Call: 0123456789 | Email: info@example.com

Acai Berry Nežiaduce účinky


Acai Berry nežiaduce účinky

Tam boli veľa článkov v médiách v poslednej dobe o novej “zázrak” dodatok Acai bobule a úprimne povedané, som skeptický. Pokiaľ ide o doplnky mám tendenciu vyhýbať, pretože nevyskúšané výhody nezdajú byť stojí za to riskovať neznáme nežiaduce účinky. Mnoho tabletky chudnutie môže mať vážne vedľajšie účinky, Avšak Acai bobule sú z ovocia našiel v Amazonskom dažďovom pralese, takže sa zdá, že to môže byť stojí za zváženie použitie tento doplnok pre chudnutie.

Pre tých z vás, ktorí ešte nepočuli tohto ovocia, bobúľ Acai (vyhlásil-povzdych-y) sú malé, čierne bobule, ktorá vyzerá ako menšie odrody hrozna. Ovocie má veľké semeno v jeho jadre, obklopený vlákniny na vonkajšej strane. Tejto vlákniny sa používa v širokej škále potravín, zdravia a aby kapsule a pridané ako dodatok k smoothies. Dužina obsahuje veľké množstvo antioxidantov a vlákniny, ktorá je veľkým prínosom pre každého, kto sa snaží schudnúť. Berry je tiež spájaný s znížená chuť do jedla, čo je obzvlášť užitočné keď diétu.

Prvá vec, ktorú robím, keď som počul toľko výhod je hľadať úlovok, tak som strávil veľa hodín výskum Acai bobule. Nakoľko neexistovali žiadne konečné články na vedľajšie účinky Acai bobule som sa rozhodol napísať tento článok zostaviť svoje zistenia. Všetky zdravé by malo byť vykonané s mierou alebo riskujete môže hádzať svoje zdravie z rovnováhy. Jedným z najčastejších vedľajších účinkov ľudí skúsenosť je cez spotrebu dodatku. Odporúčané dávky sa pohybujú od 500 až 1000 miligramov na deň, Avšak niektorí ľudia konzumujú významne viac než to. Medzi Organické Acai bobule prášky, Acai Berry Smoothies, Acai jahodovej šťavy a aj Acai jahodovej zmrzliny existuje mnoho spôsobov, ako prehltnúť tohto ovocia, a ak budete robiť všetky z nich naraz ste len prosila zážitok účinkoch.

Našťastie najčastejšie vedľajšie účinky z viac než požitím tohto bobule sú mierne a môžu zahŕňať žalúdočné kŕče, hnačka, a závrat. Akýkoľvek doplnok jeho najlepšie začať v menších dávkach a postupne zvýšiť dávkovanie ako vaše telo dostane zvyknutí na dodatku. Predávkovanie Acai bobule nie je to, čo som sa zameriava na v tomto článku. Mám obavy s viac závažných nežiaducich účinkov a zároveň všetko, čo som našiel, naznačuje, že Acai bobule sú bezpečné pre väčšinu ľudí, tam sú niektoré otázky by ste mali byť vedomí skôr, ako budete mať túto pilulku.

Kliknite tu kúpiť Acai Berry od Oficiálna internetová stránka

Acai bobule a IBS (syndróm dráždivého misy)

Bobule Acai sú známe pre ich schopnosť očistiť celé vaše telo, ale predovšetkým váš tráviaci systém. Pre väčšinu ľudí to premieta do zvýšeného počtu stolice (na zdravšie úroveň), ale pre ľudí zápasí s IBS alebo iné problémy tráviaceho traktu to môže byť vážny problém. Acai bobule obsahuje najvyššiu koncentráciu antioxidantov nájdené v akejkoľvek prirodzenej potravy. Majú viac antioxidantov ako čučoriedky a granátové jablko, a pre ľudí s kontrolovaným IBS môže to byť dobrá vec.

Avšak pre ľudí s nekontrolovaným IBS, alebo ktorí sa snažia udržať ich IBS pod kontrolou toto môže byť ujmu. Zvýšené pohyby čriev môže skomplikovať rozvíjať zdravý, pravidelná tráviaci systém. Keď trpia IBS vždy je najlepšie sa poraďte so svojím lekárom pred pridaním akéhokoľvek nový doplnok do svojho jedálnička.

Kliknite tu kúpiť Acai Berry od Oficiálna internetová stránka

Alergické reakcie

Ľudí, ktorí trpia závažné alergické reakcie na peľ alebo ktorí majú precitlivenosť na acai, čučoriedky, hrozna alebo podobne ovocie sú vystavení riziku mať alergickú reakciu na Acai prášky, ktoré obsahuje dužinu z Acai Berry. Tieto alergické reakcie sú zvyčajne mierne a môžu zahŕňať:

  • Svrbenie, slzenie očí
  • Vyrážka
  • Preťaženie

V niektorých prípadoch môže dôjsť k miernej reakcie a alergická reakcia sa môže šíriť do iných častí tela spôsobujúce svrbenie a ťažkosti s dýchaním. Vo veľmi zriedkavých prípadoch môže vyskytnúť závažné alergické reakcie spôsobiť anafylaxia, čo je život-ohrozujúce reakcie v ktorom telesnú reakciu na alergén ovplyvňuje celé telo. To môže začať s svrbenie očí alebo tváre a v rámci minút pokroku vážnejšie príznaky, vrátane:

  • Opuch v krku, čo sťažuje dýchanie alebo prehltnúť
  • Zmätenosť alebo závrat
  • Bolesti brucha
  • Vracanie
  • Hnačka

Alergické reakcie na Acai bobule sú zriedkavé a môžu byť identifikované pred vznikom vážne začína s malými dávkami Acai Berry Dodatok a pomaly postupujúce sa odporučiť dávkovanie. Ak máte obavy o alergické reakcie by sa mali poradiť s lekárom pred prijatím Acai bobule.

Kliknite tu kúpiť Acai Berry od Oficiálna internetová stránka

Guarana a iné prísady

Mnoho výrobcov Acai Berry Pills obsahuje prísady v ich pilulky. Keďže jedným z hlavných dôvodov ľudia berú tento dodatok je zvýšenie ich energetickej hladiny prísad ako je Guarana, (ktorý obsahuje kofeín) dať viac okamžité zvýšenie energetickej hladiny. Ste si mali pozorne prečítať zložky všetky Acai Berry doplniť zakúpením zabezpečiť si nie sú alergickí na akékoľvek iné zložky. Ľudia s citlivosť na kofeín by mali zabezpečiť si kúpiť doplnok, ktorý obsahuje 100% Acai Berry Pulp.

Kliknite tu kúpiť Acai Berry od Oficiálna internetová stránka