» » Dr Oz: Rohelised Kohvioad On Ime Täiendada Kehakaalu Langetamiseks

Dr Oz: Rohelised Kohvioad On Ime Täiendada Kehakaalu Langetamiseks

Dr Oz: Rohelised Kohvioad On Ime Täiendada Kehakaalu LangetamiseksRohelised kohvioad ekstrakti jätkuvalt tõestada, et keha rasva imendumist takistavad samuti stimuleerida keha rasva maksa, ainevahetuse protsessi aktiveerimine nii suuri toetajaid rasva kadu. Esinevad loodussõbraliku kohvi Chlorogenic happesus on tõesti looduslik phytochemical, mis on leitud paljudest taimed, kõrge loodussõbraliku kohvi.

See on leitud, et takistada heakskiidu glükoosi vereringesse, eriti pärast toidud, ja tundub, et aidata inimestel slim alla seetõttu. Chlorogenic hapete sisaldus oleks võinud ka võimet põhjustada keha keha rasva kadu kasvav keha soojust loonud, seega turundus termogeneesi, füüsiline energia kehas rasva põletamine. See on ka mõelnud, et vähendada tehtud keha rasvarakke põlvkonna oma antioksüdant mõju tõttu.

Ime kaalulangus täiendada kunagi unistus tundub fade. Võtta pill, kaalus — ei ole ärritav kasutada, mingit süsivesikuid ohjeldamisel. Kaalu kaotus turg on valdkonnas dollari tööstus Ameerika Ühendriikides; innukas lihtne lahendus, me Hotkaista pillid, pulbrid ja maitsetaimed du jour mis hoiavad nõrgem piht lubadus.

Viimane magic toitumine pillid jutt on rohelised kohvioad ekstrakti. Kuid erinevalt nii palju toidulisandeid, mis on täis jtk koos annus on küsitav hucksterism, roheliste kohviubade kaasas (mitteametlik) kinnitus: kuulsus arst Mehmet Oz, kes ütleb, et see on tõsi: rohelised kohvioad ekstrakti võib aidata inimestel kaalust alla võtta.

Vajuta siia, et osta rohelised kohvioad väljavõte ametlikul kodulehel
Rohelised kohvioad on mitte Röstitud kohvioad. Kui on Röstitud kohvioad, jaotatakse taime ühend, chlorogenic hape. Arvatakse, et chlorogenic hape on mõju piiramine glükoosi imendumist, mis omakorda aitab vähendada kaalu.

Uuringus esitatakse American Chemical Society, San Diego, teadlased leidsid, et 16 ülekaalulised mehed ja naised kaotasid keskmiselt 17 £ 22 nädalat, kuna võttes rohelised oad täiendada vormi.

Uuringut rahastas toidu rakendusteadused, tegijate toorkohvi täiendada, võib tõstatada punane lipp või kaks. Kuid Dr Oz tegin oma uuringu ja leiti, et dieediga osalejaid kaotanud keskmiselt kaks kilo nädalas, kuna võttes ekstrakti, samas kui need, kes ei kaotanud vaid ühe naela nädalas keskmiselt.

Dr Oz: Rohelised Kohvioad On Ime Täiendada Kehakaalu Langetamiseks Dr Oz ei ole eraldi välja mõni toode soovitada, sest ta ütleb, et ta ei taha oma nime seostatakse konkreetse brändi, kuid märkis, et inimesed peaksid otsima rohelised kohvioad ekstraheeritakse vähemalt 45 protsenti chlorogenic hape. Vaadates koostisainete, chlorogenic happe saab loetleda GCA (toorkohvi antioksüdant) või Svetol.

Ekstrakti tuleks võtta ainult täiskasvanud, kes on 18 ja vanemad, mitte naised, kes on rase või rinnaga toitmise.

Video näitab Dr Oz talking koos alternatiivsete tervise spetsialist ja kuulsus toitumisspetsialisti Lindsey Duncan umbes ime pill, mis “ võib põletada rasva kiiresti keegi, kes tahab kaalust alla võtta. "

Vajuta siia, et osta rohelised kohvioad väljavõte ametlikul kodulehel

Rohelised kohvioad ekstrakti võib aidata inimestel kaalust alla võtta ja põletada rasva

Mõned teadlased on osutusseadis rohelised kohvioad ekstrakt on võimalik läbimurre kaalulangus.Rohelised kohvioad sisaldab chlorogenic hapet, antioksüdant, mis teadlaste arvates võivad mõjutada seda, kuidas oma ainevahetust lagundab rasva, tulemuseks on kaalulangus. Chlorogenic hape on hävitatud, tähendab, te ei saa sama kasulik juua kohvi röstimisel käigus.

Mõned väikesed uuringud on näidanud, et rohelised kohvioad ekstrakti, roheliste kohviubade maapinnalt ja kasutusele võtta kapsleid, kui tõhus massi kadu kaasandes.

Teadlased ülikooli Scranton Pennsylvania leitud grupp 16 rasvunud inimesi, vanuses 22-26, kaotanud 17 naela 22 nädalat võttes täiendada.

Dr Oz sai ka tema stuudio publik tulemusi. Kaks nädalat katse, võttes rohelised kohvioad ekstrakti rühma kaalust kaks korda nii palju kui võttes platseebo rühm.

Siiski registreeritud dietoloog Bonnie Jortberg Colorado School of Medicine Ülikooli hoiatas toidulisandid on reguleeritud FDA ja ütles, et uuringud ei ole piisavalt pikaajalised, et saada tõestatud teaduslikke tõendeid, et rohelised kohvioad ekstrakt toimib ja on ohutu.

Dr Oz: Rohelised Kohvioad On Ime Täiendada Kehakaalu Langetamiseks

Vajuta siia, et osta rohelised kohvioad väljavõte ametlikul kodulehel
Kui te ei ole rohelised kohvioad, siis lubage mul anda teile kiire hooletussejäetud.

Rohelised kohvioad on midagi uut, nad on umbes vaid niikaua, kui traditsiooniline kohv, põhjus on sellist kära selle kohta on, et Dr.OZ on avalikustatud riigitelevisioonis ja rohkem inimesi on kasvanud sellest teada. Dr.OZ on avalikustatud uusi uuringuid, mis tõendavad, et rohelised kohvioad on kõigi vajalike antioksüdantide, samas need, mida soovid leida rohelise tee ja viinamarja seemne ekstrakt.

Mitte ainult rohelised kohvioad terve teile see aitab märkimisväärselt suurendada oma ainevahetust ja kui tegemist on põletavad rasva lihtsalt jätab rohelise tee ekstrakt tolmu. Uuringud on näidanud, et puhta rohelised kohvioad ekstrakti oluliselt edestas rohelise tee ekstraktid erinevates valdkondades.

Rohelised kohvioad on nii võimas, et kui olete otsustanud süüa let's öelda 2 kilo toitu iga päev, kõik mida sa pead tegema on võtta rohelised kohvioad ekstrakti iga päev ja kaotada kuni 35% keharasva. Ma tean, see kõlab uskumatu aga kui edasi minna ja teha oma teadusuuringuid, näed, et see ei ole vale või turundus trikk. Lääne ühiskonnas on lihtsalt hüppas rohelised kohvioad Soittokunnan vagunid, kuid teise riigi olen kasutanud seda juba sajandeid. Nagu varem öeldud, rohelised kohvioad on olnud lihtsalt nii kaua kui korrapärase kohvioad.

Dr Oz: Rohelised Kohvioad On Ime Täiendada Kehakaalu Langetamiseks Rohelised kohvioad ei suurepäraselt, kui tegemist on allasurumine kaalutõusu, isegi kui sa ei Otsi kaalust alla võtta, kui te soovite hoida kaalus, siis tuleb kindlasti vaadata läbi rohelised kohvioad. Nüüd lihtsalt sellepärast, et rohelised kohvioad töötab nii hästi ei tähenda, võid minna ümber söövad palju rämpstoitu. Sa ikka peaks sisaldama väga range dieedi aga koos roheliste kohviubade faktid on lihtsalt jalustrabav.

Rohelised kohvioad tarnija, mida me andnud teile selle artikli alguses on kasvanud roheliste kohviubade 100% autentsed Columbia. Need kohvioad on “ Svetol ” ja see on midagi Hiina tehtud rohelise kohvi oad ei ole. Sellepärast, et kui varem ostetud rohelised kohvioad ja näinud vähe pole tulemused on põhjuseks asjaolu, et sa ilmselt oli Hiina kasvatatud rohelised kohvioad mis ei olnud Svetol seda.

Vajuta siia, et osta rohelised kohvioad väljavõte ametlikul kodulehel