» » Konjuguotas Linolo Rūgšties (cla) – Papildai Svorio

Konjuguotas Linolo Rūgšties (cla) – Papildai Svorio

Konjuguotas Linolo Rūgšties (cla) – Papildai SvorioPagrindinių naujienų su skydliaukės problemų žmonėms, kurie susiduria su svorio netekimas iššūkių yra naujienų, kad natūralus maisto papildas konjuguotas linolo rūgšties (CLA) sumažina kūno riebalų – žmonės, kurie turi antsvorį.

Dvigubai aklo, atsitiktinių imčių, placebu kontroliuojamo tyrimas, paskelbtas 2000 m. gruodžio numeryje mitybos leidinyje nustatyta, kad CLA sumažina riebalų ir išlaiko raumenų audinių. Pagal mokslinių tyrimų projektų vadovas, šešių svarų riebalų, sumažinti buvo rasti grupė, kuri ėmėsi CLA, palyginti su placebo grupe. Tyrimas nustatė, kad maždaug 3,4 g CLA per dieną yra būtina norint gauti teigiamą poveikį CLA dėl riebalų lygį.

Dr Michael Pariza, kurie atliko tyrimą dėl CLA su su University of Wisconsin-Madison, pranešė 2000 m. rugpjūtį American Chemical Society kad tai nereiškia, kad didelis riebalų ląstelių gauti mažai. Kas greičiau ji yra mažai riebalų ląstelių laikyti iš vis didelis. Luis Miguel Pariza's tyrimų nenustatė svorio per jo 71 antsvorį turinčių žmonių grupės, bet ką jis rasti buvo ta, kad kai dietos sustojo dietos, ir įgijo nugaros svorio, toms CLA buvo labiau tikėtina, kad įgyti raumenų ir ne riebalų. ” atskiras tyrimas, atliktas Purdue universiteto Indianoje, CLA buvo nustatyta, kad pagerinti insulino kiekis – apie du trečdaliai sergantiems cukriniu diabetu, ir vidutiniškai sumažėja gliukozės kiekis kraujyje ir trigliceridų kiekį.

Spauskite čia Norėdami pirkti CLA iš oficiali svetainė
CLA buvo įvairių mokslinių tyrimų objektas – pastaruosius kelerius metus, ir tyrimų rezultatai rodo, kad kai kurių kitų CLA privalumai yra šie:

  • Padidina medžiagų apykaitos norma – tai akivaizdžiai būtų teigiamas naudos skydliaukės pacientams, kaip hipotireozė – net tada, kai gydyti – gali sumažinti medžiagų apykaitos norma, kai kuriems žmonėms.
  • Sumažina pilvo riebalų – antinksčių disbalanso ir Hormoniniai pokyčiai, kurie yra bendro skydliaukės pacientams dažnai sukelti sparčiai daugėja pilvo riebalų, todėl ši išmoka gali būti labai naudinga.
  • Enhances raumenų augimą – raumenų degina riebalus, kuris taip pat padeda padidinti medžiagų apykaitą, kuri yra naudinga svorio ir valdymo.
  • Mažina cholesterolio ir trigliceridų – nes daug skydliaukės pacientai yra padidėjęs cholesterolio ir trigliceridų kiekį kraujyje, net su gydymu, ši išmoka gali turėti įtakos skydliaukės paciento sveikatos būklę.
  • Mažina insulino atsparumas – atsparumą insulinui pavojus kai hypothyroid pacientams, ir sumažinti ji gali taip pat padėti užkirsti kelią suaugusiųjų – prasidėjęs cukrinis diabetas ir palengvinti kontrolę svoris.
  • Mažina maisto sukeltos alerginės reakcijos – nuo maisto alergijos gali būti žaisti kai svorio tampa sunku, tai gali būti padėti į skydliaukės pacientai.
  • Enhances imuninę sistemą – kadangi daugeliu atvejų skydliaukės liga yra autoimuninė gamtoje, stiprinti imuninės sistemos gebėjimą tinkamai veikti yra teigiamas naudos.
Jei jus domina atsižvelgiant CLA padėti su svorio netekimas, Atminkite, kad tai nėra stebuklinga tablečių, ir jums reikia paleisti programą, dieta ir fiziniais pratimais siekiant sėkmingai numesti svorį ir išlaikyti jį.

Spauskite čia Norėdami pirkti CLA iš oficiali svetainė

CLA-papildų svorio netekimas

CLA yra papildyti, ir nereikia recepto. Ji yra sveiko maisto parduotuvėse, ir internetu realizavimo. Ekspertų rekomenduojame naudoti patentuotą pavadinimo prekės ˛enklą, kaip kai kurios prekių ženklais yra nesuderinamas ar nepakankamai CLA juose esančių suma. Prekės ženklas naudojamas testuojant buvo Tonalin markės CLA, kuris ateina į 1000 mg kapsulės. Gauti lygis nustatomas veiksminga tyrimui – 3,4 g, ar 3400 mg, per dieną-jums reikės imtis 4 šių kapsulių per dieną, su maistu.

Atkreipkite dėmesį, kad jums turėtų galvoti kad CLA vien tik padės jums numesti svorio. Jums vis dar reikia būti, kaip aš esu, subalansuotas, sumažintas-kalorijų, žemos glikemiczny mityba, ir turi būti reguliariai, aktyviai naudotis, ir svoris guolis veikla, į savo gyvenimą.

Klausimus apie CLA

Visų jaudulys konjuguotas linolo rūgšties (CLA) ir jis pasirodė sėkmingai padeda sumažinti kūno riebalų ir likutį kraujo cukraus, aš gavau šimtai klausimų skaitytojams įdomu sužinoti daugiau apie CLA.

Yra bet kokios rūšies CLA gerai naudoti? Paprastas atsakymas yra, nėra. Įvairių markių turi skirtingas sumas aktyvus CLA. Mokslinius tyrimus, kad nustatyti CLA veiksmingumas buvo naudojant patentuotą CLA žinomas kaip Tonalin forma. Tonalin's Klasiki patentuota formulė rasite daugiau prekių ženklų CLA, įskaitant markių, tokių kaip Natrol, Jarrow formules ir gamtos kelias, be kita ko.

CLA seifas turi imtis su mano skydliaukės vaistus? Nėra įrodymų, kad CLA, maisto papildas, bendrauja su skydliaukės vaistus, ar kelia ypatingą keliamo pavojaus skydliaukės pacientai. Tačiau jūs visada turėtumėte aptarti tai visi priedai, ketina imtis savo gydytojo ar gydytojo prieš pradedant.

Spauskite čia Norėdami pirkti CLA iš oficiali svetainė
CLA yra tik žmonių su skydliaukės problemų? Jokiu būdu. Tyrimai parodė, kad jis yra veiksmingas apskritai sumažinti/konvertuoti riebalų. Jūs neturite skydliaukės problema – tik turite viršsvorio – pasinaudoti CLA.

Kiek turėčiau imtis? Tyrimas nustatė, kad 3,4 g CLA buvo reikalingas siekiant gauti naudos. Tai yra 3.400 g. Kadangi įvairių formulėse yra kitų aliejų sudėtinės dalys procentais, būtų protingiau, tikriausiai apskaičiuoti, kiek kiekvienos tabletes duoda įsitikinkite, kad jūs gaunate visą 3,4 g per dieną. Pavyzdžiui, jei jūsų kapsulėje yra 75 % CLA, ir tai 1000 mg, tada jūs gaunate 750 mg CLA, ir reikia 5 per dieną gauti 3,4 g lygį.

Ar CLA turi sojos jame? Ar turėčiau imtis jį jei jis sako, jis yra sojos? Tonalin CLA 1000 mg dydis nėra jokios sojos ir sojos aliejaus. Sumišimas, nes senesnę Natrol's Tonalin CLA padarė sudėtyje yra sojų aliejaus, bet tos prekės buvo nutrauktas. Drugstore.com svetainėje, tačiau, vis dar taiko netikslią informaciją, kad Natrol Tonalin CLA yra Sojų aliejus. Tonalin's formulėje CLA iš dygminų aliejus, ir be sojos pupelių aliejus arba sojos. Prašome būti pranešė, kad kai kurie ne markių CLA gali būti sojos pupelių aliejus arba sojos produktų, kaip užpildų, ir ne nori imtis šių produktų.

Spauskite čia Norėdami pirkti CLA iš oficiali svetainė
Kur galiu gauti CLA? GNC parduotuvės yra kai kurie produktai su CLA, ir visą maisto produktų rinkose taip pat pranešė, kad produktai. Tonalin svetainės sąrašų įvairiausių parduotuvių, kurios parduoda produktus, turinčius Tonalin CLA.

Internete, jūs galite gauti Natrol's Tonalin CLA – aš asmeniškai priimti markės – bei daugelis kitų markių, populiarus mažmenininkai kaip Drugstore.com ir Iherb.com.

Kaip galiu jį priimti? Įvairių rekomendacijų skiriasi čia. Kai kurios rekomendacijos siūlau priimti jį prieš valgant. Kiti rodo, priimti jį su maistu. Natrol interneto puslapyje jų Tonalin CLA produkto sako, kad geriau pasiimti su mažo arba neriebus pienas didžiausią baltymų absorbcijos. Asmeniškai, aš geriu ji teisę prieš aš valgyti su kai kurių 2 % pieno.

CLA turi šalutinį poveikį? Kai kurie žmonės pranešimas jausmas šiek tiek žalia ar pykinimą po to, kai jų CLA, arba atskirais atvejais, virškinimo trakto sutrikimą ar laisvi viduriai. Šie šalutiniai poveikiai paprastai yra sumažinamos, kai produktas yra kartu su baltymų (i.e.,with pieno), ir paprastai sumažėja po 2 savaites atsižvelgiant į papildyti.

Spauskite čia Norėdami pirkti CLA iš oficiali svetainė