» » Konjugovanej Kyseliny Linolovej (cla) – Doplnky Na Chudnutie

Konjugovanej Kyseliny Linolovej (cla) – Doplnky Na Chudnutie

Konjugovanej Kyseliny Linolovej (cla) – Doplnky Na ChudnutieVeľké novinky pre osoby s problémami štítnej žľazy sú výzvy hmotnosť strata je Novinky že prírodný doplnok stravy konjugovanej kyseliny linolovej (CLA) znižuje telesného tuku u ľudí, ktorí trpia nadváhou.

Dvojito zaslepenej randomizovanej, placebo-kontrolovaný štúdia, uverejnená v decembri 2000 v časopise Journal of Nutrition našla Zapaľovača redukuje tuk zachováva svalového tkaniva. Podľa vedúceho výskumu projektu, priemerné zníženie šesť libier tuku v tele bol nájdený v skupine, ktorý vzal Zapaľovača, v porovnaní s placebom. Štúdia zistila, že približne 3,4 gramov CLA na deň je úroveň potrebnú na získanie prospešné účinky CLA na telesného tuku.

Dr Michael Pariza, ktorí vykonávali výskum v oblasti CLA s na University of Wisconsin-Madison, hlásené v auguste 2000 American Chemical Society, že to nedáva veľké tukové bunky dostať trochu. Skôr to, čo je udržať trochu tukové bunky dostať veľký. Pariza na výskum nenašiel chudnutie v jeho skupine 71 ľudí s nadváhou, ale to, čo som našiel bolo, že keď dieters zastavila diéty a späť pribrala, pričom CLA boli viac pravdepodobné, že získať svaly a nie tuk. ” v samostatnej štúdii uskutočnenej na Purdue University v Indiane, Zapaľovača zistilo zvýšenie hladiny inzulínu v asi dve tretiny pacientov s diabetom, a mierne znižuje hladinu cholesterolu a triglyceridov.

Kliknite tu kúpiť CLA z oficiálnej webovej stránky
CLA bolo predmetom rôznych výskum v posledných niekoľkých rokoch, a závery tiež naznačujú, že niektoré z ďalších výhod Zapaľovača patria:

  • Zvyšuje rýchlosť metabolizmu – to by zrejme bolo pozitívnym prínosom pre pacientov štítnej žľazy, ako hypotyreóza – dokonca aj pri liečbe – môže znížiť rýchlosť metabolizmu u niektorých ľudí.
  • Znižuje brušný tuk – nadobličiek nerovnováhy a hormonálne zmeny, ktoré sú bežné v štítnej žľazy u pacientov často spôsobiť rýchle hromadenie tuku v brušnej, takže táto výhoda by mohlo byť docela užitočné.
  • Vylepšuje rast svalov – svalové spaľuje tuk, ktorý taktiež prispieva k zvýšenému metabolizmu, čo je užitočné pri chudnutí a riadenie.
  • Znižuje hladinu cholesterolu a triglyceridov -pretože mnohí pacienti štítnej žľazy majú zvýšené hladiny cholesterolu a triglyceridov, dokonca s liečbou, táto výhoda môže mať vplyv na pacienta štítnej žľazy zdravie.
  • Znižuje inzulínovú rezistenciu – inzulínová rezistencia je riziko pre niektoré hypothyroid pacienti a zníženie to môže tiež pomôcť predchádzať dospelý - počiatok diabetes a uľahčí kontrolu hmotnosti.
  • Znižuje potravín-primäl alergických reakcií – pretože potravinové alergie môže byť v hre, keď chudnutie sa stáva ťažké, toto môže byť pomoc pacientom štítnej žľazy.
  • Vylepšuje imunitný systém – pretože väčšina prípadov ochorenia štítnej žľazy sú autoimunitné v prírode, posilnenie imunitného systému schopnosť fungovať je pozitívny prínos.
Ak máte záujem o Zapaľovača pomôcť pri chudnutí, majte na pamäti, že to nie je čarovná pilulka, a budete potrebovať na spustenie programu diéty a cvičenia s cieľom úspešne schudnúť a udržať ju.

Kliknite tu kúpiť CLA z oficiálnej webovej stránky

CLA – stravy pre chudnutie

Zapaľovača je doplnok, a nevyžaduje lekársky predpis. Je k dispozícii v predajniach zdravej výživy a online predajní. Odborníci odporúčajú použiť patentovaný názov značky, ako niektoré značky majú nedostatočné alebo nekonzistentné sumy cla v nich obsiahnutých. Značky používané pri testovaní bola Tonalin značky Zapaľovača, ktorá prichádza v 1000 mg kapsuly. Získať úrovni odhodlaný byť účinné v testovaní-3,4 g, alebo 3400 mg denne-budete musieť mať 4 tieto kapsuly denne s jedlom.

Upozorňujeme tiež, že by nemali myslieť, že Zapaľovača sám vám pomôže schudnúť. Stále musíte byť, ako som na vyrovnaný, kalórií, low-glykemickou diétu, a začleniť pravidelné, intenzívne cvičenie, a chudnutie vplyv činnosti, do vášho života.

Otázky týkajúce sa CLA

So všetkými vzrušenie nad konjugovanej kyseliny linolovej (CLA) a má preukázané úspech pomáha znížiť telo tuku a rovnováhu hladiny cukru v krvi, som dostal stovky otázok od čitateľov záujem dozvedieť sa viac o Zapaľovača.

Akejkoľvek značky Zapaľovača je dobré použitie? Odpoveď je jednoduchá, no. Rôznych značiek majú rozdielne množstvo aktívnych Zapaľovača. Výskumy, ktoré efektívnosť CLA stanovená používali patentovanú formu CLA známy ako Tonalin. Tonalin je patentovaná formula pre CLA možno nájsť v mnohých značiek Zapaľovača, vrátane značiek Natrol, Jarrow vzorce a prírody spôsobom, okrem iného.

Je bezpečné Zapaľovača vziať moje lieky štítnej žľazy? Neexistuje žiadny dôkaz, že Zapaľovača, stravy a interaguje s štítnej žľazy, lieky, alebo predstavuje žiadne zvláštne nebezpečenstvo pre štítnej žľazy u pacientov. Ale musíte vždy prediskutovať akýchkoľvek dodatkov, ktoré zamýšľate prijať vlastné lekára alebo praktického lekára pred začatím.

Kliknite tu kúpiť CLA z oficiálnej webovej stránky
Zapaľovača je len pre ľudí s problémami štítnej žľazy? Absolútne nie. Štúdie ukázali, že je všeobecne účinný pre zníženie a premeny tuku. Nemusíte mať problémy so štítnou žľazou – musíš byť obézny – ťažiť z CLA.

Koľko by som mal brať? Štúdia zistila, že 3,4 gramov CLA bolo potrebné získať výhody. To je 3400 mg. Pretože rôzne vzorce obsahujú percentuálny podiel iných olejov ako prísady, je múdre pravdepodobne vypočítať, koľko každá tabletka je poskytovanie uistite sa, že začínaš plný 3,4 gramov denne. Napríklad, ak váš kapsula obsahuje 75% CLA, a to je 1000 mg, potom ste dostať 750 mg Zapaľovača, a potrebujú 5 denne dostať na úroveň 3,4 gramov.

Má Zapaľovača sóje v ňom? Mám zobrať keď hovorí, že obsahuje sójové? Tonalin CLA 1000 mg veľkosti neobsahuje žiadne sóje alebo sójový olej. Zmätok je, pretože staršiu verziu Natrol je Tonalin CLA urobil obsahujú sójový olej, ale že produkt bol zrušený. Internetovej stránke Drugstore.com, však nesie stále nepresné informácie, že Natrol Tonalin CLA obsahuje sójový olej. Tonalin je vzorec obsahuje CLA z požltový olej a sójový olej ani sójové. Vezmite prosím na vedomie, že niektoré off-značky CLA môžu obsahovať sójový olej, alebo sójové výrobky, ako výplne, a by ste nechceli prijať tieto výrobky.

Kliknite tu kúpiť CLA z oficiálnej webovej stránky
Kde môžete získať CLA? GNC obchody majú niektoré výrobky s Zapaľovača, a Whole Foods trhy sú hlásené tiež na produkty. Tonalin mieste uvádza celý rad obchodov, ktoré predávajú výrobky obsahujúce Tonalin CLA.

On-line, môžete získať Natrol je Tonalin CLA – značky osobne beriem – rovnako ako mnoho iných značiek, v populárnej maloobchodníkov ako Drugstore.com a Iherb.com.

Ako by si ju? Rôzne odporúčania sa líšia tu. Niektoré odporúčania Odporúčam brať pred jedlom. Iní navrhnú, aby to s jedlom. Natrol webovej stránky pre ich Tonalin CLA výrobok hovorí, aby to najlepšie s nízkotučného alebo nízkotučné mlieko pre maximálnu bielkovín absorpcia. Osobne beriem to správnym než som Sežere niektoré 2% mlieka.

CLA nemá žiadne vedľajšie účinky? Niektorí ľudia správa pocit mierne zelené alebo nevoľno po zohľadnení ich Zapaľovača alebo izolovaných prípadov gastrointestinálne rozrušenie alebo voľná stolica. Tieto vedľajšie účinky zvyčajne sú znížené, keď výrobok s proteín (i.e.,with mlieko) a zvyčajne znížiť asi po 2 týždňoch požití doplnok.

Kliknite tu kúpiť CLA z oficiálnej webovej stránky