» » Dr Oz: Zaļās Kafijas Pupiņas Ir Brīnums Svara Zudums Papildināt

Dr Oz: Zaļās Kafijas Pupiņas Ir Brīnums Svara Zudums Papildināt

Dr Oz: Zaļās Kafijas Pupiņas Ir Brīnums Svara Zudums PapildinātZaļo kafijas pupiņu ekstraktu joprojām ir pierādīts, lai kavētu tauku uzsūkšanos organismā, kā arī veicinātu aktivizēšanu ķermeņa tauku vielmaiņas procesu aknās, gan galveno atbalstītāju tauku zudumu. Eco-friendly kafijas klāt Chlorogenic skābums ir tiešām dabas phytochemical, kura atrodas daudzi augi, ar augstu videi draudzīgas kafijas.

Ir atrastas kavēt izvades glikozes savā asinsritē, it īpaši pēc pārtikas produktiem, un šķiet, lai palīdzētu indivīdiem slim nosaka sekojoši. Chlorogenic skābumu var būt spēja izraisīt ķermeņa ķermeņa tauku zaudējumu, pieaug ķermeņa siltums izveidoja, tādējādi mārketinga thermogenesis dabas dedzināšana ķermeņa tauku enerģija. Tas ir arī doma mazināt pēdējos ķermeņa tauku šūnu paaudzes tās priekšnieks antioksidants ietekmes dēļ.

Sapnis par brīnumu svara zudums papildināt nekad šķiet izbalēt. Ņemt tableti, zaudēt svaru — nav uztraucošs uzdevumā nav ogļhidrātiem ierobežošana. Svara zudums tirgū ir multibillion dolāru nozare, Amerikas Savienotajās valstīs; dedzīgi viegli noteikt, mēs rīt tabletes, pulverus un garšaugi du jour, turiet solījumu par plānāks viduslīnijai.

Jaunākās burvju uzturs pill hit virsraksti ir zaļo kafijas pupiņu ekstraktu. Bet atšķirībā no tik daudzi papildinājumi, kas ir piesātinātas ar apšaubāmu hucksterism devu, zaļās kafijas pupiņas nāk ar (neoficiāla) apstiprinājumu no slavenību ārsta Mehmet Oz, kurš saka, ka tas ir taisnība: Zaļo kafijas pupiņu ekstraktu var palīdzēt cilvēkiem zaudēt svaru.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt zaļo kafijas pupiņu izraksts no oficiālā mājas lapa
Zaļās kafijas pupiņas ir kas nav grauzdētas kafijas pupiņas. Kad tiek grauzdētas kafijas pupiņas, iedalot augu maisījumu chlorogenic skābi. Tiek uzskatīts, ka chlorogenic skābe ir ietekme uz ierobežojot glikozes absorbciju, kas savukārt palīdz samazināt svaru.

Pētījums prezentēts Amerikas ķīmijas biedrība San Diego, pētnieki atklāja, ka 16 lieko svaru vīriešu un sieviešu zaudēja vidēji 17 mārciņas 22 nedēļas ņemot zaļās kafijas pupiņas, kad piemaksu veidā.

Pētījumu finansēja piemēro pārtikas zinātnēs, negrauzdētu kafiju papildināt veidotāji varētu paaugstināt sarkanais karogs vai divas. Bet Dr Oz darīja savu pētījumu un konstatēja, ka diētas dalībniekiem zaudēja vidēji divas mārciņas nedēļā, kad ņemot ekstraktu, kamēr tiem, kuri nepiedalījās zaudēja vidēji tikai vienu mārciņu nedēļā.

Dr Oz: Zaļās Kafijas Pupiņas Ir Brīnums Svara Zudums Papildināt Dr Oz nebija izcelt jebkura viena produkta ieteikt, jo viņš saka, ka viņš nevēlas, viņa vārds saistīts ar kādu konkrētu zīmolu, bet atzīmēja, ka cilvēkiem vajadzētu meklēt zaļās kafijas pupiņas ekstrahē ar vismaz 45 procenti chlorogenic skābi. Aplūkojot sastāvdaļas, chlorogenic skābes var uzskaitīt kā GCA (zaļās kafijas antioksidants) vai Svetol.

Ekstrakts ir jāņem tikai pieaugušajiem, kuri ir 18 un vecāki, nevis sievietēm, kas ir grūtniecības stāvoklī vai barojat bērnu ar krūti.

Zemāk video rāda Dr Oz, runājot ar alternatīvu veselības speciālists un slavenība dietologa Lindsey Duncan par brīnumu pill, ka “ var sadedzināt taukus ātri ikvienam, kas vēlas zaudēt svaru. "

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt zaļo kafijas pupiņu izraksts no oficiālā mājas lapa

Zaļo kafijas pupiņu ekstraktu varētu palīdzēt cilvēkiem zaudēt svaru un sadedzināt taukus

Daži pētnieki norāda uz zaļo kafijas pupiņu ekstraktu kā iespējamo atklājumu svara zudumu.Zaļās kafijas pupiņas satur chlorogenic skābi, antioksidants, kas pētnieki uzskata var ietekmēt jūsu metabolisms sabojājas tauku, kas izraisa svara zudumu. Chlorogenic skābi iznīcināja grauzdēšanas procesā nozīmē, ka jūs nevarat saņemt vienu un to pašu labumu no dzerot kafiju.

Pāris mazu pētījumi ir parādījuši, zaļo kafijas pupiņu ekstraktu, zaļās kafijas pupiņas uz augšu un laisti kapsulas, kā efektīva svara zudums papildināt.

Pētniekiem universitātes Scranton Pennsylvania atrasti 16 aptaukojušos cilvēku grupa vecumā no 22 līdz 26, zaudēja 17 mārciņas 22 nedēļas, vienlaikus ņemot šo papildinājumu.

Dr Oz arī ieguva rezultātus ar savu studija auditoriju. Divas nedēļas eksperiments, ņemot Zaļo kafijas pupiņu ekstraktu grupa zaudēja divreiz tik daudz svara kā ņemot placebo grupā.

Tomēr, reģistrēta Dietologs Bonnie Jortberg universitātes medicīnas skolā Colorado brīdināja bagātinātāji nav FDA regulē un teica, ka pētījumi nav ilgtermiņa pietiekami pierādīta zinātnisko pierādījumu, ka zaļo kafijas pupiņu ekstraktu darbojas un ir droši.

Dr Oz: Zaļās Kafijas Pupiņas Ir Brīnums Svara Zudums Papildināt

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt zaļo kafijas pupiņu izraksts no oficiālā mājas lapa
Ja jums ir jaunas zaļās kafijas pupiņas, tad ļaujiet man sniegt jums ātri nolietota.

Zaļās kafijas pupiņas ir nekas jauns, tie ir apmēram tikpat ilgi, kā tradicionālās kafijas, iemesls ir pārņēmusi kņada, par to ka Dr.OZ ir jāpopularizē to valsts televīzijā un vairāk cilvēki ir pieaudzis par to zina. Dr.OZ ir jāpopularizē jaunu pētījumu, ko pierādīt, ka zaļās kafijas pupiņas ir nepieciešami antioksidanti, paši tie, kas atrodamas zaļo tēju un vīnogu sēklu ekstrakts.

Ne tikai ir zaļās kafijas pupiņas veselīga jūs to palīdz ievērojami palielināt savu metabolismu un kad runa ir par sadedzinot taukus tas vienkārši atstāj zaļās tējas ekstraktu putekļos. Pētījumi ir parādījuši, ka tīra zaļo kafijas pupiņu ekstraktu ievērojami pārspēja zaļās tējas ekstrakti dažādās jomās.

Zaļās kafijas pupiņas ir tik spēcīga, ka ja tu nolēmi ēst pieņemsim teikt 2 mārciņas pārtikas katru dienu, viss, kas jums jādara ir pieņemt zaļo kafijas pupiņu ekstrakts katru dienu un esat gatavs zaudēt līdz 35 % ķermeņa tauku. Es zinu, tas izklausās neticami, bet ja jums iet uz priekšu un darīt savu pētījumu, jūs redzēsiet, ka tas nav meli vai tirdzniecības gimmick. Rietumu sabiedrībā ir pieaudzis tikai par zaļo kafijas pupiņu bandwagon, bet citā valstī ir lietojušas šo gadsimtu. Tāpat kā es teicu iepriekš, zaļās kafijas pupiņas ir apmēram tik ilgi, kamēr regulāras kafijas pupiņas.

Dr Oz: Zaļās Kafijas Pupiņas Ir Brīnums Svara Zudums Papildināt Zaļās kafijas pupiņas nav izcilu darbu, kad runa ir par nomācošo svarā, pat ja jums nav vēlas zaudēt svaru, ja vēlaties, lai neļautos ieguvējai svaru, jums noteikti vajadzētu apskatīt zaļās kafijas pupiņas. Tagad tikai tāpēc, ka zaļās kafijas pupiņas darbi tik labi nenozīmē, jūs varat iet ap ēšanas daudz junk pārtiku. Jums joprojām vajadzētu būt ļoti stingru diētu, bet apvienojumā ar zaļās kafijas pupiņas fakti ir vienkārši apbrīnojams.

Zaļo kafijas pupiņu piegādātājam, kas mums ir snieguši jums raksta sākumā ir 100 % autentisks Columbia audzētas zaļās kafijas pupiņas. Šie kafijas pupiņas ir “ Svetol ” un tas ir kaut kas Ķīnas zaļās kafijas pupiņas nav veikti. Tas ir iemesls, kāpēc ja iepriekš iegādātas zaļās kafijas pupiņas un esmu redzējis maz, lai nav tā rezultāti ir sakarā ar to, ka jūs, iespējams, bija Ķīnas audzētas zaļās kafijas pupiņas kas nebija Svetol par to.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt zaļo kafijas pupiņu izraksts no oficiālā mājas lapa