» » Acai Berry Kapsül Faydaları Nelerdir?

Acai Berry Kapsül Faydaları Nelerdir?

Acai Berry Kapsül Faydaları Nelerdir?Acai berry, bu birçok sağlık yararları içerecek şekilde bulundu çünkü yaygın olarak "süper gıda" pazarlanan bir meyvedir. Acai berry antioksidanlar, amino asitler protein üretimi, hayati mineraller ve vitaminler ve tekli doymamış "iyi" yağ bakımından zengin.

Çeşitli formüller piyasada mevcuttur – Örneğin, sıvı, toz ve liyofillenmiş, jel kapsül içeren veya sıkıştırılmış toz tablet. Acai berry kapsülleri genellikle ek maddeler vücudun metabolizmasını (popüler acai berry kapsül zayıflama formülasyon) artırmak için veya enerji düzeylerini artırmak için vardır.

Antioksidan özellikleri

Antioksidanlar optimum sağlığı korumak ve hastalık ve hastalığın önlenmesi için önemlidir. Kendi etki mekanizması vücutta zarar potansiyel hücreleri serbest radikalleri nötralize etmektir. Acai berry kapsül antioksidanlar açısından zengin ve hücre karşı vücudu korumaya yardımcı olabilir ek hasar ve kanser gibi hastalıkları alma şansını azaltmak.

Bir çalışma Yayınlandı “ günlük tarım ve gıda Kimya ” A.G. Schauss Kasım 2006 araştırmacı tarafından acai meyveleri yüksek antioksidan aktiviteleri var tamamladı.

Resmi Web sitesinden acai Berry satın almak için buraya tıklayın

Vitaminler ve mineraller

En acai berry ürünleri mevcut piyasada önemli vitamin ve mineraller vücut için önemli enerji artışı sağlamayı içerir. Acai berry kapsülleri multivitaminler ve elektrolitler, magnezyum, potasyum ve kalsiyum gibi içerir. Bazı acai berry kapsülleri mineraller ve özel formulation–copper ve çinko, örneğin ekledi takviyeleri vardır. Drugs.com 2000 mg acai berry kapsül gıda ile günde 1000 mg alıyor önermektedir. Aşırı doz veya toksisite acai meyveleri yan etkilerini önlemek için multivitamin acai ürünleri büyük miktarda yemek değil.

Anti-inflamatuar

Acai berry anti-inflamatuar özelliklere sahip olduğu gösterilmiştir. Bir çalışma "dergisi, tarım ve gıda Kimya" araştırmacı G.S. Jensen tarafından Eylül 2008'de yayınlanan bu meyve anti-enflamatuar özellikleri varlığı sonucuna vardı. Acai berry kapsülleri de bozuk sinir lifleri ağrı azaltmak yardımcı olabilir.

Resmi Web sitesinden acai Berry satın almak için buraya tıklayın