» » Nopirkt Zobu Balināšanas Līdzekļi

Nopirkt Zobu Balināšanas Līdzekļi

Pastāv daudzi balināšanas līdzekļi iegādāties tiešsaistē un bezsaistē. Bet, meklējot labāko ir izaicinājums Noputējis, briesmīgos zobus ar daudziem cilvēkiem ir problēmas ar, kā viņi cenšas iegūt iespēju apsveikt savu skaistumu visbaltākie zobiņi.

Būtībā ir trīs veidu produktiem, ko var nopirkt. Tos var iedalīt trīs kategorijās. sloksnes, zobu paplātes un ” ar kokvilnas tamponu moduļa ”.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt zobu balināšanas AltaWhite
Nopirkt Zobu Balināšanas LīdzekļiSloksnēm bija pirmā veida produkti nāk uz skatuves, kas solīja baltāks rezultātus. Šīs masas ražoti sloksnes sastāvēja off balināšanas līdzeklis un gaismas līmi, tas viens būtu vietā vēlamo zobi, pagaidiet stundu, pirms tos lielisks off, lai atklātu baltākus smaids.

Diemžēl ar tiem tiek masveidā ražotos, varat dažreiz galu galā izmantojot četri vai pieci sloksnes par vienu zobu, tikai, lai iegūtu, ka dažas vietas, kas bija apiet visu iepriekšējo. Ar šo nekonsekvenci balināšanas, jūsu zobi sāk izskatīties smieklīgs, riebīgs kontrasts starp dzelteno un pērļaini balta. Palielināts emaljas jutība ir citu bailes, kas saistītas ar sloksnes, tāpēc jāuzmanās, kurus no tiem jūs iegādāties.

Zobu paplātes ir labāks variants. Tie sastāv no muti aizsargs, kas jums iepriekš aizpildīt ar balināšanas želeja. Pēc tam jūs turpināt valkāt to līdz pat stundu pirms izņemšanas. Parasti rezultāti ir pozitīvi, bet lielākā daļa cilvēku atrod tos neērti valkāt.

Vispopulārākais veids, kā iegūt labāko rezultātu šajās dienas sastāvēs no izstrādājumiem, kas lieto ” kokvilnas tamponiem ”. Šos tamponus izdalīties šķidrums, kuru lietojat kopā ar pulēšanas magnija peroksīds, kas whitens, vienlaikus aizsargājot emaljas pulveri. Lieliska lieta par to, saskaņā ar tiem, kas tos lieto, ir, ka jūs varat viegli izmantot tos jūsu ikdienas vannas istabā kā tās veic tikai piecas minūtes, lai lietotu.

Turklāt pēc tam, kad izmantota pēc īsā laika periodā tie var atbrīvoties, ja viena turpinās pieskatīt savus zobus ar suku, flossing un ēd veselīgi. Tas ir produkts, kas gribētu ieteikt par nepieredzēti baltos zobus.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt zobu balināšanas AltaWhite

Vislabāko zobu balināšanas līdzekļi

Zobu balināšanas produktiem, kas pieejami tirgū šodien lielu skaitu var vērtēt, cik labi viņi strādā, komfortu, cik viegli tie jālieto un pakāpi, kurai tās atdzīvināt zobi. Vienkāršākā zobu balināšana komplektus un piedāvātajiem produktiem ir nodalītas 7 klasēs. Šīs kategorijas ir; profesionālā paplātes beaching sistēmām, eļļas un bite paplātes balināšanas sistēmu, -moldable paplātes balināšanas sistēmu, balināšanas sloksnes, balināšanas aerosoli, suku geli, kā arī, balināšanas zobu pastās.

Nopirkt Zobu Balināšanas Līdzekļi Profesionālā paplātes balināšanas metode ir labāku zobu balināšanas sistēma, kā šis produkts rada 11 krāsu toņos. Tas darbojas ļoti labi, un ir ļoti lietotājam draudzīgi. Iemuti ir izveidots dental lab pēc tam, kad ir pieņemts priekšstatu par klienta zobiem. Pēc tam tā ir uzstādīta, zobu zobu balināšanas gēla lietošana padara ērtāku un mazāk kairina smaganas. Lai gan šī specializētā zobārsta beaching sistēma ir dārga, rezultāti ir strauja un radīt ideālu zobu balināšana.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt zobu balināšanas AltaWhite
Vārīties un bite, balināšanas sistēma veic mazāk efektīvi, jo salīdzinājumā ar specializētu balināšanas sistēma paplātes. Tomēr tā veic naudas sodu salīdzinājumā ar-moldable paplātes balināšanas sistēmu 10 līdz 22 procentiem Carbamide peroksīdu, dinamisku beaching detaļas, tiek lietots. Deviņi toņos krāsu maiņa var novērot, izmantojot šo metodi.

Lai gan ir taisnība, ka-moldable paplātes, kas nāk kopā ar balināšanas sistēmu ir diezgan ērts un lietotājam draudzīgs, tie joprojām nav pilnīgi efektīvu balināšanas zobus, ņemot vērā nelielu summu peroksīda ķīmisko tajos. Pēc tam, izmantojot šos produktus, zobu krāsas mainīt tikai trīs toņos. Daži no negatīvie aspekti ir nevienmērīga balināšanas un noņemšanā no zobu emalju.

Zobu balināšanas sloksnes ir tikai nedaudz vairāk efektīvu, bet tikai pēc tam, izmantojot tos laika gaitā. Brush-geli, zobu pastās un balināšanas aerosoli ir ievērojami mazāk efektīvs, jo tikai viena toņa tika sasniegts pēc tās izmantot. Zobārsti uzskatu, balināšanas zobu pastās, balināšanas aerosoli un balināšanas pildspalva ir mazāk efektīvs, jo balināšanas līdzekļi tur neatrodas pareizā summa, kas devuši gaidītos rezultātus.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt zobu balināšanas AltaWhite