» » Konjugeeritud Linoolhape (cla) – Täiendab Kaalulangus

Konjugeeritud Linoolhape (cla) – Täiendab Kaalulangus

Konjugeeritud Linoolhape (cla) – Täiendab KaalulangusTähtsamad uudised kilpnäärme probleemidega inimestele, kes seisavad silmitsi kaalu kadu väljakutsetega on uudis, et looduslik toidulisand konjugeeritud linoolhape (CLA) vähendab keha rasva inimesed, kes on ülekaalulised.

Topeltpimedas, randomiseeritud, platseebo-kontrollitud uuringus, Journal of Nutrition detsembri numbris avaldatud leiti, et CLA vähendab rasva ja säilitab lihasmassi. Vastavalt teadusuuringute projekti juht, leiti kuus naela keharasva keskmise vähenemise grupp, et võttis CLA, võrreldes platseebo rühmas. Uuringus leiti, et ligikaudu 3,4 grammi CLA päevas on vaja saada mõju CLA ja keha rasva taset.

Dr Michael Pariza, kes viis läbi uuringuid CLA koos University of Wisconsin-Madison, teatas augustis 2000 American Chemical Society et see ei tee suur rasva rakkude saada vähe. Mis pigem see on hoida vähe rasva rakkude saada suur. Pariza's teadus ei leidnud kaalulangus 71 ülekaalulised inimesed oma rühmas, kuid mida ta ei leia oli, et kui dieters lõpetas dieediga ja saanud tagasi kaalu, CLA võtvatele olid suurema tõenäosusega saada lihaste ja rasva. ” eraldi uuring Purdue ülikoolis Indiana, CLA leiti parandada insuliini tase umbes kaks kolmandikku diabeediga patsientidel, ja mõõdukalt vähendada veresuhkru taset ja triglütseriidide tase.

Vajuta siia, et osta CLA ametlikul kodulehel
CLA on olnud mitmesuguseid teadusuuringute teema viimase mitu aastat, ja järeldused näitavad ka, et mõned CLA muud eelised on järgmised:

  • Suurendab ainevahetust -see ilmselt oleks positiivset kasu kilpnäärme patsientidel, kui hüpotüreoidism – isegi kui ravida – võib vähendada mõned inimesed ainevahetust.
  • Vähendab kõhu rasva – neerupealiste tasakaalustamatuse ja hormonaalsed nihked, mis on levinud kilpnäärme patsientidel sageli põhjustada kiire kogunemine kõhu rasva, nii et sellist kasu võiks olla üsna kasulik.
  • Enhances lihaste kasvu – lihas põleb rasv, mis samuti aitab kaasa suurenenud metabolismi, mis on kasulik kaalulangus ja juhtimine.
  • Alandab kolesterooli ja triglütseriidide – Kuna paljud kilpnäärme patsiendid on kõrgenenud kolesterooli ja triglütseriidide taset, isegi ravi, see kasu võib mõjutada kilpnäärme patsiendi tervise.
  • Vähendab insuliini resistentsus – insuliini resistentsus on mõned hüpotüreoidses patsientidel oht ja alandav see aitab vältida täiskasvanud algusega diabeet ja lihtsustada kontrolli kaalu.
  • Vähendab toidu põhjustatud allergilised reaktsioonid – Kuna toidu allergia võib mängida kui kaalulangus muutub keeruliseks, see saab abi kilpnäärme patsientidele.
  • Enhances immuunsüsteemi – kuna enamikel juhtudel kilpnäärme haigus on autoimmuunse looduses, suurendada immuunsüsteemi võimet toimida on kasu.
Kui sa oled huvitatud võttes CLA aitab kaalulangus, pidage meeles, et ei ole magic pill, ja sa pead käivitage programm on dieedi ja kehaliste harjutustega edukalt kaalust alla võtta ja hoida ära.

Vajuta siia, et osta CLA ametlikul kodulehel

CLA-täiendus kaalulangus

CLA on täiendus ja ei nõua retseptita. See on kättesaadav tervise toidukauplused ja online turustusvõimalusi. Eksperdid soovitavad, et kasutate patenteeritud nimi brändi, nagu mõned tootemarki on vastuoluline või ebapiisav koguses CLA neis sisalduvaid. Testimisel kasutada brändi oli Tonalin CLA, millest 1000 mg kapslid on brändi. Saada kindlaksmääratud efektiivne katsetamine – 3,4 g või 3400 mg päevas – tase oleks vaja võtta 4 need kapslit päevas koos toiduga.

Palun pange tähele, et te ei tohiks mõelda, et üksi CLA aitab teil kaotada kaalu. Pead ikka olema, nagu ma olen, on tasakaalustatud, vähendatud kalorsusega, madala glükeemilise Dieet, ja lisada regulaarselt, jõuline treeningu ja kaal laager tegevust oma elu on.

CLA küsimustele

Kõik elevust üle konjugeeritud linoolhappe (CLA) ja see on tõestatud edu aitavad vähendada keha rasva ja tasakaalu veresuhkru, olen saanud sadu küsimusi lugejad, kes on huvitatud enam teada CLA.

Mis tahes marki CLA on hea kasutada? Lihtne vastus on, ei ole. Erinevad kaubamärgid on erinevad summad aktiivne CLA. Uurimistööd, mis loodud CLA tõhususele olid tuntud Tonalin CLA patenteeritud vormi abil. Tonalin's patenteeritud valem CLA võib leida mitmeid marki CLA, sealhulgas kaubamärkide nagu Natrol, Henley-on-Thames valemid ja looduse viis, teiste hulgas.

Kas võtta minu kilpnäärme ravimid CLA ohutu? Ei ole tõendeid, et CLA, toidulisand, suhtleb kilpnäärme ravimid või kujutab erilist ohtu kilpnäärme patsientidele. Aga arutage alati mingeid toidulisandeid te kavatsete võtta oma arstiga või praktik enne alustamist.

Vajuta siia, et osta CLA ametlikul kodulehel
CLA on ainult inimesed, kellel on kilpnäärme probleemid? Absoluutselt ei ole. Uuringud on näidanud, et see kehtib üldiselt vähendada/konverteeriva rasva. Teil on Kilpnäärme probleem – sa pead lihtsalt olema ülekaaluline – CLA kasu.

Kui palju ma peaksin võtma? Uuringus leiti, et CLA 3,4 grammi oli vaja, et saada kasu. Mis on 3400 mg. Kuna erinevates valemeid sisaldavad protsentuaalselt teiste õlide koostisesse, on mõistlik ilmselt arvutada, kui palju iga pill on pakkuda veenduge, sa saada täielikku 3,4 grammi päevas. Näiteks, kui teie kapsel sisaldab 75% CLA, ja see on 1000 mg, siis Lähme 750 mg CLA, ja oleks vaja 5 saada tasemele 3,4 grammi päevas.

CLA on soja seda? Võtta seda kui ta ütleb, et see sisaldab soja? Tonalin CLA 1000 mg suurus ei sisalda ühtegi soja või soja õli. Segadust sellepärast Natrol's Tonalin CLA vanem versioon ei sisalda sojaõli, kuid selle toote on lõpetatud. Drugstore.com kodulehel ikka veab, tegelikkusele mittevastavaid andmeid, et Natrol Tonalin CLA sisaldab sojaõli. Tonalin's valem sisaldab CLA, Saflooriõli, ja sojaõli ega soja. Palun teavitada, et mõned välja-marki CLA võib sisaldada sojaõli või soja tooted, täiteaineid, ja te ei taha teha neid tooteid.

Vajuta siia, et osta CLA ametlikul kodulehel
Kust saan CLA? GNC kauplustes on mõned tooted CLA ja kogu toidu turud on teatanud tooteid. Tonalin saidi loendid mitmesuguseid kauplustes, mis müüvad tooteid, mis sisaldavad Tonalin CLA.

Online, saad Natrol's Tonalin CLA – võtan isiklikult brändi – nagu ka paljude teiste markidega, populaarne jaemüüjad, nagu Drugstore.com ja Iherb.com.

Kuidas võtta seda? Eri soovitused on siin erinevad. Mõned soovitused soovitan võtta enne söömist. Teised soovitavad võtta koos toiduga. Natrol veebilehe oma Tonalin CLA toodet ütleb seda endaga kaasa võtta soovitavalt väherasvased või nonfat piima maksimaalne proteiini imendumine. Isiklikult, ma olen võttes see õigus enne, kui ma söön mõne 2% piimaga.

Kas CLA on mingeid kõrvalmõjusid? Mõned inimesed aruande vist veidi roheline või iiveldab pärast nende CLA või üksikuid juhtumeid, kus seedetrakti ärritunud või lahtise taburetid. Need kõrvaltoimed tavaliselt vähenevad, kui toote valguga (i.e.,with piim) ning tavaliselt väheneb pärast umbes 2 nädalat, võttes täiendada.

Vajuta siia, et osta CLA ametlikul kodulehel