» » Kādi Ir Ieguvumi No Acai Ogu Kapsulas

Kādi Ir Ieguvumi No Acai Ogu Kapsulas

Kādi Ir Ieguvumi No Acai Ogu KapsulasAcai ogu ir auglis, kas ir plaši reklamēti kā "super-food", jo tika konstatēts satur daudzas veselības priekšrocības. Acai ogu ir bagāta ar antioksidantiem, aminoskābju olbaltumvielu ražošanu, svarīgi minerālvielu un vitamīnu un mononepiesātinātiem taukiem "labs".

Pārdošanā ir pieejami dažādu veidu formulējumi savietojama piemēram, šķidrā, pulvera un liofilizēts, ieskaitot želejas kapsulas vai saspiesto pulvera tabletes. Acai ogu kapsulas parasti ir papildu sastāvdaļām, lai palielinātu enerģijas līmeni vai palielina organisma vielmaiņu (tautas acai ogu kapsulas svara zudums sastāvā).

Antioksidanta īpašības

Antioksidanti ir svarīga, lai saglabātu optimālu veselību un novērst slimības un slimības. To darbības mehānisms ir neitralizēt brīvo radikāļu šūnās, kas potenciāli var radīt kaitējumu organismā. Acai ogu kapsulas ir bagāta ar antioksidantiem un papildinājumi, kas var palīdzēt aizsargāt pret šūnas ķermeņa bojājumiem un samazināt izredzes iegūt slimības kā vēzis.

Pētījums publicēts “ žurnālu lauksaimniecības un pārtikas ķīmijas ” 2006. gada novembrī pētnieks A.G. Schauss secināja, ka acai ogas ir augsts antioksidantu darbību.

Uzklikšķināt šeit, lai Pirkt Acai ogu no oficiālā mājas lapa

Vitamīni un minerālvielas

Lielākā daļa acai ogu produktu pieejamu tirgū ietver svarīgu vitamīnu un minerālvielu iestādes sniegt ievērojamu enerģijas impulss. Acai ogu kapsulas satur Multivitamīni un elektrolītu, piemēram, magnija, kālija un kalcija. Daži acai ogu kapsulas ir minerālvielas un pielikumi pievienoti īpašuma formulation–copper un cinka kvantitatīvai noteikšanai, piemēram. Drugs.com iesaka veikt 1000 mg 2,000 mg / dienā, acai ogu kapsulas ar pārtiku. Izvairīties no pārdozēšana vai toksicitāte no acai ogu blakusparādības, ne norīt lielu daudzumu Multivitamīni no acai produktu.

Pretiekaisuma

Ir pierādīts, ka acai ogu ir pretiekaisuma īpašības. Pētījumā, kas publicēts "žurnāls par lauksaimniecības un pārtikas ķīmija" 2008. gada septembrī pētnieks gs Jensen noslēgts pretiekaisuma īpašības, šo augļu klātbūtnes. Acai ogu kapsulas palīdz samazināt sāpes bojāto nervu šķiedras.

Uzklikšķināt šeit, lai Pirkt Acai ogu no oficiālā mājas lapa