Call: 0123456789 | Email: info@example.com

Acai Berry Yan Etkileri


Acai Berry yan etkileri

Makaleler yeni ‘mucize’ ek Acai meyveleri hakkında son zamanlarda medyada çok olmuştur ve açıkçası, ben şüpheci kulüpler. Bu takviyeleri gelince ben kanıtlanmamış yararları bilinmeyen yan etkileri riske değer görünmüyor, çünkü onlardan uzak utangaç eğilimindedir. Ancak o bu ekin kullanımı kilo kaybıiçin dikkate değer olabilir görünüyor bu yüzden Amazon yağmur ormanı içinde bulunan meyve acai meyveleri vardır çok kilo kaybı hapları ciddi yan etkileri olabilir.

O sizin kim bu meyve henüz duymamış, bir üzüm daha küçük çeşitli gibi görünüyor küçük, siyah çilek Acai çilek (a-sigh-y olarak okunur) vardır. Meyve hamuru dış çevrili özünde büyük bir tohum vardır. Bu hamuru sağlık gıdalar geniş bir alanda kullanılan ve kapsül yapmak için kullanılan ve smoothies ek olarak eklendi. Hamuru büyük miktarda antioksidan ve kilo vermek için çalışıyor herkes için büyük yarar lif içerir. Berry de özellikle ne zaman diyet yardımcı olan bir azalan iştah bağlanmıştır.

Ben Acai Karpuzu araştıran sayısız saat geçirdim bu yüzden yakalamak için bak ben pek çok faydaları duymak ne zaman ı yapmak ilk şey. Acai çilek yan etkileri yok kesin makaleleri olduğundan ben benim bulgular derlemek için bu yazı yazmaya karar verdim. Tüm sağlıklı seçimler kaçmadan yapılmalı veya sağlık dengesi dışarı atma riski. En sık görülen yan etkileri insanların deneyim ek tüketimi üzerinden biridir. 500 Doz aralığına gün, ancak bazı insanlar önemli ölçüde tüketmek daha fazla başına 1000 miligram önerilir. Organik Acai Berry hapları, Acai Berry Smoothies, Acai Berry suyu ve hatta Acai Berry dondurma arasında bu meyve yemek için birçok yolu vardır ve hepsi aynı anda bunu yaparsanız sadece yan etkileri yaşamaya yalvarıyor.

Neyse ki bu berry sindirerek yerinden en sık görülen yan etkiler hafif ve mide krampları, ishal ve baş dönmesi olabilir. Herhangi bir ilave ile küçük dozlarda başlar ve yavaş yavaş doz vücut olarak artırmak için elinden geleni ek olarak alışık. Aşırı dozda Acai çilek ben bu yazıda üzerinde ne odaklanarak değil. Ben daha ciddi yan etkileri ile ilgili ve gösterir Acai Karpuzu çoğu insan için güvenli olduğunu, bu hap almadan önce bilmeniz gereken bazı endişeler her şeyi buldum.

Resmi Web sitesinden acai Berry satın almak için buraya tıklayın

Acai çilek ve IBS (irritabl kase Sendromu)

Acai çilek yeteneklerini tüm vücudunuzu ama özellikle sindirim sisteminizi temizlemek için bilinir. Çoğu insan için bu bağırsak hareketleri (sağlıklı bir seviyeye) artan sayıda dönüştürür, ancak bu ciddi bir endişe olabilir IBS veya diğer sindirim sistemi sorunları ile mücadele insanlar. Acai çilek antioksidanlar herhangi bir doğal gıda bulunan en yüksek konsantrasyonu içerir. Onlar-si olmak daha yaban mersini ve nar daha fazla antioksidan ve kontrollü IBS olan insanlar için bu iyi bir şey olabilir.

Ancak insanlar kontrolsüz IBS, ya da kim onların IBS kontrol altında tutmak için mücadele bu zararlı olabilir. Artan bağırsak hareketleri daha sağlıklı, normal sindirim sistemi geliştirmek zor hale getirebilir. Her zaman herhangi bir yeni ek diyet eklemeden önce doktorunuzla danışmak en iyisidir IBS acı zaman.

Resmi Web sitesinden acai Berry satın almak için buraya tıklayın

Alerjik reaksiyonlar

Polen ciddi alerjik reaksiyonlar kim muzdarip ya da acai, yaban mersini, üzüm veya benzer meyve bir hipersensitivite kişi Acai hapları, Acai Berry posa içeren Alerjik bir reaksiyon sahip risk altındadır. Bu alerjik reaksiyonlar genellikle hafif ve içerebilir:

  • Kaşıntılı, sulu gözler
  • Döküntü
  • Trafik sıkışıklığı

Bazı durumlarda orta reaksiyonlar ortaya çıkabilir ve alerjik reaksiyon kaşıntı ve zorluk nefes neden vücudun diğer bölümlerine yayılabilir. Son derece nadir durumlarda alerjen vücudun tepkisi tüm vücudun miktarını etkiler yaşamı tehdit eden bir tepki olan Anafilaksi neden şiddetli alerjik reaksiyon ortaya çıkabilir. Bu gözlerde veya yüz ve gibi daha ciddi belirtiler dakika ilerleme içinde başlayabilir:

  • Nefes veya yutmak üzere boğaz şişmesi
  • Mental konfüzyon veya baş dönmesi
  • Karın ağrısı
  • Kusma
  • İshal

Acai çilek için alerjik reaksiyonlar nadirdir ve Acai Berry ek küçük dozlarda ile başlayan ve yavaş yavaş ilerliyor tavsiye doz için olmadan önce ciddi belirlenebilir. Alerjik tepkiler konusunda endişeleriniz varsa önce Acai Karpuzu alarak bir doktora danışmalısınız.

Resmi Web sitesinden acai Berry satın almak için buraya tıklayın

Guarana ve diğer katkı maddeleri

Acai Berry hap birçok üretici kendi hap katkı maddeleri içerir. İnsanlar bu ek almak başlıca nedenlerinden biri olduğu artırmak için kendi enerji düzeyleri katkı Guarana (kafein içeren) gibi enerji düzeyleri daha anlık destek vermek. Sen emin olmak için satın herhangi bir Acai Berry Ek maddeler herhangi bir diğer malzemeyi Alerjik değildir dikkatlice okumalısınız. Kafein bir duyarlılık grubu emin % 100 içeren ek satın Acai Berry hamuru.

Resmi Web sitesinden acai Berry satın almak için buraya tıklayın