Call: 0123456789 | Email: info@example.com

Apžvalgą Apie žalios Kavos Pupelės, Svorio Netekimas


Žalios kavos pupelės padeda ˛monėms numesti svorio? Tai daug žmonių klausia, nes mato šį svorio netekimas papildyti Dr Oz šou klausimas. Jei jums įdomu apie tai taip pat, leiskite man stengiasi padėti jums suprasti prasmę dalykų pažvelgus į žalios kavos pupelių svorio netekimas mokslinių tyrimų. Manau, kad tik tokiu tai gali mes kirpti per apdorojimas, naudojama daugelyje svetainių ir žurnalų.

Kas yra žaliosios kavos pupelių?

Žalios kavos pupelės yra ne buvo skrudintas kavos pupelių. Skrudinant žalios kavos pupelės ne tik keičia spalvą, kavos pupelės, bet taip pat pašalina junginio, vadinamo chlorogenic rūgšties. Tai yra chlorogenic rūgštis, kuri yra žaliosios kavos pupelių svorio netekimas reikalavimų. Skrudintos kavos pupelės turi mažai chlorogenic rūgšties.

Kai papildų sudėtyje yra “žaliosios kavos pupelių ekstraktas”, chlorogenic rūgštis yra jos yra nuoroda į ekstrakto. Kaip daugelis augalų chemikalų, chlorogenic rūgštis taip pat turi antioksidacinių savybių. Žalios kavos pupelės kito ekstrakto, kuriame yra tikriausiai taip pat naudojami papildai yra kofeino.

Atsižvelgiant į chlorogenic rūgšties Vikipedijos puslapyje ir Autoimminity tyrimų fondas maisto produktų, kuriuose yra chlorogenic rūgšties apima:

 1. Džiovintos slyvos
 2. Persikų
 3. Bambuko
 4. Arbata
 5. Mėlynės
 6. Saulėgrąžų sėklos
Spauskite čia Norėdami pirkti žalios kavos pupelės iš oficiali svetainė

Žalios kavos pupelės ir svorio kritimas

Yra mokslinių tyrimų dėl žalios kavos pupelės ir svorio kritimas. Žemiau yra kai kurie šių tyrimų santraukos.

Pelės tyrimas paskelbtas 2006 m. BMC nemokama ir Netradicinė medicina, tyrinėjo pažymėjo, kad žalios kavos pupelių ekstraktas (kokia naudojama dozė buvo 200-400 mg/kg kūno svorio) sumažinti trigliceridų kiekis kraujyje.

Tačiau mokslininkai taip pat pažymėti, kad nei chlorogenic rūgšties ar kofeino pati pavyko sumažinti viso kūno svorio padidėjimas arba riebalų kaupimąsi pilvo.

Žalios kavos pupelės mokslinių tyrimų ten daug apima pelėms.

2011 Meta analizė, žalios kavos pupelių ekstraktas ir svorio kritimas buvo paskelbtas.

Meta analizės žiūri į ankstesnių tyrimų ir bando vienkartines visus panašius tyrimus visus kartu — naudojant statistika — pamatyti, jei, kaip visumos, bendros tendencijos arba iš rezultatus galima nustatyti. Šiuo atveju, meta analizę buvo bando pamatyti, jei yra pakankamai įrodymų pasakyti “taip, žalios kavos pupelių ekstraktas padėti žmonėms netekti svorio.”

Šis meta analizę įtraukti tik geriausios kokybės tyrimai – atsitiktinių imčių, placebu kontroliuojamų dvigubai aklas klinikiniai tyrimai naudojant antsvorį turinčių žmonių.

Spauskite čia Norėdami pirkti žalios kavos pupelės iš oficiali svetainė

Daugiau nei 2000 tyrimų, kurie buvo rasti, tik 3 tyrimai atitinka kriterijus, mokslininkų. Šie 3 tyrimai naudojami iš viso 143 žmonės.

Tai buvo 3 tyrimų, kurie buvo įtraukti:

Chlorogenic rūgšties poveikis praturtintas kavos, gliukozės absorbciją sveikų savanorių ir jos poveikį kūno masę, kai naudojamas ilgalaikio antsvorį ir nutukusių žmonių (paskelbta 2007).

Nepriklausomų rinkos tyrimų kavos formos poveikį svorio-chlorogenic rūgšties poveikis praturtintas kava (kavos chape) dėl svorio, kai jis naudojamas antsvorį turinčių žmonių. (paskelbta 2009).

Svetol ®, žalios kavos ekstraktas, skatina svorio ir padidina liesos mėsos ir riebalų masės santykis savanoriais su antsvorio problema. (paskelbtas 2006).

Bendrai paėmus, šie 3 tyrimai gali įrodyti, kad antsvorį turinčių žmonių, kurie naudoja žaliosios kavos pupelių ekstrakte turi žymiai daugiau svorio nei žmonės, kurie naudojami su placebu. Tai gerai, bet mokslininkai buvo pasakyti, kad šis poveikis laipsnis buvo “vidutinis” ir kad “klinikinė svarba yra todėl tam tikrų.” Mokslininkai eiti sakyti, kad “poveikio dydis yra mažas.”

Kitaip tariant, žalios kavos pupelės atrodo skatinti šiek tiek svorio, bet dėl geros tyrimų stokos, tai sunku pasakyti tikrai, jei ji tikrai veikia- ir jei ji veikia, žmonės gali matyti tik nedidelis pokytis svorio.

Spauskite čia Norėdami pirkti žalios kavos pupelės iš oficiali svetainė

Visa tai sako, šios išvados gali pasikeisti jei mokslininkai būtų padaryti daugiau, ir geriau-tyrimai.

2012 M. studijų žalios kavos pupelės tyrimas buvo paskelbtas žurnale, diabeto metabolinio sindromo ir nutukimo. Šis tyrimas buvo atliktas Indijoje ir tik 22 savaites (5,5 mλnesiψ) ir dalyvauja 16 antsvorio vyrų ir moterų.

Taigi, tai buvo gana mažas tyrimas. Tai žalios kavos pupelės priedas vadinamas “GCA” taikomas maisto mokslų, kurie finansavo tyrimą atliktų tyrimą. Visų dalykų gavo paties gydymo (apie 6 savaites kiekviena) dvigubai aklas, atsitiktine tvarka. Gydymo buvo:

 • Placebo (nenurodyta) suteikta 3 x per dieną
 • 350 mg GCA imtis 3 x per dieną (1050 mg viso)
 • 350 mg GCA imtis 2 x per dieną (700 mg viso)

2 Savaites atskirti gydymo leisti plauti iš organizmo junginių.

Kaip panaikinti, aš pastebėjau, kad taikoma maisto mokslų yra įsikūrusi Texas. Visų universitetų ir laboratorijų Amerikoje, kodėl jie keliauja į Indiją išbandyti savo produktą? Kaip taisyklė, aš paprastai skeptiškai tyrimų, atliktų Indijoje.

Tyrimo pabaigoje:

 • Kai naudojamas 6 savaites, žmonės prarado apie 2 kg (apie 4 kg) kada atsižvelgiant 1050 mg žaliosios kavos pupelių ekstraktas ir apie 1,5 kg (apie 3 kg) kada naudojant 700 mg ekstrakto. Abu šie buvo laikomi statistiškai reikšmingi (tai gerai).
 • Sumažinti kūno riebalų iš apie 1 %, taip pat kūno masės indeksas buvo taip pat vertinamas 1050mg ir 700 mg dozėmis. Abi vertės buvo laikomi statistiškai reikšmingi.
Spauskite čia Norėdami pirkti žalios kavos pupelės iš oficiali svetainė

Kaip veikia žalios kavos pupelės?

Tyrimai iki šiol paprastai pasakyti, kad chlorogenic rūgštis (išrašą, žalios kavos pupelių) sutrikdo fermento, vadinamo gliukozės-6-fosfatazės, kuris dalyvauja kaip kūno panaudoti gliukozės (cukraus). Manau dalykų gali būti sudėtingesnis nei tai todėl aš atostogų klausimą, “kaip tai veikia” kitiems.

Kiek žalios kavos pupelės veikia?

2011 Meta analizę žalios kavos pupelės jau minėta, Amerikos kad “veiksminga dozė GCE (žalios kavos ekstraktas) naudoti kaip svorio papildyti taip pat nenustatyta.” Kitaip tariant, jei žalios kavos pupelės padeda svorio, suma, kuri veikia nežinoma.

Priežastis mes nežinome, nes nėra pakankamai gera studijų dar žalios kavos ekstraktas ir svorio netekimas.

Jei 2012 žalios kavos pupelių tyrimo rezultatai priimami kaip Evangelija, tada žmonės turėtų ieškoti produkto, turinčio ne mažiau kaip 700 mg. Nes 2012 m. tyrime tik 16 žmonių, aš norėčiau pamatyti bent vienas didesnių tyrimas nekartojant tai prieš I feel pasitikiu savo išvadas.

Spauskite čia Norėdami pirkti žalios kavos pupelės iš oficiali svetainė

Žalios kavos pupelės šalutinis poveikis

Jokio tyrimo, kad aš pamačiau pastebėti bet kokį šalutinį poveikį žalios kavos pupelių. Tai ne tai kad visi žalios kavos pupelės papildai yra šalutinis poveikis nemokamai Tačiau, nes svorio praradimas produkto kūrėjai kartais sujungti skirtingų ingredientų kartu siekiant padidinti svorio netekimas poveikį.

Visada ieškoti ant etiketės nugarėlės, jūs naudojate ingredientų juose weight loss papildai.

Be to, tyrimai iki šiol naudojo “sveikų žmonių.” Nežinau, bet koks tyrimas, kad išbandė žalios kavos pupelės papildai žmonių sveikatos problemų arba prisiekęs įvairiais vaistais.

Viena žiurkė tyrime teigiama, kad žalios kavos ekstraktas sumažinti kraujo spaudimą. Ar tai taikoma žmonių ar ne reikia geresnės mokslinių tyrimų.

Jei žalios kavos pupelės gaminys taip pat turi kofeino ar kitų stimuliantų, tai galėtų pakeisti cukraus kiekį kraujyje. Tai gali būti problema, kai diabetikams.

Mažas tyrimas nuo 2001 m. paskelbtas the American Journal of Clinical Nutrition, pažymėti, kad dideles dozes (2 g) chlorogenic rūgšties išaugo homocisteino koncentracija vyrų ir moterų. Nors ginčytinas, homocyestine aukštis gali vaidinti svarbų vaidmenį širdies liga.

Tai nežinoma, jei žalios kavos pupelės papildai padidinti homocisteino. Žmonių su širdies liga, kurie priima žalios kavos pupelės papildų reikėtų pasikalbėti su savo gydytoju apie jų homocisteino lygį, tiesiog turi būti saugiai.

Ar žalios kavos pupelės?

Nėra abejonių, kad žalios kavos pupelės yra šiek tiek svorio netekimas mokslinių tyrimų. Nėra abejonių, kad svorio netekimas įrodymas yra daug mažiau nei ką dauguma svetainių pasakyti jums su dauguma iš lab pelės mokslinių tyrimų įrodymų. O aš vis dar šiek tiek skeptiškai, jei žmogaus svoris nuostolis mokslinių tyrimų atlikta iki šiol manoma, žalios kavos pupelės gali padėti žmonėms numesti šiek tiek svorio, bet kol geriau tyrimai būtų atliekami, tai sunku pasakyti, tikrai.

Spauskite čia Norėdami pirkti žalios kavos pupelės iš oficiali svetainė