» » Kādi Ir Ieguvumi No Zaļo Kafijas Pupiņu Ekstrakts?

Kādi Ir Ieguvumi No Zaļo Kafijas Pupiņu Ekstrakts?

Zaudēt svaru ar zaļās kafijas ekstrakts

Ar aptaukošanās un visas tās saistītās veselības problēmas – hipertensija, diabēts, sirds slimības, noteikta veida vēzi – pieaug, visi meklē atbildes. Kādi Ir Ieguvumi No Zaļo Kafijas Pupiņu Ekstrakts?Kamēr nekas var notikt tīrs, veselīgs uzturs un regulāras fiziskās aktivitātes, daži bagātinātāji var palīdzēt padarīt procesu izplatīšanos mārciņas mazliet vieglāk. Apvienojot ar pareizu papildina tīru, regulēts ēšanas un treniņu, daudzi cilvēki spēj vairāk, nekā viņi to darītu tikai diēta un fiziskā vien mārciņas kritums.

Kofeīns ir bijusi tautas svara zudums papildināt sastāvdaļa jau vairākus gadu desmitus. Lielu devu tā kontrolē apetīte, un palielina enerģiju un izturību, ļaujot labāk treniņiem.

Viens no šiem liels papildinājumiem ir zaļo kafijas pupiņu ekstraktu. Ņemts no negrauzdētas kafijas pupiņu, ekstrakts ir spēcīgs antioksidants un palīdz kontrolēt cukura līmeni asinīs. Antioksidanti aizsargā šūnas no brīvo radikāļu kaitējumu, kas var izraisīt vēzi un autoimūnu slimību. Kontrolēt cukura līmeni asinīs tapas ir svarīgi saglabāt pārtikas cravings līcis. Ko darīt, ja jums nepatīk kafija? Nu, jūs ar luck! Zaļo pupiņu ekstraktu nav nekāda jebkuru kafijas aromāts.

Nav pieejama regulāra grauzdētas kafijas pamatelementiem ir chlorogenic skābi. Dr Mehmet Oz, Patient ķirurgs un daudzām NBC Dr Oz parādīt padomus chlorogenic skābe ir faktiski likvidēta grauzdēšanas procesā, un kaut arī regulāras kafijas dzeršanas, protams, ir veselīgas īpašības – tostarp antioksidanti, cukura līmeni asinīs un svara kontroles chlorogenic skābes var atrast tikai zaļo kafijas pupiņu ekstraktu.

Ekstrakts ir pētīts, un rezultāti nav 100 % pārliecinoši, kaut arī anekdotiski pierādījumi liecina ne tikai tas palīdz kontrolēt alkas un cukura līmeni asinīs tapas, bet tā arī palīdz labāk vielmaiņu tauku daudzums organismā. Tas nozīmē, ka jūsu ķermeņa apdegumus tās tauku veikalos, pirms tas deg citiem enerģijas avotiem. Citi veidi, kā palielināt vielmaiņas apdegums ir svars un/vai izturību apmācību. Muskuļi ir tas, ko sauc "afterburn"efekts, kas turpina iznīcināt tauku ķermeņa stundas pēc tam, kad esat beidzis īstenojot. Izmantoti kā papildinājums svara un pretošanās apmācību šī afterburn notiek ilgāk saglabās zaļās kafijas ekstrakts.

Lūk, ko jums vajadzētu zināt, pētot un papildināt ar zaļo kafijas pupiņu iepirkumu:

  • Kapsulas ir jābūt vismaz 45 % chlorogenic skābes
  • Chlorogenic skābes var uzskaitīt kā īpašuma Svetol vai GCA savienojumi
  • Ņem 30 minūtes pirms katras ēdienreizes 400 mg
  • Nav ieteicama cilvēkiem, ņemot anti-diabetes vai augsts asinsspiediens medikamentiem, jo kofeīns var būt negatīva mijiedarbība
  • Jautāt ārstam cik daudz kofeīna ir droši patērēt, ņemot vērā veselības vēsturi
Atcerieties, ka ēst tīru uzturu pilns ar veselīgu produkciju un liesās gaļas un uzturēt regulāru fizisko slodzi režīms – ideālā gadījumā 45 minūtes, 4 reizes nedēļā. Līdz minimumam, lai kontrolētu cukura līmeni asinīs tapas uzturēt augstas glycemic ogļhidrātu un cukuru. Lai gan neviena tablete ir brīnums, tiesības papildināt var būt jums vairāk tauku dedzināšana mazāk laika un panākt, ka liesa, cieta ķermeņa uzbūvei vienmēr esat vēlējušies.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos zaļās kafijas pupiņas no oficiālā mājas lapa

Kādi ir ieguvumi no zaļo kafijas pupiņu ekstrakts?

Zaļo kafijas pupiņu ekstraktu ir salīdzinoši jauns sastāvdaļa, ko izmanto svara zudums produktiem un to ražo no augu arabica, precīzāk, no tās zaļās pupiņas. Pēdējā laikā, svara zudums īpašības, pupiņas ir kļūst arvien vairāk un vairāk uzmanības. Tas ir tāpēc, ka ne tikai svara zudums īpašības, kafijas pupiņu ekstraktu ir citas priekšrocības, kas veselība.

Zaļās kafijas pupiņas satur chlorogenic skābes un citas polifenoli, kas ir pretiekaisuma īpašības un antioksidantu, tāpat kā zaļā tēja un vīnogu sēklu ekstrakts. Tas palīdz ķermeņa neitralizēt bīstamo brīvo radikāļu. Turklāt pētījumi liecina, ka zaļo kafijas pupiņu chlorogenic etilestera saturu palīdz pazemina asinsspiedienu, izmantojot antihipertensīva iespaidu uz cilvēkiem un žurkas, kā arī.

Krasā pretstatā regulāras kafijas dzērienus, šis izvilkums no zaļo kafijas pupiņu nav stimulējošs ir zems kofeīns. Turklāt chlorogenic skābes ir wiped ārpus kafijas pupiņu grauzdēšanas procesā un rezultātā to priekšrocības ir pieejama regulāra Coffeine dzērieniem.

Kādi Ir Ieguvumi No Zaļo Kafijas Pupiņu Ekstrakts? Green bean svara zudums izpildi divos veidos atbalsta chlorogenic skābes. Pirmkārt, tie palīdz līdzsvarot cukura līmeni asinīs, regulējot glikozes organismā izvades. Otrkārt, chlorogenic skābes aknu vielmaiņas ražošanas kāpumu, un tas palielina tauku degšanas jaudu. Šo divu mehānisma funkcijas veicināt liesās ķermeņa masu, kavējot svara iegūt caur novērstu tauku uzsūkšanos.

2006 Pētījums aplūkoja to, kā novērst radiotraucējumus, tauku uzkrāšanos un ieguvējai svaru ar pelēm, kas tika barotas kafijas pupiņu ekstrakts. Pētnieki norādīja, grauzējiem ir samazinājies ķermeņa svaru un viscerālu tauku saturu. Secinājums tika izdarīts kafijas pupiņu ekstraktu varētu būt spēkā attiecībā pret tauku uzkrāšanos un svarā, nosakot tauku vielmaiņu kustībā aknās un novērstu tauku uzsūkšanos.

Meta-analīze pieci pētījumi publicēti 2011, kurā zaļo pupiņu ekstraktu pārbaudīja, kā svara zudums papildināt. Pat, ja tika konstatēts, bija vajadzīga papildu izpēte, secinājums tika izdarīts, ka apkopotus datus, atklājās, ka ievērojamas atšķirības attiecībā uz pētījumu dalībniekiem, kuri izmanto GCE, salīdzinot ar placebo, un ķermeņa svara norādīja, ka GCE piemīt spēja veicināt svara zudums.

Šo lēmumu pamatoja pētījumos, kuri veikti sākumā 2012. gadā, kam sekoja 16 pieaugušiem cilvēkiem, kuri izmanto zaļo kafijas pupiņu 12 nedēļu laikā, neveicot nekādas izmaiņas viņu uzturu. Secinājumi bija ievērojami neticami. Šajā laikā dalībnieki zaudēja vidējais 10½ procenti no kopējās ķermeņa svara, kā arī 16 procenti no ķermeņa tauku kopumā; nebija nekādu atskaiti par kādas negatīvas blakusparādības.

Tas attiecas uz zaudēt svaru, īstenošanu un pareizu uzturu ir ļoti svarīgi gūt panākumus. Tomēr pētījumi liecina, ka arī papildināt, piemēram, zaļo kafijas pupiņu ekstrakts varētu veicināt svara zudums.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos zaļās kafijas pupiņas no oficiālā mājas lapa

Kas nepieciešams, lai izmantotu zaļo kafijas ekstrakts?

Lai dzīvo tīru un veselīgu dzīvesveidu Tas ir ļoti svarīgi, ka visi cilvēki visā pasaulē cenšas radīt veselīgu dzīvesveidu, lai būtu veseli un novērstu slimību un hronisku slimību. Veselīga dzīvesveida prasīs ēst veselīgu uzturu, daudz dzērieni ūdens, personai izmantot regulāri un stresa pārvarēšanas metodes izmantošanu veselības un uztura bagātinātājiem. Veselības un uztura bagātinātāji ir absolūti nepieciešams veselības kvalitātes vadības, kā tie palīdz barot ķermeņa un nodrošināt ar uzturu tā vai citādi nevar saņemt.

Svarīga uztura papildināšanai Viens no visvairāk svarīgs un pazīstamākajiem uztura bagātinātāji ir tīra zaļa kafijas ekstrakts. Tas ir ekstrakts, kas ir atvasināts no zaļās kafijas pupiņas. Regulāras kafijas pupiņas ir faktiski zaļā krāsā. Tā tikai kļūst brūns pēc apdedzināšanas. Izriet no šo kafijas pupiņu ekstraktu, lai pupas būtu nevar būt grauzdētas, bet tā vietā, viņi būtu iemērc ūdenī. Tas ir caur sūcas ūdens ekstraktu iegūst pupas.

Šis papildinājums ir daudz priekšrocību un jebkura persona, kas izmanto šo konkrēto uztura un uztura piemaksu varēs baudīt visas kvalitātes īpašības. Tomēr, lai būtu veselīgas iespējas, piemaksas būtu pavada labu un veselīgu uzturu, regulāras praktiskās mācības un pienācīgu stresa pārvarēšanas metodes.

Kādi Ir Ieguvumi No Zaļo Kafijas Pupiņu Ekstrakts? Pabalstus regulāri tīra zaļa kafijas patēriņu ekstrakts Ir vairākas lielas priekšrocības, kas jebkuru individuālu patērētāju būs izriet no regulāra patēriņu šis uzturs un uztura papildinājums. Pirmais un svarīgs ieguvums ir augsta līmeņa antioksidanti ar šo papildinājumu. Antioksidanti ir īpašas vielas, piemēram, vitamīniem, kas novērstu kaitīgu un bīstamu oksidētājiem struktūrvienībā.

Šo kafijas pupiņu ekstraktu satur daudz šie antioksidanti, kas ir svarīgi cīnīties pret brīvo radikāļu un oksidētāju. Daži no šiem brīvajiem radikāļiem, domājams, ir vēzi izraisa aģentiem. Daudzi zinātnieki uzskatīja, ka antioksidanti iespējams radīt daži vēža veidi un izmantojot šo antioksidantu bagāts Papildinājums būs iespējams palīdzēt novērst vēzi.

Vēl viens milzīgs ieguvums, lietojot šo konkrēto kafijas ekstrakts ir fakts, ka tas ir lielisks tūlītēju enerģiju, glikozes. Zaļā kafija ir labi pazīstama tās glikozes saturs un ikviens, kurš vēlas kādu tūlītēju stimulu enerģijas vajadzētu patērēt šo ekstraktu vai ir ar to ēdienu pirms iesaistīšanās īstenot intensīvas izmantošanas. Tas nodrošinās tiem pārsprāgt enerģijas, kas ir pietiekama, lai pārdzīvot neatkarīgi no tās iesaistīšanās aktivitātes.

Šis produkts ir lielisks jebkurai personai, kas vēlas zaudēt svaru. Acīmredzot kafijas pupiņu ekstraktu ir zināma jau daudzus gadus kā lielisku svara zudums produkts. Tas ir ideāls par aptaukošanos un lieko svaru personām, kas ir nepieciešams, lai zaudēt svaru. Tas ir lielisks cilvēkiem, kam vajadzīga, lai saglabātu veselīgu ķermeņa svara.

Visi šie izcilas īpašības var attiecināt uz šo kvalitātes produktu, nodrošināt tiem, kas to lieto ir veselīgi, fit un lielisks stāvoklī visu laiku.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos zaļās kafijas pupiņas no oficiālā mājas lapa