» » Jaké Jsou Výhody Acai Berry Kapsle?

Jaké Jsou Výhody Acai Berry Kapsle?

Jaké Jsou Výhody Acai Berry Kapsle?Acai berry je ovoce, které se běžně prodává jako "super-jídlo" protože bylo zjištěno, že obsahují mnoho zdravotních výhod. Acai berry je bohaté na antioxidanty, aminokyseliny pro produkci bílkovin, životně důležité minerály a vitamíny a "dobré" tuky mononenasycené.

Na trhu jsou k dispozici různé typy formulací – například tekuté, práškové a lyofilizované, včetně gelové kapsle nebo komprimovaný prášek tablety. Acai berry kapsle mají obvykle další přísady pro zvýšení energetické hladiny, nebo ke zvýšení metabolismu (populární ve formulaci váha ztráta acai berry kapsle).

Antioxidační vlastnosti

Antioxidanty jsou důležité pro udržení optimálního zdraví a prevence nemocí a chorob. Jejich mechanismem účinku je k neutralizaci volných radikálů v buňkách, které mohou potenciálně poškodit v těle. Acai berry kapsle jsou bohaté na antioxidanty a doplňků, které mohou pomoci chránit tělo proti buněčné poškození a snížit pravděpodobnost vzniku onemocnění, například rakovinu.

Studie publikovaná v “ Journal zemědělské a potravinářské chemii ” v listopadu 2006 výzkumník A.G. Schauss k závěru, že acai bobule mají vysoké antioxidační aktivity.

Chcete-li koupit Acai Berry z oficiální webové stránky

Vitamíny a minerály

Většina acai berry produkty dostupné na trhu obsahují důležité vitamíny a minerály poskytovat významnou energetickou podporu pro tělo. Acai berry kapsle obsahují multivitamíny a elektrolyty, hořčíku, draslíku a vápníku. Některé acai berry kapsle mají minerály a Doplňky přidávají do proprietární formulation–copper a zinek, například. Drugs.com doporučuje 1000 mg 2 000 mg / den acai berry kapsle s jídlem. Aby se zabránilo nežádoucí účinky předávkování nebo toxicity od acai bobule, nejezte velké množství multivitamíny z acai výrobků.

Protizánětlivé

Acai berry je prokázáno, že mají protizánětlivé vlastnosti. Studie publikované v "Journal of zemědělství a potravin chemii" v září 2008 výzkumník G.S. Jensen závěr přítomnost anti-pobuřující vlastnosti tohoto ovoce. Acai berry kapsle může také pomoci snížit bolest v poškozená nervová vlákna.

Chcete-li koupit Acai Berry z oficiální webové stránky