» » Linolskābe (cla) Konjugēts Savietojama Bagātinātāji Svara Zudums

Linolskābe (cla) Konjugēts Savietojama Bagātinātāji Svara Zudums

Linolskābe (cla) Konjugēts Savietojama Bagātinātāji Svara ZudumsGalveno ziņu cilvēkiem ar vairogdziedzera problēmas, kuri saskaras ar svara zudums izaicinājumiem ir ziņas, ka dabas uztura papildināšanai konjugēts linolskābes (CLA) samazina ķermeņa tauku cilvēki, kuriem ir liekais svars.

Dubultmaskētā, randomizētā, placebo kontrolētā pētījumā, kas publicēts 2000. gada decembrī izsniegšanas žurnālā Nutrition konstatēja, ka CLA samazina tauku un muskuļu audu saglabā. Saskaņā ar pētniecības projektu vadītājs, grupā, kas saņēma CLA, salīdzinot ar placebo grupā tika konstatēts vidēji sešas mārciņas ķermeņa tauku samazināšanu. Pētījumā konstatēts, ka aptuveni 3,4 CLA grami dienā bija jādabū CLA labvēlīgo ietekmi uz ķermeņa tauku līmeni.

Dr Michael Pariza, kurš veica pētījumu par CLA ar universitāti, Wisconsin-Madison, ziņoja, 2000. gada augustā Amerikas ķīmijas biedrība, ka tas nepadara liels tauku šūnu iegūt maz. Kas drīzāk tas ir maz tauku šūnu neļautos kļūst liels. Pariza ir pētniecības svara zudumu viņa 71 lieko svaru cilvēki grupā neguva, bet to, ko viņš atrada, bija, kad diētu pārtraukta diētu, un ieguva atpakaļ svars, tiem ņemot CLA bija lielāka iespēja iegūt muskuļu un ne tauku. ” atsevišķs pētījums, Purdue University, Indiana, CLA tika konstatēts apmēram divas trešdaļas no cukura diabēta pacientiem insulīna līmeni uzlabot, un mēreni samazina triglicerīdu līmeni un glikozes līmeni asinīs.

Uzklikšķināt šeit, lai Pirkt CLA no oficiālā mājas lapa
CLA ir pakļauti dažādiem pētījumiem vairāku pēdējo gadu laikā, un konstatējumi liecina arī dažus citus CLA priekšrocības ir šādi:

  • Palielina vielmaiņas ātrumu – tas acīmredzot būtu pozitīvs ieguvums vairogdziedzera slimnieku, kā hipotireoze-pat tad, ja apstrādā-var samazināt dažu cilvēku vielmaiņas ātrumu.
  • Samazinās vēdera tauku -virsnieru nesabalansētību un hormonālās izmaiņas, kas ir kopīgi ar vairogdziedzera pacienti bieži izraisa strauju uzkrāšanās vēdera tauku, tāpēc šis ieguvums varētu būt diezgan noderīgs.
  • Enhances muskuļu augšanu – muskuļu sadedzina taukus, kas sekmē arī palielināt vielmaiņu, kas ir noderīga svara zudums un apsaimniekošanā.
  • Pazemina holesterīna un triglicerīdu – jo daudzi vairogdziedzera pacienti ir paaugstināts holesterīna un triglicerīdu līmeni, pat ar ārstēšanu, šis pabalsts var būt ietekme uz vairogdziedzera pacienta veselību.
  • Pazemina insulīna rezistence -insulīna rezistence ir daži hypothyroid pacientiem risks un pazeminot to var arī palīdzēt novērst pieaugušo - iestāšanās diabēta un padarīt to vieglāk kontrolēt svaru.
  • Samazina pārtikas izraisītu alerģisku reakciju – jo pārtikas alerģiju var spēlēt, kad svara zudums kļūst grūti, tas var palīdzēt pacientiem, vairogdziedzera.
  • Enhances imūno sistēmu -tā ir autoimūna dabā vairumā gadījumu vairogdziedzera slimības, palielinot imūno sistēmu spēju darboties pareizi ir pozitīvs ieguvums.
Ja jūs interesē, ņemot CLA, lai palīdzētu ar svara zudumu, paturiet prātā, ka tas nav burvju tableti, un būs jāstartē programma ar diētu un fiziskiem vingrinājumiem, lai veiksmīgi zaudēt svaru un saglabāt to izslēgtu.

Uzklikšķināt šeit, lai Pirkt CLA no oficiālā mājas lapa

CLA-bagātinātāji svara zudums

CLA ir papildinājums, un nav nepieciešama recepte. Tas ir pieejams veselīgas pārtikas veikalos un tiešsaistes vietās. Eksperti iesaka izmantot patentēto nosaukumu zīmols, kā daži zīmoli ir neatbilstīga vai nepietiekams daudzums CLA tajos ietvertā. Markas testēšanai izmanto bija Tonalin brand CLA, kas nāk 1000 mg kapsulas. Iegūt līmenis jānosaka efektīva testēšana – 3,4 g vai 3400 mg dienā – būtu nepieciešams veikt šīs kapsulas dienā ēšanas laikā 4.

Lūdzu, ņemiet vērā arī, ka jums ir nav jādomā, ka CLA vien palīdzēs jums zaudēt svaru. Jums joprojām ir nepieciešama, lai būtu, kā esmu par sabalansētu, samazināts kaloriju, zemas glycemic diētu, un ietver regulāras, enerģiski īstenot un svaru gultņu darbības savā dzīvē.

Jautājumi par CLA

Ar visām uztraukums pār konjugēts linolskābes (CLA), un tā ir izrādījusies panākumus, palīdzot samazināt ķermeņa tauku un līdzsvaru cukura līmeni asinīs, esam saņēmuši simtiem jautājumu no lasītājiem, kas ir ieinteresēti uzzināt vairāk par CLA.

Jebkuras Brand CLA ir labi izmantot? Vienkārša atbilde ir Nē. Dažādu marku ir aktīvs CLA atšķirīgas summas. Pētījumus, kas izveidota CLA efektivitāti tika izmantojot patentētu veida CLA pazīstams kā Tonalin. Tonalin ir patentētā formula CLA var atrast virkni zīmoli CLA, ieskaitot zīmoliem, piemēram, Gaelic, Jarrow Formulas un dabas ziņā, among others.

Ir CLA droši veikt ar maniem vairogdziedzera zāles? Nav pierādījumu, ka CLA uztura bagātinātājs, mijiedarbojas ar vairogdziedzera zāles vai jebkuru īpašu bīstamību rada vairogdziedzera pacientiem. Bet vienmēr vajadzētu apspriest jebkuru bagātinātāju jūs plānojat veikt ar savu ārstu vai ārsta pirms sākuma.

Uzklikšķināt šeit, lai Pirkt CLA no oficiālā mājas lapa
CLA ir tikai cilvēki ar vairogdziedzera problēmas? Absolūti ne. Pētījumi ir parādījuši, ka tā ir efektīva vispārīgā samazinot/konvertēšanai taukiem. Jums ir vairogdziedzera problēmas nav savietojama tikai vajadzēja būt liekais svars savietojama gūt labumu no CLA.

Cik man jāņem? Pētījumā konstatēts, ka 3.4 gramus CLA bija nepieciešams, lai saņemtu pabalstus. Kas ir 3.400 mg. Jo dažādas formulas satur citas eļļas kā sastāvdaļas īpatsvars, tas ir saprātīgi iespējams aprēķināt, cik daudz katra tablete nogādāšana pārliecinieties, ka saņemat pilnu 3.4 grami dienā. Piemēram, ja jūsu kapsula satur 75 % CLA, un 1000 mg, tad jūs ņemat 750 mg CLA, un būtu nepieciešams 5 nokļūt līdz līmenim 3.4 grami dienā.

CLA ir sojas to? Būtu man ņemt to, ja tā saka tas satur sojas Tonalin CLA 1000 mg lielums nedrīkst saturēt jebkuru sojas vai sojas pupu eļļu. Neskaidrības ir jo vecāka pievienojumprogrammatūras versija, Gaelic ir Tonalin CLA izdarīja satur sojas pupu eļļa, bet šim produktam ir pārtraukta. Drugstore.com mājas lapā, tomēr joprojām ir veikusi Gaelic Tonalin CLA satur sojas pupu eļļa neprecīzu informāciju. Tonalin ir formulā CLA no Saflora eļļa un sojas pupu eļļa vai sojas. Lūdzu paziņoja, ka daži pie zīmoli par CLA var ietvert sojas pupu eļļa vai sojas produkti kā pildvielu, un jūs negribētu uzņemties šos produktus.

Uzklikšķināt šeit, lai Pirkt CLA no oficiālā mājas lapa
Kur varu CLA GNC veikalos ir daži produkti ar CLA un visu pārtikas produktu tirgos arī ziņoja, ka ir produktu. Tonalin vietni uzskaitīti dažādi veikali, kas pārdod produktus, kas satur Tonalin CLA.

Tiešsaistē, jūs varat saņemt Gaelic ir Tonalin CLA savietojama zīmolu, es personīgi pieņem savietojama kā arī daudziem citiem zīmoliem, tautas mazumtirgotājiem, piemēram, Drugstore.com un Iherb.com.

Cik vajadzētu ņemt to? Dažādus ieteikumus šeit atšķiras. Daži ieteikumi iesaka veikt pirms ēšanas. Citiem iesaku ņemt to ar ēdienu. Gaelic web lapas pēc to Tonalin CLA produktu saka vēlams ņemt to ar lowfat vai nonfat pienu, kurš paredzēts maksimālais protein absorbciju. Personīgi, es esmu ņemot to tiesības pirms es ēst daži 2 % piens.

CLA vai ir kādas blakusparādības? Daži cilvēki ziņojumu nedaudz zaļā vai šķebīgs sajūta pēc ņemot CLA, vai kuņģa un zarnu trakta darbības traucējumus vai vaļēju izkārnījumi retos gadījumos. Šīs blakusparādības parasti tiek samazinātas, ja produkts ir iesniegta ar olbaltumvielām (i.e.,with piens), un parasti samazinās pēc aptuveni 2 nedēļas ņemot šo papildinājumu.

Uzklikšķināt šeit, lai Pirkt CLA no oficiālā mājas lapa