» » Konjugované Kyseliny Linolové (cla) – Doplňků Pro Hubnutí

Konjugované Kyseliny Linolové (cla) – Doplňků Pro Hubnutí

Konjugované Kyseliny Linolové (cla) – Doplňků Pro HubnutíHlavní zprávou pro lidi s problémy se štítnou žlázou, kteří čelí výzvám úbytek váhy je zprávy, že přírodní doplněk stravy konjugované kyseliny linolové (CLA) snižuje tělesný tuk v lidech, kteří jsou obézní.

Dvojitě slepé, randomizované, placebem kontrolované studie, zveřejněné v prosinci roku 2000 vydání Journal of Nutrition zjistil, že CLA sníží tuk a zachovává svalové tkáně. Podle vedoucí projektu výzkumu průměrné snížení šest kilo tuku byl nalezen ve skupině, která se CLA, ve srovnání s placebo skupině. Studie zjistila, že přibližně 3,4 g CLA denně je na úrovni potřebné k získání blahodárné účinky CLA na tělesný tuk.

Dr. Michael Pariza, který prováděl výzkum na CLA s University of Wisconsin-Madison, hlášeny v srpnu 2000 na americké chemické společnosti že to nedává velký tukových buněk se málo. Spíše to je zabránit tomu, aby bylo trochu tukových buněk dostává velké. Výzkum si pariza nebyla nalezena ztráta hmotnosti v jeho skupině 71 lidí s nadváhou, ale co našel bylo, že když dieters zastavil, diety, a přibral zpět, přičemž CLA byly větší pravděpodobnost získat svaly a ne tuk. ” v samostatné studii prováděné na Purdue University v Indianě, CLA bylo zjištěno, že zvýšení hladiny inzulínu v asi dvě třetiny diabetických pacientůa mírně snižuje hladinu glukózy v krvi a hladiny triglyceridů.

Chcete-li koupit CLA z oficiální webové stránky
CLA byla předmětem mnoha výzkumných v posledních několika letech, a také nálezy naznačují, že některé z dalších výhod CLA jsou následující:

  • Zvyšuje rychlost metabolismu – pochopitelně by to pozitivní přínos pro pacienty, štítné žlázy, jako hypotyreóza – dokonce i při léčbě – může snížit rychlost metabolismu u některých lidí.
  • Snižuje břišní tuk – nadledvinek nerovnováhy a hormonální změny, které jsou běžné v štítné žlázy pacientů často způsobují rychlé hromadění břišního tuku, takže tato dávka by mohla být docela užitečné.
  • Vylepšuje svalový růst -sval spaluje tuk, což také přispívá ke zvýšení metabolismu, což je užitečné v hubnutí a managementu.
  • Snižuje hladinu cholesterolu a triglyceridů – vzhledem k tomu, že mnoho pacientů štítné žlázy mají zvýšené hladiny cholesterolu a triglyceridů, dokonce i s léčbou, tento přínos může mít dopad na zdraví pacienta štítné žlázy.
  • Snižuje odpor inzulínu – odpor inzulínu je riziko pro některé hypothyroid pacienti, a to snížení může také pomoci předcházet tj a usnadnit kontrolu hmotnosti.
  • Snižuje přiměl potravinové alergické reakce – vzhledem k tomu, že potravinové alergie může být ve hře, když ztráta hmotnosti se stává obtížné, to může být pomoci pacientům, štítné žlázy.
  • Vylepšuje imunitní systém – vzhledem k tomu, že většina případů onemocnění štítné žlázy jsou autoimunitní povahy, posílení imunitního systému schopnost správně fungovat je pozitivní přínos.
Pokud máte zájem v rámci CLA k pomoci při hubnutí, mít na paměti, že to není kouzelná pilulka, a budete muset začít program diety a cvičení úspěšně zhubnout a udržet ji.

Chcete-li koupit CLA z oficiální webové stránky

CLA – doplňky stravy na hubnutí

CLA je doplňkem a nevyžaduje lékařský předpis. To je k dispozici v prodejnách zdravé výživy a on-line prodejny. Odborníci doporučují používat patentované jméno značky, jak některé značky mají nekonzistentní nebo nedostatečné výši CLA v nich obsažené. Značky použité v testování byla značka Tonalin CLA, která přichází v 1000 mg tobolky. Chcete-li získat úroveň být účinný v testování – 3,4 g, nebo 3400 mg / den – musíte brát 4 těchto tobolky denně s jídlem.

Upozorňujeme také, že si neměl myslet, že CLA sám pomůže vám zhubnout. Je ještě třeba, jak jsem na vyvážený, snížené kalorie, nízký glykemický-dieta a musí zahrnovat pravidelné a intenzivní cvičení a hmotnosti ložiska činnosti, do svého života.

Otázky týkající se programu CLA

Se všemi vzrušení nad konjugované kyseliny linolové (CLA) a to se ukázal jako úspěch v pomoci snížit tělo tuku a rovnováhu hladiny cukru v krvi jsem obdržel stovky otázek od čtenářů zájem dozvědět se více o CLA.

Jakékoliv značky CLA je dobré používat? Jednoduchá odpověď je ne. Různé značky mají rozdílné množství aktivních CLA. Výzkumy, které stanovena účinnost CLA používali patentovaná forma známé jako Tonalin CLA. Patentovaný vzorec je Tonalin CLA lze nalézt v mnoha značek CLA, včetně značek Natrol, Jarrow vzorce a přirozenou cestou, mimo jiné.

Je bezpečné CLA vzít mé štítné žlázy léky? Neexistuje žádný důkaz, že CLA, potravinový doplněk, interakce s léky štítné žlázy, nebo představuje zvláštní nebezpečí pro pacienty štítné žlázy. Ale vždy by měla projednat veškeré doplňky, které máte v úmyslu si s lékařem nebo lékař před zahájením.

Chcete-li koupit CLA z oficiální webové stránky
CLA je jen pro lidi s problémy se štítnou žlázou? Rozhodně ne. Studie prokázaly, že je účinný obecně pro snížení/převod tuku. Není nutné mít problémy se štítnou žlázou – musíš být obézní – těžit ze CLA.

Kolik mám vzít? Studie zjistila, že je zapotřebí 3,4 g CLA s cílem získat přínosy. To je 3400 mg. Vzhledem k tomu, že různé vzorce obsahují podíl jiných olejů jako přísady, je moudré pravděpodobně spočítat, kolik každá pilulka je přináší ujistěte se, že jste plně 3,4 g denně. Například, pokud vaše kapsle obsahuje 75 % CLA a to je 1000 mg, pak se 750 mg CLA a bude potřebovat 5 za den se dostat na úroveň 3,4 g.

Má CLA sóji v něm? Mám si ji když říká, že obsahuje sója? Tonalin CLA 1000 mg velikosti neobsahuje žádné sója a sójový olej. Zmatek je, že starší verze Tonalin CLA Natrol je dělalo obsahují sojový olej, ale tohoto produktu byla ukončena. Drugstore.com webové stránky, však stále nese nepřesné informace, že Natrol Tonalin CLA obsahuje sojový olej. Je Tonalin vzorec obsahuje CLA z světlicový olej, sojový olej ani sojové. Vezměte prosím na vědomí, že některé off značek CLA mohou obsahovat sojový olej, nebo sójové produkty jako plniva, a budete chtít nebude brát tyto výrobky.

Chcete-li koupit CLA z oficiální webové stránky
Kde lze získat CLA? GNC obchody mají některé produkty se CLA, a Whole Foods trhy jsou také hlášeny mít produkty. Tonalin webu uvádí celou řadu obchodů, které prodávají výrobky obsahující Tonalin CLA.

Online, můžete získat Tonalin CLA Natrol je – značky, já osobně se – stejně jako mnoho jiných značek, v oblíbených prodejců, jako je Drugstore.com a Iherb.com.

Jak mám to vzít? Různá doporučení se zde liší. Některá doporučení, navrhnout, aby si před jídlem. Jiní naznačují, aby to s jídlem. Natrol webovou stránku pro jejich produkt Tonalin CLA říká, aby to pokud možno s tukuprostá nebo odtučněné mléko pro maximální bílkovin absorpce. Osobně beru si to správně předtím, než jím s 2 % mléko.

CLA má mít nějaké vedlejší účinky? Někteří lidé zpráva pocit lehce zelené nebo špatně po jejich CLA nebo izolované případy gastrointestinální rozrušení nebo volné židle. Tyto nežádoucí účinky obvykle se sníží, když je výrobek s proteiny (i.e.,with mléko) a obvykle snížit asi po 2 týdnech užívání dodatku.

Chcete-li koupit CLA z oficiální webové stránky