» » Pārskats Par Zaļās Kafijas Pupiņas, Svara Zudums

Pārskats Par Zaļās Kafijas Pupiņas, Svara Zudums

Zaļo kafijas pupiņu palīdz cilvēkiem zaudēt svaru? Tas ir jautājums daudzi cilvēki jautā, jo redzot šo svara zudums papildināt Dr Oz šovā. Ja jums ir jautājums par šo arī, ļaujiet man mēģināt palīdz saprast lietas, aplūkojot zaļo kafijas pupiņu svara zudums pētniecību. Es uzskatu, ka, tikai veicot tas var mums izgriezties cauri hype, kas caurvij lielākajai daļai tīmekļa vietnes un žurnālus.

Kas ir zaļo kafijas pupiņu?

Pārskats Par Zaļās Kafijas Pupiņas, Svara ZudumsZaļās kafijas pupiņas ir kas nav grauzdētas kafijas pupiņas. Zaļās kafijas pupiņas apdedzināšanas ne tikai maina krāsu no kafijas pupiņas, bet arī noņem maisījumu sauc chlorogenic skābi. Tas ir chlorogenic skābes, kas ir pie sirds zaļo kafijas pupiņu svara zaudējumu prasījumu. Grauzdētas kafijas pupiņas ir maz chlorogenic skābi.

Kad piedevas satur "zaļo kafijas pupiņu ekstraktu", chlorogenic skābe ir tie atsaucas uz ekstraktu. Tāpat kā daudzas augu ķīmiskās vielas chlorogenic skābes arī ir antioksidanta īpašības. Citu ekstrakta zaļās kafijas pupiņas, kas ir iespējams arī izmantot bagātinātāji ir kofeīns.

Saskaņā ar chlorogenic skābes Wikipedia lapu un Autoimminity Research Foundation pārtikas produktus, kas satur skābi chlorogenic ietver:

 1. Plūmes
 2. Persiki
 3. Bambusa
 4. Tēja
 5. Mellenes
 6. Saulespuķu sēklas
Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos zaļās kafijas pupiņas no oficiālā mājas lapa

Zaļās kafijas pupiņas un svara zudums

Nav pētījumu par zaļās kafijas pupiņas un svara zudums. Zemāk ir daži no šiem pētījumiem kopsavilkumi.

Pele pētījums publicēts 2006 BMC cildinošs un Alternative Medicine, izpētītas atzīmēja zaļo kafijas pupiņu ekstrakts (devu, kas izmantota bija 200 un 400 mg/kg ķermeņa svara) samazina triglicerīdu līmeni asinīs.

Tomēr pētnieki arī atzīmēja, ka nedz chlorogenic skābi vai kofeīns pati par sevi bija veiksmīgāki, samazinot kopējās ķermeņa svara pieaugums vai vēdera tauku uzkrāšanos.

Daudz kas tur zaļo kafijas pupiņu pētījumu ietver pelēm.

2011 Meta analīzi par zaļo kafijas pupiņu ekstraktu un svara zudums bija publicēts.

Meta analīze aplūko iepriekšējiem pētījumiem un mēģina vienreizēju visas līdzīgi pētījumi visi kopā — izmantojot statistiku — lai redzētu, vai pieņemts kopumā, kopējā tendence vai attālinātu iznākumu var noteikt. Šajā gadījumā meta analīze bija cenšas noskaidrot, vai tur bija pietiekami daudz pierādījumu, lai teikt "Jā, zaļo kafijas pupiņu ekstraktu palīdz cilvēkiem zaudēt svaru."

Meta analīze iekļauta tikai labākās kvalitātes pētījumi-randomizēts, placebo kontrolēti dubultā kodētā klīniskajos pētījumos izmantojot liekā svara cilvēkiem.

Pārskats Par Zaļās Kafijas Pupiņas, Svara Zudums

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos zaļās kafijas pupiņas no oficiālā mājas lapa
Tika atrasti vairāk nekā 2000 pētījumus, tikai 3 pētījumi atbilst kritērijiem par pētniekiem. Šie 3 pētījumi izmantoti pavisam 143 cilvēki.

Tie bija 3 pētījumi, kas tika iekļauti:

Chlorogenic skābes iedarbību bagātina kafijas glikozes absorbcijas veseliem brīvprātīgajiem un tā ietekmi uz ķermeņa masu, izmantojot ilgtermiņa liekā svara un aptaukošanās cilvēki (publicēts 2007).

Neatkarīgu tirgus pētījums par kafijas formu ietekmi uz svara zudums — chlorogenic skābes iedarbību bagātina kafijas (kafijas chape) uz svaru lietojot liekā svara cilvēkiem. (publicēts 2009).

Svetol ®, zaļās kafijas ekstrakts, inducē svara zudums un palielina nojume tauku masas attiecība ir brīvprātīgie ar liekā svara problēmu. (publicēts 2006.)

Kopumā šie 3 pētījumiem, šķiet, liecina, ka liekā svara cilvēkiem, kuri lieto zaļo kafijas pupiņu ekstraktu ir ievērojami lielāka nekā cilvēkiem, kas izmanto placebo svara zudums. Tas ir labs, bet pētnieki devās teikt, ka šis efekts pakāpe bija "viduvēja" un ka "klīniskā nozīme nav tāpēc dažiem." Pētnieki dienēt teikt, ka "ietekmes lielums, kas ir mazs."

Citiem vārdiem sakot, zaļo kafijas pupiņu, šķiet, veicināt dažas svara zudums, bet laba pētījumu trūkuma dēļ ir grūti pateikt droši, ja tas really work — un ja tas darbs, cilvēki var redzēt tikai maza svara izmaiņas.

Pārskats Par Zaļās Kafijas Pupiņas, Svara Zudums

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos zaļās kafijas pupiņas no oficiālā mājas lapa
Viss, kas teica, šie secinājumi varētu mainīties, ja pētnieki vairāk darītu — un labāk — pētījumi.

2012. Gadā pētījumā zaļo kafijas pupiņu pētījums tika publicēts žurnālā, aptaukošanās un diabēta metabolisko sindromu. Šajā pētījumā tika veikta Indijā un ilga 22 nedēļas (5,5 mēneši) un iesaistīti 16 liekais svars vīriešiem un sievietēm.

Tātad, tas bija diezgan nelielu pētījumu. Tas bija izmeklēšanu zaļo kafijas pupiņu papildināt sauc "GCA", ko piemēro pārtikas zinātnēs, kas finansēts pētījums. Visos mācību priekšmetos saņēmis vienu un to pašu ārstēšanu (par 6 nedēļām katrā) dubultu kodētā, izlases kārtībā. Ārstēšanas bija šādi:

 • Placebo (nav norādīts) Ņemot vērā 3x dienā
 • 350 mg GCA veikti 3x dienā (1050 mg kopējā)
 • 350 mg GCA veikti 2x dienā (kopā 700 mg)
2 Nedēļu laikā atdalot apstrādes veidus, lai ļautu savienojumi mazgāt ārpus ķermeņa.

Kā malā, es pamanīju, ka lietotas pārtikas zinātņu galvenā mītne atrodas Texas. Ar visām universitātēm un labs Amerikā, kāpēc viņi devās uz Indiju, lai pārbaudītu savu produktu? Parasti es esmu parasti skeptiski par pētījumu Indijā.

Pētījuma beigās:

 • Ja to izmanto par 6 nedēļām, cilvēki zaudējuši aptuveni 2kg (apmēram 4 lbs), kad ņemot 1050 mg zaļo kafijas pupiņu ekstraktu un apmēram 1,5 kg (aptuveni 3 lbs) kad izmantojot 700 mg ekstrakta. Abi šie uzskatīto statistiski nozīmīga (tas ir labi).
 • Ķermeņa tauku, aptuveni 1 %, kā arī ķermeņa masas indeksa samazinājums bija redzamas arī 1050mg un 700 mg devas. Abām vērtībām uzskatīja statistiski nozīmīga.
Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos zaļās kafijas pupiņas no oficiālā mājas lapa

Kā zaļo kafijas pupiņu?

Līdz šim pētījumi drīzāk teiks chlorogenic skābe (zaļo kafijas pupiņu ekstraktu) izjauc enzīma glikozes-6-kinase, kurš ir iesaistīts kā iestāde izmanto glikozes (cukura) sauc. Es domāju, ka lietas varētu būt sarežģītāks nekā tas tāpēc būs atstāt jautājumu par to, "kā tas darbojas" citiem.

Cik daudz zaļo kafijas pupiņu darbi?

Zaļo kafijas pupiņu 2011 meta analīze jau minēts, valstīm, ka "efektīvu devu GCE (zaļās kafijas ekstrakts) lietošanai kā svara zudums papildināt arī nav reģistrēts." Citiem vārdiem sakot, ja zaļo kafijas pupiņu palīdzēt svara zudums, summa, kuru darbi nav zināms.

Mums nav zināms iemesls ir tāpēc, ka tur nav pietiekami laba pētījumu vēl zaļās kafijas ekstrakts un svara zudums.

Ja 2012 zaļo kafijas pupiņu pētījuma rezultāti tiek uzskatītas par evaņģēliju, cilvēkiem vajadzētu izskatīties attiecībā uz ražojumiem, kuriem ir vismaz 700 mg. Tāpēc, ka 2012. gada pētījumā tikai bija 16 cilvēki, es gribētu redzēt vismaz viena lielāka pētījuma dublētu šo pirms es justies pārliecināti par saviem secinājumiem.

Pārskats Par Zaļās Kafijas Pupiņas, Svara Zudums

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos zaļās kafijas pupiņas no oficiālā mājas lapa

Zaļo kafijas pupiņu blakusparādības

Nav pētījumu, ka es redzēju atzīmēja jebkuru nozīmīgu zaļo kafijas pupiņu blakusparādības. Tas nenozīmē, ka visiem zaļo kafijas pupiņu bagātinātāji ir blakusparādība bezmaksas tomēr jo svara zudums produkta veidotāji dažreiz apvieno dažādās sastāvdaļas kopā, lai palielinātu svara zudums ietekmi.

Vienmēr apskatīt atpakaļ uzlīmes izmanto, lai apskatītu tās satur sastāvdaļas svara zudums bagātinātājos.

Turklāt pētījumi līdz šim ir izmantojuši "veseliem cilvēkiem." Es neesmu informēts par jebkuru pētījumu, kas ir pārbaudīts zaļo kafijas pupiņu bagātinātāji cilvēkiem ar veselības problēmām vai kuri veic dažādus medikamentus.

Viena žurka pētījumā norādīts zaļās kafijas ekstrakts pazemināta asinsspiediena. Vai tas attiecas uz cilvēkiem, vai nav labāk pētniecības vajadzībām.

Ja arī zaļo kafijas pupiņu produkts satur kofeīnu vai citu stimulantu, tas var ietekmēt cukura līmeni asinīs. Tas varētu būt problēma dažiem diabētiķiem.

Neliels pētījums no 2001 publicēja klīnisko uztura amerikāņu žurnāls par atzīmēja lielās devās (2 grami) chlorogenic skābes palielinājās homocysteine līmeni vīriešiem un sievietēm. Kaut arī pretrunīgs, homocyestine pacēlums sirds slimību var spēlēt lomu.

Nav zināms, ja zaļo kafijas pupiņu bagātinātāji paaugstināt homocysteine. Ar sirdskaiti cilvēki, kas ņem zaļo kafijas pupiņu bagātinātājus vajadzētu runāt ar savu ārstu par to homocysteine līmeņiem Pirmkārt, tikai, lai būtu droši.

Zaļo kafijas pupiņu darbojas?

Nav šaubu, ka zaļo kafijas pupiņu ir daži pētījumi, svara zudums. Nav arī šaubu, ka svara zudums pierādījums ir daudz mazāk nekā tas, ko lielākā daļa tīmekļa vietņu pateikt ar lielāko daļu pierādījumus, kas izriet no pētniecības laboratorijas peles. Kaut arī es joprojām esmu nedaudz skeptisks, ja cilvēka svara zudums pētījumi līdz šim uzskatīju, zaļo kafijas pupiņu varētu palīdzēt cilvēkiem zaudēt mazliet svaru, bet līdz brīdim, kad labāk pētījumi tiek veikti, ir grūti pateikt, protams.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos zaļās kafijas pupiņas no oficiālā mājas lapa