintojų Acai uogų tabletes įtraukti priedus į jų tabletes. Nes viena iš pagrindinių priežasčių, žmonės imasi Šis priedas turi padidinti savo energijos lygius priedai kaip Guarana (kuriame yra kofeino) suteikti daugiau momentinis padidinti energijos lygį. Turėtumėte atidžiai perskaityti ingredientų bet Acai uogų papildyti perkate siekiant užtikrinti, kad nesate alergiškas bet kitų sudedamųjų dalių. Žmonių su kofeinu jautrumas turėtų užtikrinti jos pirkti yra priedas, kurį sudaro 100 % Acai uogų minkštimas.

Spauskite čia Norėdami pirkti Acai uogų iš oficiali svetainė