» » Jakie Są Korzyści Acai Berry Kapsułek?

Jakie Są Korzyści Acai Berry Kapsułek?

Jakie Są Korzyści Acai Berry Kapsułek?Acai berry jest owocem, który ma był szeroko reklamowanego jako "super-food", ponieważ stwierdzono, że zawierają wiele korzyści dla zdrowia. Acai berry jest bogaty w antyoksydanty, aminokwasy, do produkcji białka, niezbędne minerały i witaminy i "dobre" tłuszcze jednonienasycone.

Na rynku dostępne są różnego rodzaju preparatów – na przykład, płyn, proszek i liofilizowane, tym kapsułek żelowych lub skompresowany tabletki proszek. Acai berry kapsułek zazwyczaj mają dodatkowe składniki, aby zwiększyć poziom energii lub zwiększyć metabolizm organizmu (popularne sformułowanie weight-loss acai berry kapsułek).

Właściwości przeciwutleniające

Przeciwutleniacze są ważne dla utrzymania optymalnego zdrowia i zapobieganiu choroby i choroby. Ich mechanizm działania jest do neutralizacji wolnych rodników w komórkach, które potencjalnie mogą powodować szkody w organizmie. Acai berry kapsułek są bogate w antyoksydanty i suplementów, które pomagają chronić organizm przed komórki uszkodzenia i zmniejszyć ryzyko zachorowania na choroby, takich jak rak.

Badania opublikowane w “ Journal of Agricultural and Food Chemistry ” w listopadzie 2006 roku przez naukowca A.G. Schauss stwierdził, że jagody acai mają wysoki przeciwutleniacz działalności.

Kliknij tutaj, aby kupić Acai Berry z oficjalnej strony internetowej

Witaminy i minerały

Większość acai berry produktów dostępnych na rynku zawiera ważne witaminy i minerały do zwiększenia energii istotne dla ciała. Acai berry kapsułek zawiera witamin i elektrolitów, w tym magnezu, potasu i wapnia. Niektóre acai berry kapsułek czy minerałów i suplementów dodawane do własności formulation–copper i cynku, np. Drugs.com zaleca, aby przy 1000 mg do 2000 mg na dobę, acai berry kapsułek z jedzeniem. Aby uniknąć skutków ubocznych przedawkowania lub toksyczności z jagód acai, nie należy spożywać duże ilości witamin z acai produktów.

Przeciwzapalne

Acai berry wykazano, że mają właściwości przeciwzapalne. Badania opublikowane w "Journal of rolnictwa i żywności chemii" we wrześniu 2008 roku przez naukowca G.S. Jensen stwierdzono obecność właściwości przeciwzapalne, w tym owoców. Acai berry kapsułek może pomóc zmniejszyć ból w uszkodzonych włókien nerwowych.

Kliknij tutaj, aby kupić Acai Berry z oficjalnej strony internetowej