» » Aké Sú Výhody Acai Berry Kapsule?

Aké Sú Výhody Acai Berry Kapsule?

Aké Sú Výhody Acai Berry Kapsule?Acai berry je ovocie, ktoré sa bežne predáva ako "super-potravín" pretože sa zistilo, že obsahujú mnoho zdravotných výhod. Acai berry je bohatá na antioxidanty, aminokyseliny pre výrobu bielkovín, životne dôležité minerály a vitamíny a "dobré" mononenasýtené tuky.

Na trhu sú k dispozícii rôzne typy prípravkov – napríklad, tekuté, práškové a lyofilizovaný, vrátane želatínových kapsúl alebo stlačený prášok tablety. Acai berry kapsule zvyčajne majú ďalšie prísady pre zvýšenie energetickej hladiny alebo na zvýšenie metabolizmu (populárne vo formulácii chudnutie acai berry kapsule).

Antioxidačné vlastnosti

Antioxidanty sú dôležité pre udržanie optimálneho zdravia a prevenciu chorôb a chorôb. Ich mechanizmus účinku je k neutralizácii voľných radikálov v bunkách, ktoré môžu potenciálne poškodiť v tele. Acai berry kapsule sú bohaté na antioxidanty a doplnky, ktoré pomáhajú chrániť telo proti bunky poškodenie a znížiť šance na získanie ochorenia, ako je rakovina.

Štúdie uverejnené v “ vestníku poľnohospodárska a potravinárska chémia ” v novembri 2006 v výskumného A.G. Schauss k záveru, že acai bobule majú vysoký antioxidačné aktivity.

Kliknite tu kúpiť Acai Berry od Oficiálna internetová stránka

Vitamíny a minerály

Väčšina acai berry produkty dostupný na trhu obsahuje dôležité vitamíny a minerály poskytnúť významné energetické impulz pre telo. Acai berry kapsule obsahujú multivitamíny a elektrolyty, horčíka, draslíka a vápnika. Niektoré acai berry kapsule majú minerály a doplnky vlastníckych formulation–copper a doplní zinok, napríklad. Drugs.com odporúča užívať 1000 mg 2 000 mg denne s acai berry kapsule s jedlom. Aby sa predišlo nežiaduce účinky predávkovania alebo toxicity z acai bobule, nie je ingest veľkého množstva multivitamíny z acai výrobky.

Protizápalové

Acai bobule bolo preukázané, že majú protizápalové vlastnosti. V štúdii uverejnenej v "Journal of poľnohospodárstvo a potravinárska chémia" v septembri 2008 výskumník G.S. Jensen uzavretých prítomnosť anti-poburujúce vlastnosti tohto ovocia. Acai berry kapsule môže pomôcť znížiť bolesť v poškodených nervových vlákien.

Kliknite tu kúpiť Acai Berry od Oficiálna internetová stránka