Call: 0123456789 | Email: info@example.com

Rohelised Kohvioad Kaalulangus Seotud Läbivaatamine


Rohelised kohvioad aitab inimestel kaalust alla võtta? See on küsimus, paljud inimesed küsivad, sest nähes seda kaalulangus täiendada Dr Oz show. Kui oled olnud mõtlesin selle kohta ka, Las ma proovin aidata teil teha asju mõtet vaadeldes rohelised kohvioad kaal kahjumi uurimis. Ma usun, et ainult seda tehes see võib me lõigatud läbi hype, mis tungib Enamik veebilehti ja ajakirju.

Mis on rohelised kohvioad?

Rohelised kohvioad on mitte Röstitud kohvioad. Roheliste kohviubade röstimise mitte ainult muudab värvi kohvioad, vaid eemaldab ka ühend nimega chlorogenic hape. See on chlorogenic hape, mis on südames rohelised kohvioad kaalust kahju nõuded. Röstitud kohvioad on vähe chlorogenic hape.

Kui toidulisandeid sisaldavad “rohelised kohvioad väljavõte”, chlorogenic hape on nad viitavad ekstrakti. Nagu paljud taime kemikaalide, chlorogenic hape on ka antioksüdandi omadused. Teine roheliste kohviubade ekstrakt, mis on ilmselt ka kasutatavad toidulisandid on kofeiini.

Vastavalt Euroopa chlorogenic happe Wikipedia lehekülg ja Autoimminity Research Foundation toidud, mis sisaldavad chlorogenic hape on järgmised:

 1. Mustad ploomid
 2. Virsikud
 3. Bambusest
 4. Tee
 5. Mustikad
 6. Päevalilleseemned
Vajuta siia, et osta rohelised kohvioad ametlikul kodulehel

Rohelised kohvioad ja kaalulangus

Seal on rohelised kohvioad ja kaalulangus. Allpool on mõned uuringute kokkuvõtted.

Hiire uuring avaldati 2006 BMC tasuta ja alternatiivmeditsiini, uurinud märkis, et rohelised kohvioad ekstrakti (kasutatud oli 200-400 mg/kg kehakaal) vähendada vere triglütseriidide tase.

Kuid teadlased ka märkida, et chlorogenic happe ja kofeiini iseenesest ei oli edukas vähendamine kogu keha kaalutõus või rasva kogunemine kõhus.

Rohelised kohvioad teadusuuringute seal palju hõlmab hiirtel.

2011. Aastal meta analüüs rohelised kohvioad ekstrakti ja kaalulangus on avaldatud.

Meta-analüüs vaatab varasema teadustöö ja üritab ühekordsete kõik sarnased uuringud kõik koos — kasutades statistika — kas tervikuna, levinud trend või tulemusi läbi võetud saab kindlaks määrata. Sel juhul meta analüüsi püüdis näha kui seal oli piisavalt tõendeid, et öelda “Jah, rohelised kohvioad ekstrakti aita inimesed kaotavad kaalu.”

See meta-analüüs lisatud ainult parima kvaliteediga uuringud – randomiseeritud, platseeboga kontrollitud Standard korraga avalikustatakse pimemenetletava kliinilistest uuringutest ülekaalulised inimesed.

Vajuta siia, et osta rohelised kohvioad ametlikul kodulehel

Üle 2000 uuringuid, mis leiti, vastas ainult 3 uuringud teadlaste. Need 3 uuringud kasutada kokku 143 inimest.

Need olid 3 uuringud, mis kuulusid:

Chlorogenic happe mõjul rikastatud kohvi glükoosi imendumist tervetel vabatahtlikel ja selle mõju keha mass, kui seda kasutatakse pikaajalise ülekaalulised ja rasvunud inimestel (avaldatud 2007).

Kohvi kuju mõju kaalulangus sõltumatu turu-uuring – chlorogenic happe mõjul rikastatud kohv (kohv chape), kaal, kui seda kasutatakse ülekaalulised inimesed. (avaldatud 2009).

Svetol ®, rohelise kohvi ekstrakti, kihutab kaalulangus ja suurendab rasva suhtarv on vabatahtlikud ja ülekaalulisuse probleem tailiha. (avaldatud 2006).

Tervikuna, näivad 3 uuringud näitavad, et ülekaalulised inimesed, kes kasutavad rohelised kohvioad ekstrakt on oluliselt rohkem kaalulangus kui inimesed, kes kasutasid platseebot. See on hea, kuid teadlased läks edasi öelda, et see mõju ulatus oli “Keskmine” ja mis on “kliiniline tähtsus on seetõttu ei teatud.” Teadlased minna öelda, et “mõju suurus on väike.”

Teisisõnu, rohelised kohvioad tundub mõned tõed, kuid hea uuringute puudumise tõttu on raske öelda kindlalt, kui see tõesti ei tööta – ja kui see ei tööta, inimesed võivad näha ainult väikesed muutused kaal.

Vajuta siia, et osta rohelised kohvioad ametlikul kodulehel

Kõik, mis tähendab, et need järeldused võivad muutuda, kui teadlased teha rohkem — ja parem — uuringud.

2012 Uuring rohelised kohvioad uuring avaldati journal, suhkurtõbi, Metaboolne sündroom ja Rasvumine. See uuring viidi läbi India ja kestis 22 nädalat (5,5 kuud) ja 16 ülekaalulised mehed ja naised.

Niisiis, see oli päris väike uuring. See oli rohelised kohvioad täiendama kutsus “GCA” toidu rakendusteadused kes rahastatud uuringu teinud uurimise. Kõik teemad sai sama ravi (6 nädalat iga) standard pime, juhuslikult järjekorras. Ravi olid:

 • Platseebo (määramata) Arvestades 3 x päevas
 • 350 mg GCA võtta 3 x päevas (1050 mg kokku)
 • 350 mg GCA võtta 2 x päevas (700 mg kokku)

2 Nädala jooksul eraldatud ravi lasta läbi keha pesta ühendid.

Nagu kõrvale, märkasin, et toidu rakendusteadused põhineb Texases. Kõik ülikoolid ja labs Ameerikas, miks mindi India testida oma toodet? Reeglina ma tavaliselt skeptiline uuringud, India.

Uuringu lõpus:

 • 6 Nädalat kasutamisel kaotasid umbes 2 kg (umbes 4 naela) kui võttes 1050 mg rohelised kohvioad ekstrakti ja umbes 1,5 kg (umbes 3 lbs) kui kasutades 700 mg ekstrakti. Mõlemad loeti statistiliselt olulised (mis on hea).
 • Vähendada keha rasva umbes 1% kui ka Body Mass Index nähti 1050mg ja 700 mg annustes. Mõlemad väärtused loeti statistiliselt oluline.
Vajuta siia, et osta rohelised kohvioad ametlikul kodulehel

Rohelised kohvioad tööpõhimõte

Teadus kipub siiani öelda, et chlorogenic hape (väljavõte rohelised kohvioad) häirib ensüümi nimega glükoos-6-fosfataas, mis on seotud kuidas keha kasutada glükoosi (suhkur). Ma arvan, et asju võib olla keerulisem kui see, et ma jätan küsimuse “kuidas see toimib” teistele.

Kui palju rohelised kohvioad töötab?

Rohelised kohvioad 2011 meta-analüüsi juba mainitud, riigid, et “tõhus annus GCE (rohelise kohvi ekstrakti) massi kadu kaasandes kasutamine on ka asukoht ei ole.” Teisisõnu, kui rohelised kohvioad aidata kaalulangus, summa, mis töötab ei ole teada.

Põhjus, miks me ei tea, sest seal ei ole piisavalt hea uuringud veel rohelise kohvi ekstrakti ja kaalulangus.

Kui 2012 rohelised kohvioad uuringu tulemused tehakse nii gospel, peaksid inimesed tooteid vähemalt 700 mg otsima. Kuna 2012 uuring oli vaid 16 inimest, ma tahaks näha vähemalt üks suurem uuring, paljundusmasinad see enne tunnen kindel oma järeldused.

Vajuta siia, et osta rohelised kohvioad ametlikul kodulehel

Rohelised kohvioad kõrvaltoimed

Ükski uuring, mis ma nägin märkida olulisi kõrvaltoimeid, rohelised kohvioad. See ei tähenda, et kõik rohelised kohvioad toidulisandid on kõrvalnäht tasuta, sest massi kadu toote tegijate vahel kombineerida erinevaid koostisosi koostööd, et suurendada kaalu kadu mõju.

Alati pilk Lisaetiketid kaalu kadu toidulisandeid saate vaadata need sisaldavad koostisaineid.

Ka uuringud seni kasutanud “terved inimesed.” Ma ei tea ühtegi uuringut mis on katsetatud rohelised kohvioad toidulisandeid inimesed, kellel on terviseprobleeme, või kes võtavad erinevate ravimitega.

Üks rott uuringus märgiti, et rohelise kohvi ekstrakti alandada vererõhku. Kas see kehtib inimesed või mitte vajab paremat teadus.

Kui rohelised kohvioad toode sisaldab ka kofeiini või muude stimulantide, see võib muuta vere suhkrusisaldus. See võib olla probleem mõned diabeetikutele.

Väike uuring 2001 avaldati on American Journal of Clinical Nutrition, märkida, et suurtes annustes (2 g) chlorogenic happe kasvanud homotsüsteiini taset meestel kui naistel. Samal ajal, kui see on vaieldav, võib homocyestine kõrgus merepinnast roll südamehaigused.

Pole teada, kui rohelised kohvioad toidulisandeid tõsta homotsüsteiini. Inimeste südamehaiguste, kes võtavad rohelised kohvioad toidulisandeid tuleks rääkida oma arsti oma homotsüsteiini taset, ainult et olla ohutu.

Kas rohelised kohvioad toimib?

Pole kahtlust, et rohelised kohvioad on mõned kaalu kadumise uuringud. Ei ole kahtlust, et kaalu kadu on palju vähem kui mida enamik veebilehed öelda enamuse lab hiire tulenevad tõendeid. Kuigi ma olen endiselt pisut skeptiline, kui inimese kaalu kadumise uuringute siiani uskunud, rohelised kohvioad võib aidata inimestel kaotada väike kaal, kuid enne seda, kui paremad uuring viiakse läbi, on raske öelda, kindlasti.

Vajuta siia, et osta rohelised kohvioad ametlikul kodulehel