» » Gartsiinia Cambogia Toitainete

Gartsiinia Cambogia Toitainete

Gartsiinia Cambogia ToitaineteGartsiinia cambogia, tuntud ka kui malabar tamarind, on teatud tüüpi tsitrusviljad, mis kasvab igihaljad puud, Indias ja Kagu-Aasia mõnes valdkonnas. Tavaliselt sarnaneb see väike punane või kollane kõrvits, kuigi aeg-ajalt on unikaalne lilla värv. Traditsiooniliselt osa toidu valmistamisel kasutatakse vürtsi ja maitseaine ja toiduainete rohkem vastavaks ja täitmine. Samuti kasutati raviotstarbel ja nüüd on palju uuringuid selle võimalikku kasutamist massi kadu kaasandes teema.

Vitamiinid ja toitained

Nagu muudegi tsitrusviljade gartsiinia cambogia sisaldab rohkelt c-vitamiini Oluline osa majanduskasvu ja remont kudede kogu meie kogu keha, C-vitamiini on suurepärane allikas samuti antioksüdante. Antioksüdandid saate blokeerida mõned vabade radikaalide kahjustuste eest, mis vanuses meile ja sageli toob kaasa südamehaiguste, vähi ja põletikuliste haiguste nagu artriit.

Gartsiinia cambogia sisaldab ka ksantiini, klassi ühendid, mis võivad olla olulised pädevused nagu vähk ja südamehaigused võitlejad. Mango, mis sisaldab isegi kõrgem ksantiini, praegu põhjalikke uuringuid, teema, kuigi ei ole inimeste uuringud on teatatud kuupäev. Gartsiinia cambogia on pärit samast perekonnast nagu Mango.

Vajuta siia, et osta Garnicia Cambogia ametlikul kodulehel

Garcinol

Pikka aega kasutatakse raviks maohaavandid, gartsiinia cambogia sisaldab garcinol, mis vähendab mao happesust ja kaitseb mao limaskestas. Vastavalt The taimsete ressursi kodulehel, koorik gartsiinia cambogia ka on Kokkutõmbav, mis selgitab selle kauaaegne kasutamine, kõhulahtisus ja düsenteeria.

HCA

Dieters ja teadlased, gartsiinia cambogia põnevamaid koostisosa on HCA, lühendvormina hydroxycitric hape. Nagu toitumine Spotlight kodulehel öeldakse, gartsiinia cambogia tundub, et on mitmeid kasulikke mõjusid, sealhulgas teisendada süsivesikud rasva keha pidurdumine. HCA võib takistada toidu cravings, tasakaalustada veresuhkru taset ja põhjustada aju selle signaali meile, et me oleme täis kiirendamiseks. HCA võib suurendada oma vastupidavust tasandil samuti.

Gartsiinia Cambogia teadus

HCA tõesti aitab teil kaotada kaalu? Tõendid on niivõrd paljutõotav, kuid ebaselge. Terve Vilage kodulehel öeldakse: "Kuigi loomkatseid on olnud väga positiivsed, inimeste tulemused on vastuolulised. Mõned topeltpime katsed, kasutades platseebo, kaalulangus oli kuni kolm korda, et kontrolli, kuid teised ei ilmne erinevus oli gartsiinia ja esitatud platseebo võtvatele."

Vajuta siia, et osta Garnicia Cambogia ametlikul kodulehel

Gartsiinia Cambogia kaalutlused

On loomulik täiendada kehakaalu langetamiseks on vähe või need puuduvad kõrvaltoimed oleks õnnejuhus miljoneid inimesi, kes on ülekaalulised või rasvunud. Kasutatud tuhandeid aastaid toitumis- ja ravimite eesmärkidel, gartsiinia cambogia on nontoxic, ja ei ole kõrvaltoimeid on täheldatud. Kuid see ei ole soovitatav neile, kellel on diabeet või Alzheimeri tõbi, ega rasedatele ja imetavatele naistele. Alati on mõistlik poliitika, kontrollige koos oma arstiga enne lisades uusi täiendada oma dieeti.

Gartsiinia Cambogia Toitainete

Vajuta siia, et osta Garnicia Cambogia ametlikul kodulehel