» » תמצית פולי הקפה הירוקים

תמצית פולי הקפה הירוקים

השלבים שיש לבצע לפני רכישה לחלץ פולי קפה ירוק

  1. תמיד לבחור את תוספי שנעשו בארה ב או באירופה. רוב המותגים מנסים להסתיר את העובדה כי תוספי שלהם נעשים בסין. כפי שאתה ודאי יודע שאף אחד לא שולט על היצרנים בסין, התוצאה היא הרבה של תוספי מזון איכות נמוכה בארץ הבית שלנו.
  2. להימנע Ephedrine. אין זה סוד כי הרבה היצרנים לנסות להחליף את תמצית פול קפה ירוק עם ephedrine וזה הרבה יותר זול.
  3. תמיד לבחור מאומת פולי הקפה הירוקים – זהו שלך מבטיח כי לא לחוות תופעות לוואי, זה יספק את הגוף חלום שאתה רוצה.
  4. איכות פול קפה ירוק תמצית תעלה לפחות 50 $. כן, פולי קפה ירוקים טבעיים אינם זולים (תרכובת טבעית עשוי לעלות גבוה ככל $15.000 לכל אחד ליברות). אז אם אתה רוצה תוצאות יוצאות דופן עליך להימנע כלום כי הוא זול יותר מ 50-60 דולר. נא בחר תוספת אחרת, אם כי כמות הכסף ייגרמו לך למצב לא נוח מבחינה כלכלית.

המותג המומלץ עבור תמצית פולי הקפה הירוקים

תמצית פולי הקפה הירוקים

זוהי כנראה הוותיק ביותר ואחד של ספקים הידועים ביותר בשוק. הם פועלים משנת 2001, ראיתי הרבה המטופלים שלי לשנות את גופם באופן דרמטי לאחר לשים תמצית שלהם לעבוד. הבעיה היחידה איתם היא כי בשל הפופולריות שלהם הם לעתים קרובות במלאי.

עובדה: ירוק איכותי קופי תמצית יש תופעות לוואי לא.

לחץ כאן לרכישת ירוק קופי לחלץ מהאתר הרשמי

היסטוריה של פולי הקפה הירוקים תמצית

של סוף, תמצית פולי הקפה הירוקים יש כבר נאוטיקו על טלוויזיה ומדיה אחרים כמו שומן מבער premier. תמצית פולי הקפה הירוקים יכולים להיות הפתרון עבור אובדן משקל ומחלות שונות?

ההיסטוריה של תמצית מדהים זה חוזר אלפי שנים. למעשה, בהתחלה, פולי קפה נאכלו כמזון. חמולות במזרח אפריקה אינדיאניים גרגרי קפה ביחד, המיזוג אותם לתוך עיסה מעורבב עם שומן מן החי. לאחר מכן, כ 1000 לספירה, סוג של יין גרגרי קפה פותחה על ידי יוצאי אתיופיה, על-ידי אינפוזיה השעועית במים.

בנוסף, קפה גדל בצורה אורגנית ב חצי האי ערב שבו אותו בתחילה היה טרי לתוך המשקה החם. למרות שנים של מחקר על קפאין וקפה, מחקרים נכשלה להוכיח את היתרונות של שתיית קפה, עד עכשיו. פעולה מעולה נוגד חמצון הבחין במחקר היום על קפה נחשב ייחודי בשל חומצות phenolic. התמצית מורכבת פוליפנולים רבים בשם hycroxycinnamic-חומצות. שני שהחשובה caffeic וחומצות chlorogenic. Caffeic-חומצה היא ומשליט phenolic ראשי בקפה.

תמצית פולי הקפה הירוקים

מה לחלץ פולי קפה ירוק?

תמצית פולי הקפה הירוקים הוא הרכיב ההזמנה על השוק. הוא בעל נוגד חמצון רב עוצמה לחלץ מאפיינים דומות שונים נוגדי חמצון טבעיים דומה זרעי ענבים ותה ירוק. פולי קפה ירוק מכיל פוליפנולים לעבוד כדי לסייע בהפחתת חינם-חמצן-רדיקלים בתוך הגוף, מתנהג כמו נוגדי חמצון טוב.

זו תמצית שעועית מדי פעם equalized עד 30% כדי 50% חומצה פוטוגני, מרכיב מורכבים קפה כי הוא פופולרי עבור שלו השפעות מועילות. קפה חם מכיל cafestol, מרכיב טבעי המעניק קפה טעם שומני במתינות, מרה, אשר מקושר עם ההשלכות השליליות של שתיית קפה ולתקשור; עם זאת, המתחם הזה לא נמצא פולי הקפה הירוקים או תמצית שלו.

לחץ כאן לרכישת ירוק קופי לחלץ מהאתר הרשמי

מה יש בתוכו השעועית?

תמצית שעועית ירוקה מכיל פוליפנולים עם חומצות clorogenic, חומצות אמינו dicaffeoylquinic וחומצות caffeoylquinic. Chlorogenic-חומצות הם חלקי פנים של חומצה cinnamic עם השפעות אורגני מקושר בדרך כלל פעילויות אנטי דלקתיות, נוגד חמצון. מזון, ניהול סמים (FDA) תמצית פול קפה ירוק יש ללא תופעות לוואי, היא נחשבת כתוספת בטוח.

Dicaffeoylquinic-acidss caffeoylquinic-חומצות הם ראש פוטוגני-חומצות נוכח בטבע. פול קפה ירוק תמצית מורכב שעועית ירוקה מצמח ערביקה קפה. קיימים שני סוגים של צמחים קפה רובוסטה, ערביקה. ערביקה חזק יותר באיכות ויש caffeic יותר פוטוגני- חומצות. רכיבים חשובים שני בחובתן נוגד חמצון פעולה.

תמצית קפה ירוק ואובדן משקל: זה עובד?

תמצית קפה ירוק יכול להיות הסוד הרזיה אפקטיבית? החוקרים מצאו כי "לוקח כמה קפה ירוק לחלץ קפסולות מדי יום, לאכול תזונה בריאה נמוך שומן פעילות גופנית באופן קבוע, נראה שיש אמצעי בטוח, יעיל בעלות נמוכה כדי לרדת במשקל." בנוסף, פאנל של חוקרים מאוניברסיטת ידועים גילה כי תמצית פולי הקפה הירוקים סייע עם ירידה במשקל בעקבות הבדיקה על מספר מתנדבים שמנים. המחקר גילה תקווה תוצאות עבור אנשים שרוצים לרדת במשקל.

תמצית פולי הקפה הירוקים לפי מחקר, הסועדים איבדו בממוצע בסביבות שבע עשרה קילו רק עשרים ושניים שבועות של לימודים. באופן כללי, הם היו לירידה במשקל הגוף רגיל של למעלה מ- 10%, הפחתה רגיל שומן של למעלה מ- 15%. כל הוא אמר ומתי לעשות זאת, כן, פול קפה ירוק טהור לחלץ נוזלי או קפסולה תוספי תזונה לסייע עם משקל מהר יותר. מחקרים שבוצעו לאחרונה נבדקו היעילות של raw תמצית קפה ירוק לצד פלצבו; תמצית קופי טהור 100% זכה הידיים למטה. בנוסף, על ידי לקיחת תמצית ה טהורה של פולי הקפה, אנשים לבלוע קצת אנרגיה נוספת להשיג אותם העברה, אשר נוסף על כמות נוספת אובדן קלוריות. לחץ כאן כדי לקבל מידע נוסף אודות המחקרים שהוזכרו.

לחץ כאן לרכישת ירוק קופי לחלץ מהאתר הרשמי

אחרים פולי הקפה הירוקים לחלץ הטבות

לחץ דם גבוהתמצית פולי הקפה הירוקים יכול להיות תועלת יורד דם; עם זאת, מחקרים נוספים נדרשים לאשר תוצאות. Chlorogenic-חומצות unroasted פולי הקפה הירוקים לחלץ ירידות לחץ דם בני אדם hypertensive אימפולסיבי, חולדות. לחץ הדם של החולה הפחתת אפקט ורווחה של CGA היו ניתח במהלך ניסוי קליני אקראי.זרימת הדם טובה יותר של כלי דם, פעולה

תמצית פולי הקפה הירוקים יוצר תגובתיות vaso-תגובתיות או כלי דם האדם טוב יותר.

סכרת, סוכר בדם פולי קפה ירוק תמצית תוספי תזונה משופרת עודד תנגודת אינסולין ופעילות אנרגיה המוח בעכברים. מחקרים נוספים מבוצעות על השפעת תמצית פולי הקפה הירוקים על מחלות שונות; עם זאת, עוצמת האנרגיה של תוסף חיוני. תמצית באיכות טובה מבטיחים תמצית פוטוגני-חומצה כאחדות משמר לכל חלק של אנזימים החשובים ותרכובות שלה. המקבילה תמצית תה ירוק ידועים, טהור פולי הקפה הירוקים תמצית מורכב יתרונות רבים בריא נוספת מלבד במשקל מהר יותר. תרכובת אורגנית בנוסף מספקת, משמש נוגד חמצון חזק לקראת סכנות רדיקלי חמצן חופשי הרסני.

בשל האופן סלולרי-בריאות פיתחה במהלך העשור הקודם, המדע כעת מתמקדת רדיקלים חופשיים כאחד העבריינים הגדולים של בריאות לקויה איכות ואריכות בעולם היום. מלבד המשמש כעזר התמיכה של בין רמות הסוכר בדם, פולי הקפה הירוקים תמצית היום הוא מאפייניו אובדן משקל. למרות זאת, בפנותו שומן צריבת תוספי עבור דחיפה אובדן משקל נוסף לא צריכה להיות האמצעי הראשון של הפחתת משקל. כמו ד ר. עוז, הרופא טלוויזיה פופולרי הצהיר, "הוספת מוצר אובדן משקל כמו תמצית פולי הקפה הירוקים יכול בשום אופן להחליף טוב, איכות, דיאטה עם שפע של כושר."

לחץ כאן לרכישת ירוק קופי לחלץ מהאתר הרשמי

המסקנה לסקירה תמצית של פולי הקפה הירוקים

רגע חדש הגיע במדעי התזונה ובריאות. מי היה חושב כי חלק ניכר סובבים סביב תמצית טהורה של פולי הקפה הירוקים מקושרים הרזיה טבעית? על-ידי מתחילים לאבד משקל בקצב בינוני מינוס ביצוע שינויים משמעותיים להסיק עם תוצאות טובות יותר בטווח הארוך, סגנון חיים בריא יותר.

אף-על-פי תמצית פולי הקפה הירוקים יש כבר מפורסם כתוספת אובדן משקל, יש רק כבר כמות דקות של מחקר בנוגע לטענות אלה. אם אדם רוצה באמת לרדת במשקל, לקבר שיטתי תזונה ואורח חיים חשוב.ללא תופעות לוואי ידועות התגלו לגבי תמצית פולי הקפה הירוקים, למרות המרכיב קפאין פולי קפה יכול לגרום לאנשים להיות מודאג זהה לזה כוס אחת של קפה חזק יעשה כך שחובה תמיד לבחור תוספי ללא קפאין בהם כי יהיה בטוח ממך אלה תופעות לוואי קלות אפשרי על פי קפאין.

זהה כל תוסף תזונה, אחד צריך להתייעץ עם הרופא שלהם לפני ולבין כל תוכנית אובדן משקל לקבלת התוצאה הטובה ביותר האפשרית. כמו כן, זכרו לא יכול לדעת את המצב הפיזי הנוכחי שלך כך באתר זה יש לשקול אך ורק לידע כללי בלבד. צריך תמיד לדבר הרופא שלך לפני שאתה מנסה תוספת.

לחץ כאן לרכישת ירוק קופי לחלץ מהאתר הרשמי