» » Birleşik Linoleik Asit (cla) – Için Kilo Kaybı Takviyeleri

Birleşik Linoleik Asit (cla) – Için Kilo Kaybı Takviyeleri

Birleşik Linoleik Asit (cla) – Için Kilo Kaybı TakviyeleriKilo kaybı sorunlarla karşı karşıya tiroid sorunları insanlar için büyük haber doğal diyet ek linoleik asit (CLA) Birleşik haber kilolu insanlar vücut yağ azaltır olduğunu.

Beslenme günlüğü Aralık 2000 sayısında yayınlanan bir çift-kör, randomize, plasebo kontrollü çalışmada CLA yağ azaltır ve kas dokusu korur bulundu. Araştırma proje yöneticisine göre vücut yağ altı kilo ortalama bir azalma CLA, bir plasebo grubuna göre aldı grubu bulunamadı. Çalışma günde yaklaşık 3,4 gram CLA CLA yararlı etkileri vücut yağ elde etmek için gerekli düzey bulundu.

Dr. Michael Pariza, kim CLA ile Wisconsin-Madison Üniversitesi araştırma yaptı, Ağustos 2000'de Amerikan Kimya Birliği için bu küçük olsun büyük bir yağ hücre yapmaz bildirdi. Daha doğrusu öyle büyük almak biraz yağ hücre tutmak olduğunu. Pariza'nın araştırma kilo 71 kilolu insanların yaptığı grup bulamadık, ama ne o buldunuz bu diyet dieters durdu ve arka ağırlık kazandı, o CLA alarak daha fazla kazanç kas ve yağ. olasılığı olduğunu ” Indiana Purdue Üniversitesi'nde yapılan ayrı bir çalışmada Diyabetik hastaların yaklaşık üçte insülin düzeyleri artırmak için CLA bulunduve orta derecede kan glikoz düzeyi ve trigliserid düzeyleri düşük.

CLA resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın
CLA son birkaç yıl içinde çeşitli araştırma konusu olmuştur ve bulgular da bazı CLA diğer yararları şunları içerir öneririz:

  • -Bu tabii ki tiroid hastaları, olumlu bir yararına hipotiroidi gibi olurdu- metabolik hızı artar bile tedavi zaman-bazı kişilerde metabolik oranı azaltabilir.
  • Bu oldukça yararlı olabilir bu yüzden karın yağ azaltır -Adrenal dengesizlikler ve sık sık Tiroid Hastalarında yaygın hormonal değişimler karın yağ, hızlı birikimi neden.
  • Artırır kas büyüme -kas da yararlı kilo kaybı ve yönetim içinde artan metabolizma katkıda yağ yakar.
  • Bu yarar çok Tiroid Hastalarında tedavi ile bile kolesterol ve trigliserid düzeyleri yüksek bu yana kolesterol ve trigliserit düşürür -tiroid hastanın sağlığı üzerinde bir etkisi olabilir.
  • İnsülin direnci düşürür -insülin direnci hipotiroidi bazı hastalar için bir risk, ve bunun düşürülmesi de yetişkin - başlangıçlı diyabet önleme ve kontrol ağırlık kolaylaştırmak yardımcı olabilir.
  • Kilo kaybı zor duruma geldiğinde gıda alerjileri oynayan olabilir azaltır gıda kaynaklı alerjik reaksiyonlar -bu tiroid hastalarına yardımcı olabilir.
  • Tiroid hastalığı vakalarının çoğu doğada otoimmün olduğundan artırır bağışıklık sistemi -bağışıklık sisteminin düzgün yeteneğini güçlendirmek olumlu bir şeydir.
CLA zayıflama ile yardım alarak ilgileniyorsanız, bu sihirli bir hap değil ve başarılı bir şekilde kilo vermek ve onu uzak tutmak için egzersiz ve diyet programı başlatmak gerekecektir aklınızda bulundurun.

CLA resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın

CLA-kilo kaybı takviyeleri

CLA bir ektir ve reçete gerektirmez. Sağlık gıda mağazaları ve online satış kullanılabilir. Bazı markalar içerdikleri CLA tutarsız veya yetersiz miktarda gibi uzmanlar patentli bir isim marka kullanmanızı öneririz. Sınamada kullanılan marka Tonalin marka CLA 1000 mg kapsül gelir oldu. -3.4 g veya günde 3400 mg-test etkili olduğu belirlenen düzeyini elde etmek için bu kapsül yemek, günde 4 almak gerekir.

CLA yalnız size kilo yardımcı olacaktır yemiyor düşünmemeli Ayrıca, unutmayın. Yine ben değilim, bir dengeli, düşük kalorili üzerinde düşük glisemik diyet, ve düzenli, dinç egzersiz birleştirmek ve yatak faaliyetleri, hayatın içine kilo zorunda olmak gerekir.

CLA ile ilgili sorular

Tüm heyecan üzerinde Birleşik linoleik asit (CLA) ve bu vücut yağ ve denge kan şekeri azaltmaya yardımcı başarılı kanıtlamıştır, ben yüzlerce soru okuyucuların CLA hakkında daha fazla bilgi bulmak istiyoruz aldık.

CLA her marka iyi kullanmak için mi? Basit cevabı, yok. Farklı markaların etkin CLA farklı miktarlarda var. CLA etkinliğinin kurulan araştırmalar CLA Tonalin bilinen patentli bir çeşit kullanıyorlardı. CLA Tonalin'ın patentli formülü marka CLA, Natrol, Rochdale formülleri ve doğanın yolu, diğerleri arasında gibi markalar da dahil olmak üzere, bir dizi bulunabilir.

Benim tiroid ilaçları almak için CLA güvenli mi? CLA, bir gıda takviyesi üretilirken, tiroid ilaçlar ile etkileşim veya tiroid hastaları için özel herhangi bir tehlike teşkil hiçbir kanıt yoktur. Ama her zaman kendi doktor veya Uygulayıcı ile başlamadan önce almak istediğiniz herhangi bir ek tartışmak gerekir.

CLA resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın
Tiroid sorunları olan kişiler için CLA nedir? Kesinlikle hayır. Çalışmalar bunun genel azaltılması/yağ dönüştürmek için etkili olduğunu göstermiştir. Bir tiroid sorunu olması gerekmez – sadece kilolu olmak zorunda – CLA yararlanmak için.

Ne kadar almalıyım? Çalışma CLA 3.4 gram ihtiyaç vardı o yararlanmak için bulundu. Bu 3.400 mg dır. Çeşitli formüller maddeler olarak diğer yağların yüzde içerdiğinden, muhtemelen ne kadar her hapı günde 3.4 gram tam alıyorsanız emin olmak için teslim hesaplamak için akıllıca olacaktır. Örneğin, sizin kapsül % 75 CLA ve onun 1000 mg, o zaman sen CLA 750 mg alıyoruz ve 3.4 gram seviyeye ulaşmak için günde 5 gerekir.

CLA soya içinde var mı? Eğer o Says ı sürmemelidir soya içeren? Tonalin CLA 1000 mg boyutu herhangi bir soya veya soya yağı içermiyor. Karışıklık Natrol's Tonalin CLA eski bir sürümü soya yağı içeren yaptım ama bu ürün piyasadan kalkıyor olmasıdır. Drugstore.com Web sitesi, ancak hala Natrol Tonalin CLA soya yağı içeren hatalı bilgi taşıyor. Tonalin'ın formülünü CLA aspir yağı ve Hayır soya yağı veya soya içerir. Lütfen CLA, bazı off-üreticiler soya yağı veya soya ürünleri, dolgu maddeleri, içerebilir ve bu ürünleri almak istemem unutmayın.

CLA resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın
CLA nereden bulabilirim? GNC mağazaları CLA bazı ürünlerde sunulmaktadır ve tüm gıdalar piyasaları da ürünler için raporlanır. Tonalin sitesi Tonalin CLA içeren ürünler satan Mağazalar çeşitli listeler.

Online, sen-ebilmek almak Natrol's Tonalin CLA – ben şahsen almak marka – Drugstore.com ve Iherb.com gibi popüler perakendeciler de pek çok diğer markalar gibi.

Nasıl almalıyım? Çeşitli öneriler burada farklılık gösterir. Yemeden önce almak için bazı tavsiyeler öneririz. Diğerleri ile yemek almak öneririm. Tercihen lowfat veya en fazla protein emilimi yağsız süt ile almak onların Tonalin CLA ürün Natrol web sayfası diyor. Ben bazı % 2 sütlü yemeden önce kişisel olarak, ben bu doğru alıyorum.

CLA herhangi bir yan etkisi var mı? Onların CLA veya gastrointestinal üzgün veya gevşek dışkı izole durumda aldıktan sonra biraz yeşil veya mide bulandırıcı hissediyorum bazı insanlar rapor. Bu yan etkiler ürün protein (i.e.,with süt) alındığında genellikle azalır ve genellikle yaklaşık 2 hafta sonra ek alarak azaltmak.

CLA resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın