» » Dr Oz: Žalios Kavos Pupelės Yra Stebuklas Papildyti Svorio Netekimas

Dr Oz: Žalios Kavos Pupelės Yra Stebuklas Papildyti Svorio Netekimas

Dr Oz: Žalios Kavos Pupelės Yra Stebuklas Papildyti Svorio NetekimasŽalios kavos pupelių ekstraktas ir toliau būti įrodyta, kad trukdo kūno riebalų absorbciją, taip pat skatinti kūno riebalų apykaitos procesus kepenyse, aktyvinimo abiejų pagrindinių rėmėjų riebalų nuostolių. Esančių ekologiškų kavos Chlorogenic rūgštingumas yra tikrai natūralus phytochemical, randamas daugelyje augalų, su aukšto lygio, eco-friendly kavos.

Ji yra nustatyta, kad trukdo išmesti gliukozės kiekį į kraujotaką, ypač po maisto produktų, ir atrodo, kad padėti asmenims slim down todėl. Chlorogenic rūgštingumas gali turėti gebėjimas sukelti kūno kūno riebalų nuostolių iš vis sukurta, kūno šiluma, Taigi rinkodaros termogenezę, gamtos deginimas riebalų energijos. Tai taip pat pagalvojau, kad sumažinti neseniai kūno riebalų ląstelių kartos dėl savo aukščiausios antioksidantas poveikį.

Stebuklas-svorio papildyti niekada svajonė, atrodo, išnyks. Vartoti tabletes, numesti svorio-ne pikta vykdyti, jokių angliavandenių pažabojimas. Svoris nuostolio rinkos yra šio multibillion doleris pramonė Jungtinėse Amerikos Valstijose; ištroškę lengva nustatyti, mes suryti tabletes, milteliai ir žolės du jour, turėti vilčių plonesni Talėja.

Naujausias magija dietos pigułka nukentėjo antraštes yra žaliosios kavos pupelių ekstrakte. Bet skirtingai nuo tiek daug priedų, kurie yra prisotinta su abejotina hucksterism dozė, žalios kavos pupelės yra (neoficiali) patvirtinimas celebrity gydytojas Mehmet Oz, kas sako, kad yra tiesa: Žalios kavos pupelių ekstraktas padeda žmonėms netekti svorio.

Spauskite čia Norėdami pirkti žaliosios kavos pupelių ekstraktas iš oficiali svetainė
Žalios kavos pupelės yra ne buvo skrudintas kavos pupelių. Kai kavos pupelės yra skrudintų, augalų junginys, chlorogenic rūgštis, skirstoma. Manoma, kad chlorogenic rūgštis turi įtakos apriboti gliukozės absorbciją, kuris savo ruožtu padeda sumažinti svorį.

Tyrimas pristatytas American Chemical Society, San Diego, mokslininkai nustatė, kad 16 antsvorio vyrai ir moterys prarado vidutiniškai 17 svarų 22 savaites Kada atsižvelgiant žalios kavos pupelės papildyti formą.

Kad tyrimą finansavo taikomas maisto mokslų, žalios kavos papildymo kūrėjai gali padidinti raudona vėliava ar dvi. Tačiau Dr Oz savo tyrimą ir nustatė, kad dietos dalyvių prarado vidutiniškai dviejų svarų per savaitę Kada atsižvelgiant ekstraktas, o tie kurie nebuvo prarado vidutiniškai tik pusę kilogramo per savaitę.

Dr Oz: Žalios Kavos Pupelės Yra Stebuklas Papildyti Svorio Netekimas Dr Oz ne vieną iš bet kurio vieno produkto rekomenduoti nes jis sako, kad jis nenori, kad jo vardas susijęs su bet kuriuo konkrečiu prekių ženklu, tačiau pažymėti, kad žmonės turėtų atrodyti, žalios kavos pupelių ekstraktas su ne mažiau kaip 45 procentų chlorogenic rūgšties. Kai žiūri į sudedamąsias dalis, chlorogenic rūgštis gali būti nurodyta kaip GCA (žalios kavos antioksidantas) arba Svetol.

Ekstraktas turi imti iš suaugusiųjų, kurie yra 18 ir vyresni, o ne moterys yra nėščia ar žindymo.

Vaizdo apačioje rodo Dr Oz kalbėti su alternatyvius sveikatos specialistas ir celebrity dietologu Lindsey Duncan apie stebuklas piliulę, kad “ gali deginti riebalus greitai tiems, kurie nori numesti svorio. "

Spauskite čia Norėdami pirkti žaliosios kavos pupelių ekstraktas iš oficiali svetainė

Žalios kavos pupelių ekstraktas gali padėti žmonėms numesti svorio ir riebalų deginimas

Kai kurie tyrinėtojai yra nukreipta į žaliosios kavos pupelių ekstrakte kaip įmanoma persilaužimą dėl svorio.Žalios kavos pupelės yra chlorogenic rūgšties, antioksidantas, kad mokslininkai įsitikinę, gali turėti įtakos tai, kaip jūsų metabolizmas skaido riebalus, todėl svorio. Chlorogenic rūgštis yra sunaikinta per skrudinimo procesas, tai reiškia, jūs negalite gauti tą pačią naudą iš kavos gėrimas.

Pora mažų tyrimai parodė žalios kavos pupelių ekstraktas, žalios kavos pupelės žemės ir išleistos į kapsules, kaip yra veiksminga svorio netekimas leidinio.

Tyrėjai Scranton universiteto Pensilvanijoje rasti grupė 16 nutukusių žmonių, amžius nuo 22 iki 26, prarado 17 svarų per 22 savaičių atsižvelgiant priedas.

Dr Oz taip pat gavo rezultatus su jo studija auditoriją. Dviejų savaičių eksperimentas, atsižvelgiant žaliosios kavos pupelių ekstrakte grupė prarado dvigubai daugiau svorio atsižvelgiant placebo grupė.

Tačiau registruotąjį Dietologė Bonnie Jortberg Kolorado medicinos mokyklos universiteto įspėjo papildai nėra reglamentuoja FDA ir sako tyrimai nėra ilgalaikis pakankamai įrodyta mokslo įrodymų kad Žaliosios kavos pupelių ekstrakte veikia ir yra saugus.

Dr Oz: Žalios Kavos Pupelės Yra Stebuklas Papildyti Svorio Netekimas

Spauskite čia Norėdami pirkti žaliosios kavos pupelių ekstraktas iš oficiali svetainė
Jei esate naujas su žalios kavos pupelės tada leiskite man duoti jums trumpas sąrašas.

Žalios kavos pupelės yra nieko naujo jie buvo maždaug tik tol tradicinės kavos, priežastis yra toks šurmulys apie tai, kad Dr.OZ turi ji skelbiama nacionalinės televizijos ir daugiau žmonių auginami žinoti apie tai. Dr.OZ turi skelbti naujus tyrimus, įrodyti, kad žalios kavos pupelės yra visi būtini Antioksidantai, pats tas, kad jums būtų rasti žaliosios arbatos ir vynuogių sėklų ekstraktas.

Ne tik yra žalios kavos pupelės sveika jums padeda žymiai padidinti jūsų metabolizmą ir kai reikia deginti riebalus jis tiesiog palieka žaliosios arbatos ekstrakto dulkėse. Tyrimai parodė, kad grynai žalios kavos pupelių ekstraktas gerokai pranoksta žalios arbatos ekstraktai įvairiose srityse.

Žalios kavos pupelės yra tokia galinga, kad jei nusprendėte valgyti Leiskite pasakyti 2 svarų maisto per dieną, visi jūs turite padaryti yra priimti žalios kavos pupelių ekstraktas kiekvieną dieną ir prarasti iki 35 % kūno riebalų. Aš žinau, tai skamba neįtikėtinai, bet jei eiti į priekį ir padaryti savo mokslinių tyrimų pamatysite, kad tai ne melas ar prekybos Sztuczka. Vakarų visuomenėje neseniai šoktelėjo į žalios kavos pupelės orkestru, bet kitoje šalyje naudoju šį amžių. Kaip jau minėjau, žalios kavos pupelės buvo maždaug tik tol reguliariai kavos pupelių.

Dr Oz: Žalios Kavos Pupelės Yra Stebuklas Papildyti Svorio Netekimas Žalios kavos pupelės atlieka puikų darbą, kai jis ateina į sulaiko svorio padidėjimas, net jei ne nori numesti svorio, jei norite išsaugoti iš vaiko Ūgis arba svoris tikrai turėtumėte patikrinti žalios kavos pupelės. Dabar tik todėl, kad žalios kavos pupelės darbai taip pat nereiškia jūs einate aplink valgyti daug greito maisto. Jūs vis dar turėtų būti labai griežtos dietos, bet kartu su žalios kavos pupelės faktai yra tiesiog stulbinantis.

Žalios kavos pupelės tiekėjas, mes pateikiame straipsnio pradžioje yra 100 % autentiška Columbia auginami žalios kavos pupelės. Šios kavos pupelės yra “ Svetol ” ir tai, ką Kinijos padarė žalios kavos pupelės neturi. Tai kodėl jei anksčiau įsigijote žalios kavos pupelės ir matėme mažai ką ne rezultatai tai yra dėl to, kad jūs tikriausiai turėjo į Kinijos auginami žalios kavos pupelės, neturėjo Svetol jame.

Spauskite čia Norėdami pirkti žaliosios kavos pupelių ekstraktas iš oficiali svetainė