» » Mis On Kasu Acai Berry Kapslid?

Mis On Kasu Acai Berry Kapslid?

Mis On Kasu Acai Berry Kapslid?Acai marja on puu, mis on olnud laialdaselt turustatakse "Super"toit sest on leitud sisaldab palju kasu tervisele. Acai marja on rikas antioksüdantide, aminohapped, valkude tootmisega, olulisi mineraale ja vitamiine ja "hea" monoküllastumata rasvad.

Turul on saadaval erinevat tüüpi ühendite – näiteks, vedelal, pulber ja külmkuivatatud, sealhulgas geel kapslid või suru pulber tabletid. Acai berry kapslid on tavaliselt täiendavaid koostisaineid suurendada energia taset ja suurendada keha ainevahetuse (Populaarsed kaalulangus koostamist acai berry kapslid).

Antioksüdandi omadused

Antioksüdandid on oluline säilitada optimaalne tervis ja haigused ja haiguste ennetamisele. Nende toimemehhanism on neutraliseerida vabu radikaale rakud, mis võivad potentsiaalselt kahjustada keha. Acai berry kapslid on rikas antioksüdantide ja toidulisandeid, mis aitavad kaitsta keha rakkude vastu kahju ja vähendada võimalusi saada haigusi nagu vähk.

Uuring avaldati Euroopa “ Teataja põllumajandustoodete ja toiduainete keemia ” novembris 2006 teadlane A.G. Schauss järeldusele, et acai marjad on suur antioksüdeeriva tegevused.

Vajuta siia, et osta Acai marja ametlik kodulehekülg

Vitamiinid ja mineraalid

Enamik acai berry tooteid saadaval turul sisaldavad olulisi vitamiine ja mineraalaineid oluline energia suurendamiseks ette keha. Acai berry kapslid sisaldavad multivitamins ja elektrolüüdid, näiteks magneesiumi, kaaliumi ja kaltsiumi. Mõned acai berry kapslid on mineraalid ja täiendused lisatakse patenteeritud formulation–copper ja tsinki, näiteks. Drugs.com soovitab võtta 1000 mg kuni 2000 mg päevas acai marja kapsleid koos toiduga. Vältida kõrvaltoimeid üleannustamise või mürgisuse hinne acai marju, neelata multivitamins acai tooteid suurtes kogustes.

Põletikuvastane

Acai marja on näidanud, et on põletikuvastane toime. Uuring avaldati septembris 2008 "Journal, põllumajanduse ja toiduainete keemia" teadlane G.S. Jensen poolt sõlmitud põletikuvastane toime selle puu olemasolu. Acai berry Kapslid aitavad ka vähendada valu kahjustunud närvikiudude.

Vajuta siia, et osta Acai marja ametlik kodulehekülg