» » Osta Hammaste Valgendamine Tooteid

Osta Hammaste Valgendamine Tooteid

Seal on palju valgendamine tooteid osta online ja offline. Aga leida parim on väljakutse, et palju inimesi armetu, jube hambad on probleeme, kui nad püüavad saada võimalik kompliment nende ilu whitest hambaid.

Põhiliselt on kolme liiki tooteid, mis saab. Need võib jagada kolme kategooriasse; Tõmme, hambad plaate ja ” puuvillast tampooni mooduli ”.

Vajuta siia, et osta AltaWhite hammaste valgendamine
Osta Hammaste Valgendamine TooteidRibad olid esimest tüüpi tooted tulevad areenile, mis lubas valgemad tulemusi. Nende masstootmise ribade koosnesid valgendamine agent ja kerge liim, mis üks paneks soovitud hambad välja, ootama tund enne kobesta maha, paljastada valgem naeratus.

Kahjuks neid toodetakse mass, saate mõnikord lõpuks kasutades neli või viis ribadeks ühe hamba kohta lihtsalt saada teatud kohapeal, mis oli maksmata jäetud kõik eelmine. See vastuolu valgendamine hambaid hakkama vaatama koomiline, vastikustäratav kontrast kollane ja Helme valge. Suurenenud emailiga tundlikkus on seotud ribade veel hirm, et olla ettevaatlik millised ostate.

Hammaste plaate on parem variant. Need koosnevad suhu valvur, mida täita valgendamine geeliga eelnevalt. Seejärel jätkate seda ette kanda kuni tund enne eemaldamist. Tavaliselt tulemused on positiivsed, kuid enamik inimesi leida neile ebamugav kanda.

Kõige populaarsem viis saada parimaid tulemusi nende päev koosneb kasutavatest toodetest ” puuvillane tampooni ”. Need tampooni eritama vedelikku, koos poleerimine pulbri magneesiumi peroksiidi – valgendatakse emailiga säilitades kasutava. Seda, et need, kes kasutavad neid, vastavalt vahva on, et saate hõlpsalt kasutada neid oma vannituba igapäevaelust nagu nad võtta ainult viis minutit kohaldada.

Peale selle kui pärast neid saab hävitada, kui üks tulu hoolitseda oma hammaste harjamise läbi lühikese aja jooksul kasutada flossing ja tervislikult toituma. See on toode, mida ma soovitaks võrratu hammast.

Vajuta siia, et osta AltaWhite hammaste valgendamine

Parim hammaste valgendamine tooteid

Hammaste valgendamine tooted saadaval turul täna suure arvu saab hinnata kui hästi nad tööd, mugavust, kui lihtne on kasutada ja mida nad särama hambad kraadi. Lihtsamad hammaste valgendamine komplektid ja pakutavate toodete on eraldatud 7 klassid. Need kategooriad on; professionaalne salve kasutatakse süsteemid, õli ja hammustada salve pleegitamine süsteemid, -moldable salve pleegitamine süsteemid, valgendamine ribadeks, valgendamine pihustid, geelid harja ning, valgendamine hambapastades.

Osta Hammaste Valgendamine Tooteid Professionaalne salve pleegitamine meetod on parem hammaste valgendamine süsteemi, nagu see toode tekitab 11 tooni värvi. See toimib väga hästi ja on väga kasutajasõbralik. Huulik luuakse hambaravi lab pärast kliendi hambad mulje. Hiljem on paigaldatud kasutades hammaste valgendamine geeli teha see mugavamaks ja vähem ärritavad igemed hambaid. Kuigi see spetsialiseeritud hambaravi beaching süsteem on kallis, tulemused on kiire ning luua ideaalne hammaste valgendamine.

Vajuta siia, et osta AltaWhite hammaste valgendamine
Keema ja hammustada pleegitamine süsteem toimib vähem tõhusalt kui võrreldes pleegitamine süsteemi spetsiaalseid salve. Siiski täidab trahvi võrreldes-moldable salve pleegitamine süsteeme kasutatakse 10-22% karbamiidi peroksiidi, dünaamilise beaching komponent. Üheksa tooni värvi muutmine võib täheldada kasutades seda meetodit.

Kuigi on tõsi, et-moldable plaate, millel pleegitamine süsteemid on mõnevõrra mugavam ja kasutajasõbralik, nad ei ole ikka veel täiesti tõhus pleegitamise väike kogus peroksiidide kemikaali tõttu hambad neis. Pärast kõnealuste toodete kasutamisel hammaste värvi muuta vaid kolm tooni. Mõned negatiivsed aspektid on ebaühtlane valgendamine ja värvi hambaemaili.

Hammaste Valgendamise Kleepsud on ainult veidi rohkem efektiivne, kuid alles pärast nende kasutamise aja jooksul. Selle harja-geelid, hambapastades ja valgendamine pihustid on tunduvalt vähem tõhus, sest ainult ühte tooni saavutati pärast nende kasutamist. Hambaarstid usu valgendamine hambapastades, valgendamine pihustid ja valgendamine pen on vähem tõhusad, sest valgendamine agendid ei ole olemas õiges summas loodetud tulemusi.

Vajuta siia, et osta AltaWhite hammaste valgendamine