Call: 0123456789 | Email: info@example.com

Acai Marja Kõrvaltoimeid


Acai marja kõrvaltoimeid

Seal on palju artikleid meedias viimasel ajal umbes uusi “ime” täiendada Acai marjad ja ausalt öeldes, ma olen skeptiline. Kui tegemist on toidulisandid ma pigem kohkuda neid, sest tõestamata kasu ei tundu olevat tasub riskida teada kõrvaltoimeid. Palju kaalulangus pillid võib olla tõsised kõrvaltoimed, siiski, Acai marjad on Amazonase vihmametsade leidnud, nii et tundub, et see võib olla tasub kaaluda kasutamist see täiendus kaalulanguspuu.

Neile, kes ei ole kuulnud seda vilja veel, Acai marjad (hääldatakse a-ohkama-y) on väike, mustad marjad, mis näeb välja nagu viinamarja väiksemad erinevaid. Puu on ühe suure seemne keskmes, ümbritsetud tselluloosi väljaspool. See tselluloosi on kasutusel mitmesuguseid Luontaistuotteet ja saab teha kapslid ja smuutisid täiendusena lisatud. Viljaliha sisaldab suurel hulgal antioksüdante ja kiudaineid, mis on suureks kasuks kõigile, kes on püüdnud kaalust alla võtta. Marja on seotud ka söögiisu, mis on eriti kasulik kui toitumine.

Esimene asi, mida ma teen, kui olen kuulnud nii palju kasu on otsida püük, nii Veetsin palju tundi uurides Acai marjad. Kuna puudusid Acai marju, otsustasin ma kirjutada see artikkel oma järeldused koostada kõrvaltoimeid ei ole lõplikud artiklid. Kõik tervislikke valikuid tuleb teha mõõdukalt või siis võib oht viskamine oma tervise tasakaalust väljas. Üks kõige sagedasemad kõrvaltoimed inimesed kogemus on täiendav tarbimine. Soovitatud annuste vahemikus 500-1000 milligrammi päevas, kuid mõned inimesed tarbivad oluliselt rohkem kui, et. Orgaanilised Acai Berry pillid, Acai marja smuutid, Acai Berry mahla ja Acai marja isegi jäätis on palju võimalusi, et see puu alla neelata, ja kui sa neid kõiki korraga sa oled lihtsalt kerjamine tekkida kõrvaltoimeid.

Õnneks enam söömisega see marja kõige sagedasemad kõrvaltoimed on kerged ja võivad sisaldada kõhukrambid, kõhulahtisus ja peapööritus. Iga täiendada saab oma parima, et väiksemates annustes alustada ja tasapisi suurendada annust oma keha harjunud täiendada. Acai marjad üledoosi pole, mida ma olen keskendudes käesolevas artiklis. Ma olen mures, rohkem tõsiseid kõrvaltoimeid, ja kõik, kuigi ma leidsin näitab, et Acai marjad on ohutud enamik inimesi, seal on mõned probleemid, sa peaksid olema teadlikud enne kui te võtate see pill.

Vajuta siia, et osta Acai marja ametlik kodulehekülg

Acai marjad ja IBS (ärritatud kausi sündroom)

Acai marjad on tuntud oma võime puhastada kogu oma keha, aga eriti oma seedesüsteemi. Enamiku inimeste jaoks see tõlgib soolestiku (tervislikum tasemele) arvu suurenemine, kuid inimesed võitlevad IBS või teiste seedetrakti probleeme see võib olla tõsiseks probleemiks. Acai marjad sisaldavad antioksüdante leidub mõni looduslik toit kõrgeim kontsentratsioon. Nad on rohkem kui mustikad ja Granaatõunad antioksüdant ja kontrollitud IBS inimestele see võib olla hea asi.

Aga inimesed kontrollimatu IBS, või kes on hädas, et hoida kontrolli all oma IBS see võib olla kahju. Suurenenud soolestiku võib raskendada arendada tervisliku, regulaarne seedesüsteemi. Kui kannatab IBS, alati on parem konsulteerida arstiga enne mis tahes uue täiendada oma dieeti.

Vajuta siia, et osta Acai marja ametlik kodulehekülg

Allergilised reaktsioonid

Inimesed, kes kannatavad raske allergilise reaktsiooni õietolmu või kellel on ülitundlikkus acai, mustikad, viinamarjad või samalaadsed puuvilja on risk võttes Acai pillid, mis sisaldab Acai marja viljaliha allergiline reaktsioon. Need allergilised reaktsioonid on tavaliselt kerged ja võivad sisaldada:

  • Kihelev, vesised silmad
  • Lööve
  • Ülekoormuse

Mõnel mõõduka reaktsioone saab tekkida ja allergiline reaktsioon võib levida teistesse osadesse keha, põhjustades sügelust ja raske hingamine. Äärmiselt harvadel juhtudel raske allergiline reaktsioon võib tekkida põhjustab anafülaksia, mis on eluohtlik reaktsioon, kus organismi vastus allergeen mõjutab kogu keha. See võib alustada sügelevad silmad või näo ja minutit edu raskemad sümptomid, sealhulgas:

  • Raskendab hingata või neelata kõri turse
  • Vaimset segadust või peapööritus
  • Kõhuvalu
  • Oksendamine
  • Kõhulahtisus

Allergilised reaktsioonid Acai marjad on haruldased, ja saab kindlaks teha enne muutumas tõsiseks alustades väikestes annustes Acai marja täiendada ja aeglaselt edeneb soovitada doosiga. Kui teil on mure allergilisi reaktsioone peaksid konsulteerima arstiga enne võttes Acai marjad.

Vajuta siia, et osta Acai marja ametlik kodulehekülg

Guarana ja muud lisaained

Paljud tootjad Acai Berry pillid sisaldavad lisaaineid oma pillid. Kuna üks peamisi põhjusi inimesed võtavad seda täiendada on suurendada oma energia taset lisaaineid, nagu näiteks Guarana, (mis sisaldab kofeiini) anda rohkem hetkeline suurendada energia taset. Te hoolikalt lugeda iga Acai marja täiendada tagada te ostate koostisosad ei ole allergiline muud koostisained. Inimeste tundlikkus on kofeiini peaks tagama nad ostavad täiendamiseks, mis sisaldab 100% Acai marja viljaliha.

Vajuta siia, et osta Acai marja ametlik kodulehekülg