» » תופעות לוואי Phentermine

תופעות לוואי Phentermine

Phentermine הוא סם ממריץ פסיכואקטיביים. הוא שייך לקבוצה של תרופות המכונה anorectics או suppressants תיאבון. תרופה גנרית משווקת לפחות שמונה שמות מסחריים שונים: הינון מעשים 2:42-Plex P, Fastin, Ionamin, Phentercot, Phentride, Pro-Fast, Suprenza.

שימושים, מינונים של Phentermine

תופעות לוואי Phentermineרופאים לרשום phentermine עבור מטופלים באופן משמעותי מעודף משקל או מהשמנת יתר. התרופה נועדה לשימוש לטווח קצר בשילוב בטכניקות שאושרו על-ידי הרופא קלוריות דיאטה, פעילות גופנית ושינוי התנהגות. זה שמורה בדרך כלל עבור אנשים אשר אינם מצליחים לרדת במשקל באמצעות דיאטה ופעילות גופנית לבד.

Phentermine עובד על החלק ההיפותלמוס במוח. חוקרים רפואיים יודע המדע מאחורי התרופה, אבל הם לא בטוח כמה הוא עוזר לאנשים לרדת במשקל. מחקרים שונים מראים כי התרופה מעלימה את התיאבון, מגביר את חילוף החומרים. הוא גם משפיע על חלקים מסוימים של המוח.

Phentermine היא תרופה דרך הפה זמינים רק עם מרשם רופא. מדובר בארבע צורות מינון: הקפסולה, הקפסולה מהדורה מורחבת, לוח לוח מהדורה מורחבת. מינון שונה עבור כל אדם, חולים צריכים להשתמש רק את התרופה כפי הוא רשם. לפני יגרור Phentermine, רופאים ומטופלים חייב לשקול את היתרונות המיועד כנגד הסיכונים הבריאותיים ידוע.

לחץ כאן כדי לקנות Phen375 מהאתר הרשמי

תופעות הלוואי הנפוצות של Phentermine

בדרך כלל, phentermine משמש רק כמה שבועות בכל פעם. תופעות לוואי חמורות עלולות להתרחש אם שהסם נלקח יותר שנקבעו. Phentermine לא אמור לשמש עם אחרים suppressants תיאבון, אינטראקציה שלילית עם תרופות מרשם אחרות.

Phentermine יכולים לגרום לתגובות נסיגה משמעותית, במיוחד אם זה שימש במינונים גבוהים יותר שנקבעו. גם לאחר לטווח קצר להשתמש, חולים יכולים לחוות דיכאון או עייפות קיצונית אם הם לפתע להפסיק לקחת את התרופה. רופאים בדרך כלל להפחית את המינון בהדרגה כדי למזער את תסמיני גמילה.

רוב האנשים יכולים לסבול phentermine יחסית היטב ללא תופעות לוואי חמורות. תופעות לוואי phentermine טיפוסי כוללות יובש בפה, טעם לא נעים, בחילה, הקאות, שלשול, עצירות ובעיות אחרות במערכת העיכול. התרופה עלולה לגרום לאנשים להיות סחרחורת, lightheaded ו ההתראה פחות. הוא עלול גם לגרום לתגובות אלרגיות או החשק המיני ירד.

רופאים לרשום phentermine כי הם לשפוט את היתרונות גוברים על הסיכונים תופעת לוואי. חלק מהאנשים לא חווים תסמינים שליליים. עבור אחרים, התרופה מפסיקה לפעול לאחר שבועות ספורים. בכל מקרה, מטופלים צריך לדון את החוויה שלהם עם הרופאים שלהם.

תופעות לוואי של Phentermine

רופאים לרשום phentermine בדרך כלל לתזמן ביקורים קבועים כדי לבדוק התקדמות המטופלים שלהם. הם עושים זאת כדי להבטיח כי התרופה עובדת היטב, שאינו גורם לתופעות לוואי לא רצויות.

Phentermine עלולה להשפיע לרעה על אנשים מסוימים. קצב לב מוגבר, פעימות לב לא סדירות לנצח, דפיקות לב, לחץ דם גבוה הם בין תופעות לוואי מסוכנות של phentermine. אנשים מסוימים עלולים לחוות כאב בחזה, קוצר נשימה, קשיי נשימה. אחרים עשויים להרגיש over-stimulated, עצבני וחסר מנוחה או יש בעיות שינה.

במקרים נדירים, phentermine יכול לגרום לתופעות לוואי נפשית או רגשית, המשתנים בחומרתם. אלה כוללים שינויים במצב הרוח, התנהגות מוזרה, הזיות, דיכאון מאני, עוינות, רפלקסים ומפרק. חלק מהתסמינים הללו עשוי להתרחש כתוצאה מהתקפי אפילפסיה או חום גבוה. חולים צריך לחפש טיפול רפואי באופן מיידי אם תופעות לוואי חמורות להתרחש לאחר שימוש ב- phentermine.

לחץ כאן כדי לקנות Phen375 מהאתר הרשמי

עמידות והתמכרות של Phentermine

Phentermine עובד על ההיפותלמוס, חלק של המוח מקשר בין מערכת העצבים כדי המערכת האנדוקרינית. התרופה מגרה את בלוטת יותרת הכליה לשחרור נוירוטרנסמיטור שנקרא ונוראדרנלין או ולא-אפינפרין כדי אותות בתגובה להפחית את תחושת הרעב. Phentermine גם הדלק שמזין את שחרורו של אדרנלין או אפינפרין לשבור שומן מאוחסן.

התמכרות היא תופעת לוואי phentermine כי חלק תהסס לדון. כסם ממריץ, phentermine יכול להיות habit-forming. אנשים משתמשים התרופה בדרכים אחרים מאשר רשם יכול בקלות התעללות התרופה. דיאטה מחפש גישה נוחה באינטרנט או בכל מקום אחר יעדים מעולה לשימוש לרעה.

גם מי לקחת phentermine מהסיבות הנכונות ועל פי מרשם יכולים למצוא את עצמם מכורים לסם. לאחר שימוש לטווח קצר בלבד, אנשים יכולים לבנות סיבולת לסם. כאשר זה קורה, הם דורשים מינונים גבוהים יותר של phentermine כדי למנוע עלייה במשקל ריבאונד.

התמכרות Phentermine יכול להיות סכנת חיים. התלות מתרחשת במהירות, תסמיני גמילה קשים. התרופה אמורה לשמש רק על-ידי אנשים שמנים תחת הטיפול של רופא. התמכרות Phentermine השלכות פסיכולוגיות ופיזיות. רק מוסמך רופא, פסיכיאטר או טיפול מרכז רפואי יכול לטפל מכורים עם הגמילה בטוח משטרי כדי להבטיח כי הם יכולים לתפקד ללא התרופה.

תופעות לוואי Phentermine

לחץ כאן כדי לקנות Phen375 מהאתר הרשמי