» » Rohelised Kohvioad Ekstrakti Kaalulangus

Rohelised Kohvioad Ekstrakti Kaalulangus

Rohelised kohvioad ekstrakti tõesti aitab teil kaotada kaalu?

Rohelised Kohvioad Ekstrakti KaalulangusSee on kusjuures kuulutati revolutsiooniline uus kaalulangus toode, mida saab deformeerida naela ilma dieedi või treeningprogrammi. Kuigi selgelt kõlab liiga hea et olla tõsi, rohelised kohvioad ekstrakt on all off riiulid looduslik toit kauplustes ja on suur nõudlus Internetis. See on üks enim müüdud just nüüd.

See ei ole kokkusattumus, rohelised kohvioad ekstrakti paisus populaarsuse pärast mainiti Dr Oz show. Septembris, pärast ülesanne kriitikute kutsudes rohelised kohvioad ekstrakti "ime" toode, Dr. Mehmet Oz läbi oma eksperimendi täiendamiseks.

Kasutades 100 naissoost vabatahtlikega, Oz ütles, et ta leidis, et naised, kes võtsid väljavõtte kaotanud keskmiselt kaks kilo kahe nädala jooksul. Naised, kes võtsid platseebo kaotanud ühe naela keskmiselt nende kahe nädala jooksul.

Veendunud? Lihtsalt võib-olla soovite reserveerida kohtuotsus.

Vajuta siia, et osta rohelise kohvi ekstrakti ametlik kodulehekülg

Mis on rohelised kohvioad?

Rohelised kohvioad on lihtsalt mis ei ole röstitud oad. Rohelised kohvioad sisaldab chlorogenic hapet, mis pooldajad ütlevad, et aeglustab vabanemist glükoos kehasse pärast sööki, edendades seeläbi kaalulangus. Kui on Röstitud kohvioad, enamik chlorogenic hape on kadunud. Ekstrakt, chlorogenic hape, koos tehtud muundatakse kapsli kujul enne müüakse tarbijatele. Ja see ei ole odav. Ühe kuu jooksul pakkumise võib maksta $20 kuni $30.

Rohelised Kohvioad Ekstrakti Kaalulangus

Rohelised kohvioad väiteid

Lihtsalt tippige "rohelised kohvioad väljavõte" Interneti-otsingu ja sa saad ujutatakse firmad reklaami oma võime teid aidata kaotada kaalu. Vaatama veidi lähemale ja te näete, et paljud nende alade viide ühe konkreetse uuringu varundada oma väiteid. Et avaldatud ajakirjas Diabetes, Metaboolne sündroom ja Rasvumine, Uuring viidi läbi kaheksa meest ja kaheksa naist. Nad iga anti suure annuse ja väikese annusega rohelised kohvioad ekstrakti, samuti platseebo, kolm eraldi kuue nädala pikkune katsetes. Osalejad olid soovitatakse tarbida kaloreid sama palju eksperimendi käigus iga päev.

Pärast 22 nädalat või umbes viis kuud, teadlased leidsid, et keskmiselt osalejate kadunud üle 17 kilo.

"See on oluline kaalulangus" seotud, vastavalt Dr Joe Vinson, keemia ülikooli Scranton Pennsylvania õppetooli professor ja plii Autor uuring.

Vajuta siia, et osta rohelise kohvi ekstrakti ametlik kodulehekülg

Rohelised kohvioad uurimuse

Kuigi uuring on laialt viidatud rohelised kohvioad Väljavõte töötab tõendina, toitumine ja ülekaalulisus eksperdid on asjaomaste tulemuste kehtivuse üle. Nad esile mitmed probleemid uuring, eelkõige asjaolu on veider, ebatavaline disain ja et tegemist väga vähesed inimesed.

Nad märgivad ka seda uuringus osalejate kaalust platseebo faasis kohtuprotsessi, mis näitavad rohelised kohvioad ekstrakti ei vastuta oma kaalulangus. Näiteks osalejad on tunda julgustatakse slim alla, sest uuringu raames olid jälgida oma kaalulangus ja toitumine.

Rohelised Kohvioad Ekstrakti Kaalulangus "Selgelt on midagi maagilist, midagi," ütles dr Arya Sharma, professor meditsiini ja Rasvumine teadus- ja Alberta ülikooli juhtimise õppetool.

Vajuta siia, et osta rohelise kohvi ekstrakti ametlik kodulehekülg
Kuid isegi siis, kui sa ikka tahad uskuda uuringu tulemustest, leiavad, et see ütleb, et inimesed võivad kaotada märkimisväärse summa massist muutmata oma kalorite tarbimist või kehalise aktiivsuse taset. See on võimatu.

"Tavaliselt siis, kui uuringute murda füüsiline seaduste universumi, seal on tavaliselt midagi valesti uuring ise," ütles dr Yoni Freedhoff, meditsiini direktor Ottawa Bariatric meditsiinilisi Institute, kes kirjutab kaalukas küsimustes, populaarne blogi toitumise küsimustes.

All "All" uuring, autorite märkus, et nad on "ei teki huvide konflikti selles töös." Mis ei ütle kogu lugu. Vinson on loetletud plii Autor uuring, kuigi ta tegelikult ei tee mis tahes teadus. Uuring viidi läbi India. Vinson analüüsida andmeid ja kirjutas raamatu uuring.

Kuigi Vinson märgib, et uuringus kasutatud rohelised kohvioad ekstrakti tarniti kohaldatakse toidu Teaduste Inc, äriühing, Texas, ta ei maininud, et ka maksti talle kirjutada uuring.

Kui küsiti selle võimalikku huvide konflikti, Vinson ütles, et ta ei saada rahaliselt, kui ettevõte müüb toodet palju ja et ajakirja ei nõua teda avaldama suhet.

Aga avalikustamist puudumine on tõsine, sest see võib olla eksitav, need, kes seda lugeda.

Vajuta siia, et osta rohelise kohvi ekstrakti ametlik kodulehekülg