» » (cla), חומצה לינולאית מצומדת – תוספי תזונה לירידה במשקל

(cla), חומצה לינולאית מצומדת – תוספי תזונה לירידה במשקל

(cla), חומצה לינולאית מצומדת – תוספי תזונה לירידה במשקלחדשות חשובות עבור אנשים עם בעיות בבלוטת התריס, אשר עומדים בפני אתגרים אובדן משקל הוא הידיעה כי תוסף תזונה טבעי מצומדת חומצה לינולאית (CLA) מפחית שומן הגוף אצל אנשים שסובלים מעודף משקל.

מחקר כפול סמיות, אקראי, מבוקר פלסבו, שפורסם בגיליון דצמבר 2000 יומן התזונה נמצא כי CLA מפחית שומן, המשמרת את רקמת השריר. לפי מנהל פרוייקט מחקר, הפחתה ממוצעת של שישה קילו של שומן הגוף נמצאה בקבוצה אשר נטלה CLA, בהשוואה לקבוצת הפלצבו. המחקר מצא כי כ 3.4 גרם CLA ליום הוא רמת צריכה להשיג את ההשפעות המיטיבות של CLA בשומן הגוף.

ד ר מיכאל Pariza, אשר ערך מחקר ב- CLA עם אוניברסיטת ויסקונסין-מדיסון, דווח באוגוסט 2000 האגודה האמריקנית לכימיה כי זה לא יגרום תא שומן גדול לקבל מעט. מה שהוא עושה אלא זה לשמור על תאי השומן קטנה מקבלת גדול. המחקר של Pariza לא מצא במשקל שלו בקבוצה של אנשים הסובלים מעודף משקל 71, אבל מה הוא מצא כי כאשר המאשימה עצר דיאטה, במשקל בחזרה, אלה הלוקחים CLA היו בסבירות גבוהה יותר להשיג שרירים, ולא שומן. ” מחקר נפרד שנערך באוניברסיטת פרדו אינדיאנה, CLA נמצאה כדי לשפר את רמות האינסולין בכשני שלישים של חולי סוכרת, בינוני מופחתת את רמת הסוכר בדם ואת רמות הטריגליצרידים.

לחץ כאן כדי לקנות CLA מהאתר הרשמי
CLA כבר הנושא של מגוון רחב של המחקר בשנים האחרונות, הממצאים מראים גם כי חלק היתרונות האחרים של CLA כוללים את הבאים:

  • מגביר את קצב חילוף החומרים – זה כמובן יהיה יתרון חיובית לחולים בלוטת התריס, כמו בלוטת התריס – גם כאשר מטופלים – להפחית את קצב חילוף החומרים אצל אנשים מסוימים.
  • מפחית שומן בבטן – חוסר איזון יותרת הכליה, משמרות הורמונלי הנפוצים בלוטת התריס חולים לעתים קרובות לגרום להצטברות מהירה של שומן בבטן, כך הטבה זו יכול להיות שימושי למדי.
  • מרומם השריר – שריר שורף שומן, אשר תורמת גם חילוף חומרים מוגבר, אשר שימושית במשקל וניהול.
  • מוריד את הכולסטרול והטריגליצרידים – שכן מטופלים רבים של בלוטת התריס יש מוגבה רמות כולסטרול, טריגליצרידים, אפילו עם טיפול, הטבה זו יכול להשפיע על בריאותו של החולה בלוטת התריס.
  • מוריד את תנגודת לאינסולין – עמידות לאינסולין הוא סיכון עבור חלק מהחולים hypothyroid ולאחר הורדתו יכול גם לסייע במניעת מבוגר – הופעת סוכרת להקל על בקרת משקל.
  • מזון-induced תגובות אלרגיות מפחית – מאז אלרגיות למזון יכול להיות משחק כאשר אובדן משקל הופך להיות קשה, זו יכולה להיות עזרה לחולים בלוטת התריס.
  • המערכת החיסונית מרומם – שכן ברוב המקרים מחלות בלוטת התריס הם אוטואימוניות בטבע, שיפור היכולת של מערכת החיסון לפעול כראוי הוא תועלת חיובית.
אם אתה מעוניין לקחת CLA כדי לעזור עם ירידה במשקל, יש לזכור כי זה לא כדור הקסם, יהיה עליך להפעיל תוכנית של דיאטה ופעילות גופנית כדי בהצלחה לרדת במשקל ולשמור אותה.

לחץ כאן כדי לקנות CLA מהאתר הרשמי

CLA-תוספי תזונה לירידה במשקל

CLA הוא תוסף, אינו דורש מרשם. הוא זמין בחנויות מזון בריאות, חנויות מקוונות. מומחים ממליצים שתשתמש מותג פטנט, כמו כמה מותגים יש כמויות עקביים או לא מספיק של CLA הכלול בהם. המותג משמש בדיקות היה Tonalin המותג CLA, אשר מגיע בכמוסות 1000 מ ג. כדי להשיג את רמת נחוש בדעתו להיות יעיל לבדיקות – 3.4 גרם, או מ"ג 3400, ליום – היה צריך לקחת 4 כמוסות אלו ביום, עם הארוחות.

שימו לב גם, כי אתה לא חושב CLA לבדו יעזור לכם לרזות. אתה עדיין צריך להיות, כפי אני, ב- מאוזן, מופחת קלוריות, דיאטה גליקמי נמוך, ויש לי לשלב תרגיל קבוע, נמרצת, משקל הנושאת פעילויות, לתוך החיים שלך.

שאלות אודות CLA

עם כל ההתרגשות על חומצה לינולאית מצומדת (CLA) וזה הוכיח הצלחה עוזר להפחית את שומן הגוף לאיזון הסוכר בדם, קיבלתי מאות שאלות מקוראים מעוניין לגלות עוד אודות CLA.

האם כל מותג של CLA טוב לשימוש? התשובה הפשוטה היא, לא. מותגים שונים יש כמויות שונות של CLA פעיל. מחקרים אשר הקים את האפקטיביות של CLA היו באמצעות טופס הרשומה כפטנט של CLA המכונה Tonalin. נוסחת פטנט של Tonalin CLA ניתן למצוא מספר מותגים של CLA, כולל מותגים כמו Natrol, Jarrow נוסחאות, כדרך הטבע, בין היתר.

האם CLA בטוח לקחת עם תרופות בלוטת התריס שלי? אין ראיות כי CLA, תוסף מזון, אינטראקציה עם תרופות בלוטת התריס, או תנוחות מכל הסכנות מיוחדת לחולים בלוטת התריס. אבל תמיד צריך לדון כל תוספי שאתם מתכוונים לקחת עם הרופא או המטפל שלך לפני שתתחיל.

לחץ כאן כדי לקנות CLA מהאתר הרשמי
האם CLA רק עבור אנשים עם בעיות בבלוטת התריס? בהחלט לא. המחקרים הראו כי היא יעילה באופן כללי צמצום/המרה של שומן. אין לך בעיה בבלוטת התריס – אתה רק צריך להיות בעלי משקל עודף – כדי להפיק תועלת CLA.

כמה כדאי לקחת? המחקר מצא כי 3.4 גרם CLA היה נחוץ כדי לקבל את היתרונות. זהו 3,400 מ ג. מאז נוסחאות שונות מכילות אחוז של שמנים אחרים כמו מרכיבים, רצוי כנראה לחשב כמה כל גלולה אספקת כדי לוודא שאתה מקבל את מלוא 3.4 גרם ליום. לדוגמה, אם שלך כמוסה מכילה 75% CLA, ו- 1000 mg, אז אתה מקבל 750 מ ג CLA, היינו צריכים 5 ליום כדי להגיע לרמת 3.4 גרם.

CLA האם סויה בו? אני צריך לקחת אותו אם זה אומר שהוא מכיל סויה? Tonalin CLA בגודל 1000 מ ג אינו מכיל כל שמן סויה או סויה. הבלבול נובע גירסה ישנה יותר של CLA Tonalin של Natrol מכילים שמן סויה, אך מוצר זה הופסק. אתר Drugstore.com, עם זאת, היא עדיין נושאת את המידע לא מדויק Natrol Tonalin CLA מכילה שמן סויה. הנוסחה של Tonalin מכילה CLA שמן חריע, אין שמן סויה או סויה. הינכם מתבקשים לשים לב כי כמה הנחה-מותגים של CLA עשוי להכיל שמן סויה, או מוצרי סויה, כמו מילוי, אתה לא רוצה לקחת מוצרים אלה.

לחץ כאן כדי לקנות CLA מהאתר הרשמי
היכן ניתן לקבל CLA? חנויות GNC יש כמה מוצרים עם CLA, שווקים מזונות שלמים מדווחים גם להם את המוצרים. האתר Tonalin מציג מגוון רחב של חנויות שמוכרות מוצרים המכילים Tonalin CLA.

באינטרנט, אתה יכול לקבל CLA Tonalin של Natrol – המותג לקחת באופן אישי – וכן מותגים רבים אחרים, ב קמעונאים פופולרי כמו Drugstore.com Iherb.com.

איך צריך לקחת אותו? המלצות שונות שונים כאן. כמה המלצות ממליצים לקחת את זה לפני האכילה. אחרים מציעים לקחת את זה עם ארוחות. דף האינטרנט Natrol המוצר Tonalin CLA שלהם אומר לקחת את זה רצוי עם lowfat או חלב ללא שומן עבור ספיגת החלבון המרבי. באופן אישי, אני לוקח ימינה לפני שאני אוכלת עם קצת חלב 2%.

CLA, האם יש תופעות לוואי? אנשים מסוימים מדווחים מרגיש מעט ירוק או בחילה לאחר לקיחת CLA שלהם, או במקרים בודדים שרפרפים במערכת העיכול קלקול או רופף. אלה תופעות לוואי בדרך כלל הם מופחתת כאשר המוצר הוא נלקח עם חלבון (i.e.,with חלב), ירידה בדרך כלל לאחר כשבועיים לקחת את תוספת.

לחץ כאן כדי לקנות CLA מהאתר הרשמי