» » Kokie Privalumai Acai Uogu Kapsules?

Kokie Privalumai Acai Uogu Kapsules?

Kokie Privalumai Acai Uogu Kapsules?Acai uogų yra vaisius, kuris buvo ir yra plačiai prekiaujama kaip "Super-maistas" nes ji buvo nustatyta, kad turi daug naudos sveikatai. Į acai uogų yra turtingas antioksidantų, amino rūgščių, baltymų gamyba, gyvybiškai mineralų ir vitaminų ir "geras" mononesočiųjų riebalų.

Rinkoje yra įvairių tipų receptūros – pvz., skystis, milteliai ir šaldant, įskaitant gelio kapsulės ar suspaustas milteliai tabletės. Acai uogų kapsulės paprastai turi papildomų ingredientų padidinti energijos lygį ir padidinti organizmo metabolizmą (populiarus Lieknėjimo preparatas iš acai uogų kapsulės).

Antioksidacinių savybių

Antioksidantai yra svarbu išlaikyti optimalią sveikatą ir išvengti ligų ir ligų. Jų veikimo mechanizmas yra neutralizuoja laisvuosius radikalus langeliuose, kurie potencialiai gali sukelti žalą organizme. Acai uogų kapsulės yra daug antioksidantų ir papildai, kurie gali padėti apsaugoti organizmą nuo ląstelių žalą ir sumažinti šansai gauti ligų, tokių kaip vėžys.

Paskelbtas tyrimas dėl “ leidinyje agrarinė ir maisto chemijos ” 2006 m. lapkritį tyrėjas A.G. Schauss išvada, kad acai uogų turi daug antioksidantų veikla.

Spauskite čia Norėdami pirkti Acai uogų iš oficiali svetainė

Vitaminų ir mineralų

Dauguma acai uogų produktų rinkai yra svarbūs vitaminai ir mineralai teikti didelį energijos padidinti kūno. Acai uogų kapsulės sudėtyje yra multivitaminų ir elektrolitai, pavyzdžiui, magnio, kalio ir kalcio. Kai acai uogų kapsulės yra mineralai ir papildai priskirti nuosavybės formulation–copper ir cinko, pvz. Drugs.com rekomenduoja imtis 1000 mg 2000 mg per parą iš acai uogų kapsulės su maistu. Siekiant išvengti perdozavimo ar toksiškumo iš acai uogų šalutinis poveikis, ne praryja didelius kiekius multivitaminų iš acai produktų.

Anti-uždegiminių

Acai uogų buvo įrodyta, kad anti-uždegiminių savybių. Tyrimas paskelbtas "Žurnalo, žemės ūkio ir maisto produktų chemija" 2008 m. rugsėjo mėn tyrėjas Panellinios Jensen išvada, anti-uždegiminių savybių, šis vaisius atsiradimas. Acai uogu kapsules taip pat gali padėti sumažinti skausmą, pažeistų nervinių skaidulų.

Spauskite čia Norėdami pirkti Acai uogų iš oficiali svetainė