» » Recenziu Na Zelených Kávových Zŕn Pre Chudnutie

Recenziu Na Zelených Kávových Zŕn Pre Chudnutie

Zelené kávové zrno pomáha ľuďom schudnúť? To je otázka, veľa ľudí sa pýta, pretože vidí tento chudnutie doplnil na show Dr Oz. Ak ste premýšľal o to tiež, dovoľte mi pokúsiť sa pomôcť vám zmysel vecí v pozrieme zelené Kávové bôby hmotnosť strata výskumu. Som presvedčený, že len tým, že robí to môže môžeme preplávať humbuk, že prestupuje väčšinu webových stránok a časopisov.

Čo je zelené kávové zrno?

Recenziu Na Zelených Kávových Zŕn Pre ChudnutieZelená kávové zrná sú kávové zrná, ktoré majú nie pražené. Praženie zelenej kávy fazule nielen zmení farbu na kávové zrná, ale tiež odstraňuje zlúčeninu zvanú chlorogenová kyselina. Je to chlorogenová kyselina, ktorá sa nachádza v centre zelených kávových bôbov hmotnosť strata pohľadávok. Pražené kávové zrná majú málo chlorogenová kyselina.

Keď doplnky obsahujú "zelenej kávy fazule extrakt", chlorogenová kyselina je extrakt, oni sa odvolávajú. Ako mnoho rastlinných chemikálií, chlorogenová kyselina má antioxidačné vlastnosti. Iný výpis zelených kávových zŕn, ktorý je pravdepodobne tiež použité v stravy je kofeín.

Podľa chlorogenová kyselina stránka Wikipédie Autoimminity Research Foundation potraviny, ktoré obsahujú kyselinu chlorogenová patrí:

 1. Sušené slivky
 2. Broskyne
 3. Bambus
 4. Čaj
 5. Čučoriedky
 6. Slnečnicové semená
Kliknite tu kúpiť zelené kávové zrno z oficiálnej webovej stránky

Zelené kávové zrno a chudnutie

Tam je výskum zelené kávové zrná a chudnutie. Uvádzame Zhrnutie niektorých z týchto štúdií.

Myš štúdie uverejnenej v roku 2006 v BMC bezplatné a alternatívna medicína, skúmal poznamenať, že zelenej kávy fazule extrakt (dávka používaná bola 200 a 400 mg/kg telesnej hmotnosti) znížiť hladiny triglyceridov.

Avšak výskumníci tiež poznamenal, že chlorogenová kyselina ani kofeín sám bola úspešná na zníženie celkovej telesnej hmotnosti, alebo hromadenie tuku v bruchu.

Spousta zelené Kávové bôby výskumu tam, zahŕňa myší.

V roku 2011 meta analýzy zelenej kávy fazule extrakt a chudnutie bolo uverejnené.

Meta analýzy vyzerá na predchádzajúci výskum a snaží sa paušálne všetky dohromady všetky podobné štúdie – pomocou štatistík — či brať ako celok, spoločný trend alebo výsledok môže byť určená. V tomto prípade meta analýzy sa snažil zistiť, či tam bol dostatok dôkazov povedať "áno, zelenej kávy fazule extrakt pomôcť ľuďom schudnúť."

Tejto meta analýzy zahrnuté len najlepšie kvality štúdie – randomizovaných, placebom kontrolovanej Dvojlôžková utajenej klinických štúdiách s použitím nadváhou ľudí.

Recenziu Na Zelených Kávových Zŕn Pre Chudnutie

Kliknite tu kúpiť zelené kávové zrno z oficiálnej webovej stránky
Viac ako 2000 štúdií, ktoré boli nájdené, len 3 štúdie spĺňa kritériá výskumných pracovníkov. Tieto 3 štúdie použité celkom 143 ľudí.

Títo boli 3 štúdie, ktoré boli zahrnuté:

Účinok chlorogenová obohatený kávy na vstrebávanie glukózy u zdravých dobrovoľníkov a jej vplyv na telesnej hmotnosti pri použití dlhodobý s nadváhou a obéznych ľudí (Publikované 2007).

Nezávislej trhovej štúdie o vplyve tvaru káva na chudnutie – účinok chlorogenová obohatený kávu (kávu chape) hmotnosti pri použití u obéznych ľudí. (neuverejnená 2009).

Svetol ®, zelené kávový extrakt, vyvoláva úbytok hmotnosti a zvyšuje svaloviny na hmotnostný pomer tuku v dobrovoľníkov s nadváhou problém. (vydané v roku 2006).

Berúc do úvahy celok, tieto 3 štúdie sa zdajú ukazujú, že obézni ľudia, ktorí používajú zelenej kávy fazule extrakt podstatne vyšší úbytok hmotnosti než ľudia, ktorí používajú placebo. To je dobrý, ale výskumníci išiel na to povedať, že stupeň tento efekt bol "stredne" a že "klinickej závažnosti preto nie je isté." Výskumní pracovníci ísť "veľkosti efektu je malý."

Inými slovami, zelené Kávové bôby zdá podporu niektorých chudnutie, ale vzhľadom na nedostatok dobrých štúdií, je ťažké povedať s istotou, ak to naozaj funguje- a ak to funguje, ľudia mohli vidieť iba malé zmeny v hmotnosti.

Recenziu Na Zelených Kávových Zŕn Pre Chudnutie

Kliknite tu kúpiť zelené kávové zrno z oficiálnej webovej stránky
Všetko, čo povedal, tieto závery sa môže zmeniť, ak vedci by si viac – a lepšie — štúdie.

V roku 2012 štúdia zelené Kávové bôby štúdia bola publikovaná v časopise, Metabolického syndrómu Diabetes a obezita. Táto štúdia bol vykonaný v Indii a trvalo 22 týždňov (5,5 mesiaca) a zapojených 16 nadváhy mužov a žien.

Tak, to bolo docela malé štúdie. To bolo vyšetrovanie zelené Kávové bôby doplnok s názvom "GCA" uskutočnenej aplikovaných vied potravín, ktorý financovala štúdiu. Všetky predmety dostali rovnaké ošetrenie (pre 6 týždňov každý) v Dvojlôžková utajenej, náhodné poradie. Liečby boli:

 • Placebo (nešpecifikované) dal 3 x denne
 • 350 mg GCA vziať 3 x denne (1050 mg celkového)
 • 350 mg GCA prijaté 2 x denne (celkom 700 mg)
Po dobu 2 týždňov oddelené liečby nechať zlúčeniny umyť von z tela.

Ako stranou, som si všimol, že aplikovaných vied potravín so sídlom v Texase. Všetky univerzity a laboratóriá v Amerike, prečo šli do Indie vyskúšať svoj produkt? Spravidla som zvyčajne skeptický štúdií v Indii.

Na konci štúdia:

 • Pri použití na 6 týždňov, ľudia stratili asi 2 kg (cca 4 kg) keď pričom 1050 mg extraktu zelené Kávové bôby a asi 1,5 kg (asi 3 libry) keď pomocou 700 mg extraktu. Oba tieto boli považované za štatisticky významné (to je dobrý).
 • Zníženie telesného tuku o 1%, ako aj Body Mass Index bol tiež vidieť v 1050mg a 700 mg dávky. Obe hodnoty sa považovali za štatisticky významný.
Kliknite tu kúpiť zelené kávové zrno z oficiálnej webovej stránky

Ako funguje zelené kávové zrno?

Výskum zatiaľ tendenciu povedať, že chlorogenová kyselina (výpis v zelené Kávové bôby) narušuje enzým zvaný glukóza-6-fosfatázy, ktorý je zapojený ako telo používa glukózy (cukru). Myslím, že veci môže byť zložitejšie, než to, takže nechám na otázku "ako to funguje" s ostatnými.

Koľko zelené Kávové bôby funguje?

2011 Meta analýzy zelené Kávové bôby už bolo spomenuté, štáty, že "efektívne dávkovanie GCE (extrakt Zelená káva) pre použitie ako chudnutie doplniť tiež nemá sídlo." Inými slovami, ak zelené Kávové bôby pomoc chudnutie, čiastku, ktorá funguje nie je známy.

Nevieme dôvod je, pretože tam nie sú dosť dobré štúdie ešte na zelenej kávy extrahovať a chudnutie.

Ak výsledky 2012 zelené kávové zrno štúdie sú brané ako evanjelium, potom ľudia mali hľadať výrobky, ktoré majú najmenej 700 mg. Pretože 2012 štúdia mal len 16 ľudí, chcel by som vidieť aspoň jedno väčšie štúdiu duplikácie to pred cítim dôveru vo svoje zistenia.

Recenziu Na Zelených Kávových Zŕn Pre Chudnutie

Kliknite tu kúpiť zelené kávové zrno z oficiálnej webovej stránky

Zelené kávové zrno vedľajšie účinky

Žiadna štúdia, ktoré som videl uviesť žiadne významné vedľajšie účinky zelené kávové zrno. To neznamená, že všetky zelené Kávové bôby doplnky sú vedľajším účinkom zadarmo, pretože hmotnosť strata produkt tvorcovia niekedy kombinovať rôzne zložky spoločne zvýšiť účinok straty hmotnosti.

Vždy pozrieť späť etiketách Chudnutie doplnky používate vidieť zložky obsahujú.

Štúdie k dnešnému dňu sa používa aj "zdravých ľudí." Nie som si vedomý žiadne štúdie, ktorá testovala zelené Kávové bôby doplnkov u ľudí so zdravotnými problémami alebo ktorí sa rôzne lieky.

Jednej štúdii na potkanoch poznamenal, že zelená kávový extrakt znížený krvný tlak. Či to platí pre ľudí, alebo nie je potrebné lepšie výskum.

Ak výrobok zelené kávové zrno obsahuje aj kofeínu alebo iných stimulantov, to by mohla zmeniť hladiny cukru v krvi. To môže byť problém pre niektoré diabetikov.

Malé štúdie z roku 2001 uverejnenej v American Journal of Clinical Nutrition, poznamenal, že vysoké dávky (2 gramy) chlorogenová zvýšené hladiny homocysteínu u mužov a žien. Hoci kontroverzná, homocyestine výška môže hrať úlohu pri chorobe srdca.

Nie je známe, či zelené Kávové bôby doplnky zvýšiť homocysteínu. Ľudí so srdcovým ochorením, ktorí sa zelené Kávové bôby doplnkami mali hovoriť svojho lekára o ich hladiny homocysteínu najprv len pre istotu.

Zelené kávové zrno funguje?

Nie je pochýb o tom, že zelené kávové zrno má nejaký výskum, strata hmotnosti. Tam je tiež nepochybné, že hmotnosť strata dôkaz je oveľa menej než to, čo väčšina webových stránok povedať s väčšina dôkazy vyplývajúce z výskumu laboratórne myši. Aj keď som stále trochu skeptický, ak ľudské hmotnosť strata výskumov doteraz verili, zelené Kávové bôby mohli pomôcť ľuďom trochu schudnúť, ale kým sa lepšie výskum realizuje, je ťažké povedať s istotou.

Kliknite tu kúpiť zelené kávové zrno z oficiálnej webovej stránky