» » Phentermine Yan Etkileri

Phentermine Yan Etkileri

Phentermine bir psikoaktif uyarıcı ilaç olduğunu. Bir sınıf anorectics veya iştah suppressants olarak bilinen ilaçların aittir. Jenerik ilaç en az sekiz farklı ticari isimler ile pazarlanmaktadır: Adipex, Atti-Plex P, Fastin, Ionamin, Phentercot, Phentride, Pro-Fast ve Suprenza.

Kullanımı ve doz phentermine

Phentermine Yan EtkileriDoktor phentermine önemli ölçüde fazla kilolu veya obez hastalar için reçete. Uyuşturucu bir doktor onaylı düşük kalorili diyet, egzersiz ve davranış değiştirme teknikleri ile birlikte kısa süreli kullanım için tasarlanmıştır. Bu genellikle diyet ile kilo ve tek başına egzersiz kullanamayan kişiler için ayrılmıştır.

Phentermine beynin hipotalamus tarafında çalışır. Tıbbi araştırmacılar uyuşturucu arkasında bilim biliyorum, ama onlar nasıl kilo insanlar yardımcı belirsiz. Çeşitli çalışmalar önermek uyuşturucu iştahı bastırır ve metabolizma artar. Aynı zamanda beynin belirli bölümlerini etkiler.

Phentermine yalnızca Doktor reçete ile kullanılabilir sözlü bir ilaçtır. Bu dört doz şekillerde gelir: kapsül, genişletilmiş sürüm kapsül, tablet ve genişletilmiş sürüm tablet. Dozaj her kişi için farklıdır ve bu reçete gibi hastalar sadece ilaç kullanmanız gerekir. Phentermine reçete önce doktorlar ve hastalar bilinen sağlık risklerine karşı hedeflenen yararları tartmak gerekir.

Phen375 resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın

Phentermine yaygın yan etkileri

Genellikle, phentermine bir seferde sadece bir kaç hafta için kullanılır. İlaç reçete daha uzun alınırsa ciddi yan etkiler ortaya çıkabilir. Phentermine ile diğer iştah suppressants kullanılmamalıdır ve bu olumsuz diğer reçeteli ilaçlarla etkileşime girebilir.

Özellikle yüksek dozlarda ve reçete daha uzun kullanıldıysa Phentermine önemli çekim tepki, neden olabilir. Hatta kısa vadeli sonra kullanmak, onlar aniden ilaç alarak durdurmak hastalarda depresyon veya aşırı yorgunluk deneyim olabilir. Doktorlar genellikle yavaş yavaş çekilme semptomları en aza indirmek için dozu azaltmak.

Çoğu insan phentermine nispeten de ciddi yan etkileri olmadan dayanabilir. Tipik phentermine yan etkileri ağız kuruluğu, bir nahoş tat, bulantı, kusma, ishal, kabızlık ve diğer gastrointestinal problemleri içerir. Uyuşturucu insanlar şaşkın, lightheaded ve daha dikkatli olmak için neden olabilir. O da alerjik reaksiyonlar veya bir azalmış libido neden olabilir.

Onlar yan etki riski ağır bastığı için yararları yargıç çünkü doktor phentermine reçete. Bazı insanlar, herhangi bir negatif belirtiler deneyim. Başkaları için ilaç sadece birkaç hafta sonra çalışmamaya başlıyor. Her iki durumda da, hastaların doktor ile deneyimlerini tartışmak gerekir.

Phentermine yan etkileri

Phentermine genellikle reçete doktorlar hastalara ilerleme kontrol etmek için düzenli ziyaretler zamanlayın. Onlar ilaç iyi çalışıyor ve istenmeyen yan etkilere neden değil emin olmak için yapmak.

Phentermine bazıları olumsuz yönde etkilenebilir. Bir artmış kalp hızı, düzensiz kalp atışı, Kalp çarpıntısı ve yüksek kan basıncı phentermine arasında tehlikeli yan etkileri vardır. Bazı insanlar göğüs ağrısı, nefes ve zorluklar nefes darlığı yaşayabilirsiniz. Diğerleri ringe, sinirli ve huzursuz hissediyorum veya sorun uyku vardır.

Nadir durumlarda, phentermine şiddetinde değişebilir zihinsel veya duygusal yan etkilere neden olabilir. Bu ruh hali, tuhaf davranışları, halüsinasyonlar, manik depresyon, düşmanlık ve -aktif refleksleri içerir. Bu belirtilerden bazıları beyin nöbet ya da yüksek ateş yol açabilir. Herhangi bir ciddi yan etkileri phentermine kullandıktan sonra oluşursa hastalar hemen tıbbi yardım almalısınız.

Phen375 resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın

Hoşgörü ve bağımlılığı phentermine

Phentermine hipotalamus, beyin bölümü bağlayan sinir sistemi endokrin sistemine çalışır. Uyuşturucu noradrenalin adlı bir nörotransmitter serbest bırakmak için böbreküstü bezleri uyarır veya ne de-epinefrin için bir yanıt-e doğru azaltmak açlık sinyalleri. Phentermine de adrenalin veya depolanan yağ kırmak için epinefrin yakıtlar.

Bağımlılık olduğunu phentermine yan etkisi biraz görüşmek çekinmeyin. Bir uyarıcı ilaç olarak phentermine alışkanlık yapan olabilir. Dışında öngörülen biçimlerde ilaç kullanan kişilerin kolayca ilaç kötüye. Çevrimiçi olarak veya başka bir yerde kolay erişim için seyir dieters kötüye ana hedefleridir.

Hatta doğru nedenlerle ve göre reçete phentermine Tedbirini kendilerini ilaç bağımlısı bulabilirsiniz. Sadece kısa vadeli kullanımdan sonra insanlar uyuşturucu bir hoşgörü inşa edebilirsiniz. Bu durumda, phentermine rebound kilo önlemek için yüksek dozda gerektirirler.

Phentermine bağımlılığı ölümcül olabilir. Hızlı bir şekilde bağımlılık oluşur ve yoksunluk belirtileri şiddetli. İlaç sadece obez insanların bir doktorun bakım altında kullanılmalıdır. Phentermine bağımlılığı fiziksel ve psikolojik etkileri vardır. Sadece bir nitelikli tıp doktoru, psikiyatrist veya tedavi Merkezi onlar uyuşturucu çalışabilir sağlamak için bağımlıları güvenli detoks rejimleri ile davranabilirsiniz.

Phentermine Yan Etkileri

Phen375 resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın