Call: 0123456789 | Email: info@example.com

Acai Беррі Побічні ефекти


Acai Беррі Побічні ефекти

Там було багато статей в ЗМІ останнім часом про нову “чудо” додатки Acai ягоди і чесно кажучи, я скептично. Коли справа доходить до добавками, я, як правило, ухилятися від них, тому що недоведеною вигоди, схоже, не варто ризикувати невідомий побічні ефекти. Багато таблетки втрата ваги може мати серйозні побічні ефекти, однак ягоди Acai є від фруктів, знайдені в тропічних лісів Амазонки, тому здавалося б, що це може бути варто розглянути використання Ця добавка для втрати ваги.

Для тих з вас, хто ще не чув про це плід асаї (вимовляється a зітхання y) є невелику, чорні ягоди, яка виглядає як менші різних винограду. Плід має більше насіння по своїй суті, оточений целюлози ззовні. Це є в широкий спектр здоров’я харчові продукти і використовується, щоб зробити капсули целюлозно додані на додаток до коктейлі. М’якоть містить велику кількість антиоксидантів і клітковини, який є дуже корисним для тих, хто намагається схуднути. Беррі також була пов’язана з зниження апетиту, яка особливо корисна, коли на дієті.

Перше, що я роблю, коли я чую, що так багато переваг є шукати зловити, так що я провів багато годин, дослідження Acai ягоди. Там були немає остаточного статей на побічні ефекти Acai ягоди, я вирішив написати цю статтю компілювати мої висновки. Всі здорового способу життя повинні бути зроблено в міру, або ви ризикуєте, кидаючи своє здоров’я, з рівноваги. Одним з найбільш поширених побічних ефектів досвід людей є більше споживання доповнити. Рекомендованих дозах складає від 500 до 1000 мг на день, однак, деякі люди споживають значно більше, ніж це. Між Органічними Acai Беррі таблетки, пюре Acai Беррі, Acai ягідний сік і навіть Acai Беррі морозиво є багато способів ковтати цей фрукт, і якщо ви не всі з них одночасно ви просто жебрацтво випробувати побічні ефекти.

На щастя найбільш поширених побічних ефектів від більш ingesting цієї ягоди є м’який і можуть включати, спазми в животі, діарея і запаморочення. З будь-яких доповнити своїх кращих до початку в менші дози і поступово збільшити дозу, як ваше тіло отримує звикли до додатку. Передозування Acai ягоди не є те, що я упором на в цій статті. Я стурбований з більш серйозних побічних ефектів, і хоча все, що я знайшов, що визначає, що асаї є безпечними для більшості людей, є деякі проблеми, ви повинні знати, перш ніж ви берете цю таблетку.

Натисніть тут, щоб купити Acai Беррі з офіційного сайту

Acai ягоди і IBS (синдром роздратованого мисці)

Acai ягоди відомий своєю здатністю, щоб очистити ваше тіло, але особливо травної системи. Для більшості людей це призводить до збільшення кількості дефекації (до здорового рівня), але для людей, що борються з СРК або інших проблем, шлунково-кишкового тракту, це може бути серйозною проблемою. Acai ягоди містять високою концентрацією антиоксидантів знайдені в будь-який природного харчування. Вони мають більше антиоксидантів, ніж Чорниця і Гранат, і для людей з контрольованою IBS це може бути добре.

Однак для людей з неконтрольованим IBS, або хто намагаються тримати їх IBS під контролем, це може бути на шкоду. Збільшення кишечника рухів може зробити його більш важким, розвивати здорову, регулярні травної системи. Якщо він страждає від IBS, це завжди краще проконсультуватися з лікарем перед додаванням будь-яких нових доповнення до вашої дієти.

Натисніть тут, щоб купити Acai Беррі з офіційного сайту

Алергічні реакції

Люди, які страждають від серйозних алергічні реакції на пилок, або які мають гіперчутливість acai, чорниця, виноград, або аналогічних фруктів, піддаються ризику мати алергічну реакцію на Acai таблетки, яка містить целюлози Acai Беррі. Ці алергічні реакції зазвичай м’яка і може включати:

  • Свербіж, сльозяться очі
  • Висип
  • Перевантаження

У деяких випадках може статися помірні реакцій і алергічна реакція може поширитися на інші частини тіла викликає свербіж і труднощі дихання. Дуже рідко сильної алергічної реакції може статися викликаючи Анафілаксія, який є життю реакції, в якому відповідь організму з алергеном впливає на весь організм. Це може початися з свербіж в очах або особою і протягом хвилини прогрес до більш серйозних симптомів, у тому числі:

  • Пухлина горла, робить її важко дихати або проковтнути
  • Сплутаність або запаморочення
  • Біль у животі
  • Блювота
  • Діарея

Алергічні реакції на Acai ягоди рідкісні і можуть бути ідентифіковані, перш ніж стати серйозною, починаючи з малих дозах, Acai Беррі добавки і повільно розвивається, щоб рекомендувати дозування. Якщо у вас є сумніви з приводу алергічні реакції слід проконсультуватися з лікарем до прийняття Acai ягоди.

Натисніть тут, щоб купити Acai Беррі з офіційного сайту

Гуарана і інших добавок

Багато виробників Acai Беррі таблетки включають добавки в їх таблетки. Оскільки однією з основних причин, що люди приймають це доповнення збільшити свої енергетичні рівні добавки, такі як гуарана, (який містить кофеїн) надати більш миттєво підвищення в енергетичних рівнів. Уважно прочитайте інгредієнти будь-який Acai Беррі доповнення, ви купуєте переконайтеся, що ви не мають алергію на будь-які інші інгредієнти. Люди з чутливістю до кофеїну повинні переконатися, що вони купують добавка, яка містить 100% Целюлози Acai Беррі.

Натисніть тут, щоб купити Acai Беррі з офіційного сайту