» » Roheliste Kohviubade Ekstrakt

Roheliste Kohviubade Ekstrakt

Juhiseid enne ostu, roheliste kohviubade ekstrakt

  1. Alati valida USA või Euroopa toidulisandeid. Kυige tootemarki püüa varjata asjaolu, et nende täiendused on tehtud Hiinas. Nagu te teate, et keegi kontrollib Hiina tootjad ja et tulemuseks on palju madala kvaliteediga täiendus meie kodumaal.
  2. Vältida efedriini. See ei ole saladus, et paljud tootjad püüavad asendada rohelised kohvioad ekstrakti Efedriin, mis on palju odavam.
  3. Valige alati kontrollitud rohelised kohvioad – see on oma garantii, et te ei kogeda mistahes kõrvaltoimeid ja et see toob unistus keha sa tahad.
  4. Kvaliteedi rohelised kohvioad ekstrakti peaks maksma vähemalt $50. Jah, looduslike roheliste kohviubade ei ole odavad (looduslik ühend võib maksta nii suur kui $15,000 eurot ühe naela). Nii et kui sa tahad väljapaistvaid tulemusi sa peaksid vältima kõike, mis on odavam kui 50-60 dollarit. Palun valige teine täiendus, kui selle summa raha paneks teile arvesse ebamugav olukord rahaliselt.

Soovitatav Brand roheliste kohviubade ekstrakt

Roheliste Kohviubade Ekstrakt

See on ilmselt vanim ja üks tuntumaid tarnijate turul. Nad tegutsevad alates 2001 ja on näinud paljud minu patsiendid muutuvad nende organite dramaatiliselt pärast panna oma ekstrakti tööle. Nende ainus probleem on, et kuna nende populaarsus nad sageli out of stock.

Fakt: kvaliteetne roheline kohvioad ekstrakti ei ole kõrvaltoimeid.

Vajuta siia, et osta rohelised kohvioad väljavõte ametlikul kodulehel

Ajalugu, roheliste kohviubade ekstrakt

Hilinenud, roheliste kohviubade ekstrakt on touted TV ja muu meedia premier fat burner. Roheliste kohviubade ekstrakt saab lahenduse kaalulangus ja erinevad tervisehäired?

See tähelepanuväärne väljavõtte ajalugu ulatub tagasi tuhandeid aastaid. Tegelikult alguses kohvioad tarvitati toiduks. Ida-Aafrika hõimud oleks mill kohvi marjad koos, segamiseks pastaks segada loomset rasva. Hiljem, ligikaudu 1000 AD, veini, kohvi marjad mingi töötati mille ning Etioopia infundeerides kuivatatud oad vees.

Lisaks kohvi kasvas orgaaniliselt Araabia poolsaar, kus see oli esialgu pruulitud kuuma joogi sisse. Vaatamata aastate uuringud kohvi ja kofeiini, uuringud suutnud tõestada, juua kohvi, kuni nüüd kasu. Hiljutised uuringud kohvi märkasin hea antioksüdant tegevus on mõelnud, et olla üheselt fenoolhapete. Ekstrakti koosneb mitmete polüfenoolide nimega hycroxycinnamic-happed. Kaks kõige olulisem on caffeic ja chlorogenic happed. Caffeic-hape on esmane fenool sulam kohvi.

Roheliste Kohviubade Ekstrakt

Mis on roheliste kohviubade ekstrakt?

Roheliste kohviubade ekstrakt on Viimane element läbi turul. See on võimas antioksüdant omadused võrreldavad erinevaid looduslikke antioksüdante sarnane viinamarja seemne ekstrakt ja roheline tee. Rohelised kohvioad sisaldab tööd, et aidata vähendada tasuta-hapniku radikaalid sees keha, tegutseb hea antioksüdante polüfenoole.

Seda uba ekstrakti on aeg-ajalt tasakaalustada kuni 30% kuni 50% valgusttekitav hape, keeruline koostisosa kohvi, mis on populaarne oma positiivset mõju. Kuum kohv sisaldab cafestol, looduslik koostisosa, mis annab kohvi kergelt õline, mõru maitse, mis on seotud negatiivsete tagajärgede juua kohvi stimulant; See ühend on leitud rohelised kohvioad või selle väljavõtte.

Vajuta siia, et osta rohelised kohvioad väljavõte ametlikul kodulehel

Mis on sees oad?

Roheline bean ekstrakt sisaldab polüfenoolide clorogenic-happed, dicaffeoylquinic happed ja caffeoylquinic happed. Chlorogenic-happed cinnamic-happe kõrvalsaaduste üldiselt põletikuvastane ja antioksüdant tegevus seotud orgaaniliste mõjutustega. Vastavalt Food and Drug Administration (FDA) rohelised kohvioad ekstrakt ei ole kõrvaltoimeid ja seda peetakse ohutu täiendus.

Dicaffeoylquinic-acidss ja caffeoylquinic-happed on peaminister valgusttekitav happed esinevad laadi. Rohelised kohvioad ekstrakti koosneb coffee Arabica taime rohelised oad. Olemas on kahte sorti kohvi taimed, Arabica ja Robusta. Ning Arabica on tugevam kvaliteedi ja on rohkem caffeic ja valgusttekitav happed. Kaks olulist elementi aru antioksüdant tegevus.

Rohelise kohvi ekstrakti ja kaalulangus: see toimib?

Rohelise kohvi ekstrakti võib tõhusam kaalulangus saladus? Teadlased leidsid, et "võttes mitu rohelise kohvi ekstrakti kapslid iga päev, ja söömine tervislik toitumine madala rasvasisaldusega ja teostada regulaarselt, näib olevat ohutu, tõhus, odav vahend kehakaalu." Lisaks paneeli tuntud Ülikooli teadlased avastanud, et roheliste kohviubade ekstrakt abistada kaalulangus pärast katse rasvunud vabatahtlike arv. Uurimistulemuste põhjal selgus lootusrikas tulemusi inimestele, soovides, et kaalust alla võtta.

Roheliste Kohviubade Ekstrakt Vastavalt teadus, partakers kaotanud keskmiselt umbes seitseteist £ ainult kakskümmend kaks õppenädalat. Üldiselt nad olid Standardne planeerimise keha massist üle 10% ja standardne vähenemise üle 15% keharasva. Kui kõik on öeldud ja tehtud, jah, puhta rohelised kohvioad ekstrakti vedelik või Kapsli Täiendus aidata, kaotada kaalu kiiremini. Hiljuti läbiviidud uuringute testitud tõhusust toore rohelise kohvi ekstrakti kõrval platseebo; 100% puhas kohvioad ekstrakti võitis käed alla. Lisaks, võttes-puhas-kohvioad ekstrakti, üksikisikute tarvitavad lisaenergiat, et saada neid natuke liigub, mis lisatakse eest hulga kalorite kulu. Nimetatud uuringute kohta lisateabe saamiseks klõpsake siin.

Vajuta siia, et osta rohelised kohvioad väljavõte ametlikul kodulehel

Muud roheliste kohviubade ekstrakt kasu

Kõrge vererõhkRoheliste kohviubade ekstrakt võib olla teatud kasu väheneb vererõhku; Siiski on vaja täiendavaid uuringuid, tulemuste kinnitamiseks. Chlorogenic-happed röstimata roheliste kohviubade ekstrakt vähendab vererõhku impulsiivne hüpertensiivsetel inimestel ja rotid. Randomiseeritud kliiniliste uuringute käigus analüüsiti patsiendi vererõhku alandav toime ja heaolu CGA.Parem veresoonte ringlusse, tegevus

Roheliste kohviubade ekstrakt loob parema inimese vaso-reaktsioonivõime või veresoonte reaktsioonivõime.

Diabeet ja veresuhkru Roheliste kohviubade ekstrakt toidulisandeid paranenud toitumine julgustada insuliiniresistentsuse ja energia ajutegevust hiirtel. Rohkem uuringuid viiakse läbi roheliste kohviubade ekstrakt mõju erinevaid häireid; täiendada kangus on siiski oluline. Hea kvaliteediga ekstrakti tagab, et untainted valgusttekitav happe ekstrakt säilitab iga osa oma väärtuslikke ensüüme ja ühendid. Võrreldav tuntud rohelise tee ekstrakti, puhas roheline kohviubade ekstrakt sisaldab arvukalt ekstra tervislikku kasu peale kaotada kaalu kiiremini. Orgaaniline ühend lisaks tarnete ja tegutseb võimas antioksüdant hävitava vaba hapniku radikaalide ohtude ees.

Sellepärast, et raku-tervis on välja töötanud eelmisel kümnendil teadus nüüd keskendub vabade radikaalide nagu üks suur rikkujate kehv tervis ja pikaealisus maailmas täna. Peale abistamine toetust võrdsustamiseks veresuhkru taset, roheliste kohviubade ekstrakt tehtud nõude kuulsus on oma kaalu kahjumi omadused. Siiski pöörduvad rasva põletamine toidulisandid täiendava kaalu kadu suurendada peaks olema esimene tähendab vähendada kaalu. Dr Oz, populaarne TV arst teatas, "lisades massi kadu toote nagu roheliste kohviubade ekstrakt saab kuidagi asendada hea, kvaliteet, rohke fitness dieeti."

Vajuta siia, et osta rohelised kohvioad väljavõte ametlikul kodulehel

Järeldus roheliste kohviubade ekstrakt läbivaatamine

Uus hetk on saabunud toitumis-ja teaduses. Kes ei usu, et palju see oleks toetuvad puhas roheliste kohviubade ekstrakt seotud füüsiline kaalulangus? Poolt algust kaotate kaalu miinus suurte muutuste tegemist mõõduka kiirusega sõlmib paremad tulemused pikemas perspektiivis ja tervislikumat elustiili.

Kuigi roheliste kohviubade ekstrakt on reklaamitud kui kaalulangus täiendada, seal on olnud vaid hetke hulk uuringuid selliste nõuete kohta. Kui üksikute tõeliselt tahab kaalust alla võtta, on oluline metoodiline lähenemine toitumise ja elustiili.Ei ole teada kõrvaltoimeid on avastatud kohta roheliste kohviubade ekstrakt, kuigi Kofeiin koostisosa kohvioad võib põhjustada inimeste saada murelik samal viisil nagu üks tass kanget kohvi teeks nii, et see on alati mõistlik valida toidulisandeid ilma kofeiini neid, mis on ohutu sa neid kofeiini võimalik väiksemaid kõrvaltoimed.

Sama nagu iga toidulisand, üks peaksid konsulteerima oma arstiga enne mis tahes kaalulangus kava jaoks parim võimalik tulemus. Samuti pidage meeles, et ma ei tea oma praeguse füüsilise seisundi, nii et see veebileht tuleks rangelt kaaluda üldisi teadmisi ainult. Sa peaksid alati Rääkige oma arstiga enne täiendava püüdes.

Vajuta siia, et osta rohelised kohvioad väljavõte ametlikul kodulehel