Call: 0123456789 | Email: info@example.com

תופעות לוואי של Acai ברי


תופעות לוואי של Acai ברי

היו המון מאמרים בעיתונות לאחרונה על תוספת ‘נס’ חדש גרגרי האסאי, בכנות, אני סקפטי. כשמדובר תוספי מזון אני נוטה נרתעים אותם בגלל היתרונות מ”חוסר לא נראה שווה להסתכן תופעות לוואי לא ידוע. גלולות הרזיה רבים יכולים להיות תופעות לוואי רציניות, אולם גרגרי האסאי הם פרי נמצאו ב יערות הגשם של האמזונס, כך נראה כי זה יכול להיות שווה לשקול את השימוש של תוספת זו עבור ירידה במשקל.

לאלו מאיתנו שלא שמעו של הפרי הזה עדיין, גרגרי האסאי (מבוטא y אנחה) הם פירות יער קטן, שחור, אשר נראה כמו מגוון קטן יותר של ענב. הפרי יש זרע גדול בבסיסה, מוקף עיסת מבחוץ. עיסת זה נעשה שימוש במגוון רחב של מזונות בריאות, נהגה להכין קפסולות והוספת כהשלמה מילקשייקים. הציפה מכיל כמות גדולה של נוגדי חמצון וסיבים בהם הוא יתרון גדול לכל מי שמנסה לרדת במשקל. ברי גם נקשר ירידה בתיאבון, אשר הוא שימושי במיוחד כאשר על דיאטה.

הדבר הראשון שאני עושה כשאני שומע כל כך הרבה יתרונות הוא לחפש את התפיסה, כך ביליתי שעות רבות במחקר גרגרי האסאי. מאז היו אין מאמרים סופי על תופעות הלוואי של גרגרי האסאי החלטתי לכתוב את המאמר הזה כדי לקמפל את הממצאים שלי. כל האפשרויות בריא צריך להיעשות במתינות או עשויים לסכן לזרוק את בריאותכם איזון. אחת החוויה אנשים תופעות הלוואי הנפוצות ביותר היא מעל הצריכה של תוסף. מומלץ טווח מינונים מ 500 עד 1000 מיליגרם לכל היום, עם זאת כמה אנשים צורכים באופן משמעותי יותר מאשר זה. בין אורגני גלולות Acai בריAcai ברי מילקשייקים, Acai ברי מיץ, אפילו גלידה ברי Acai ישנן דרכים רבות כדי להבלע זה פרי נצחית אם אתה עושה את כולם בו-זמנית אתה אתה רק לחוות את תופעות הלוואי.

למרבה המזל תופעות הלוואי הנפוצות ביותר מעל מבליעת ברי זה עדין והם יכולים לכלול כאבי בטן, שלשול, סחרחורת. עם כל תוספת כמיטב יכולתו כדי להתחיל במנות קטנות יותר ולהגדיל בהדרגה את המינון כמו הגוף שלך מקבל התרגלו את התוספת. מנת יתר של גרגרי האסאי לא מה אני אני מתמקד במאמר זה. אני מודאג עם תופעות לוואי חמורות יותר, וכל מה מצאתי מעיד על כך גרגרי האסאי בטוחים עבור רוב האנשים, ישנם כמה חששות שאתה צריך להיות מודע של לפני לקחת גלולה זה.

לחץ כאן כדי לרכוש Acai ברי מהאתר הרשמי

גרגרי האסאי, IBS (תסמונת קערה הרגיז)

גרגרי האסאי ידועים ביכולתם לטהר את כל הגוף, אך בעיקר במערכת העיכול. עבור רוב האנשים זה מיתרגם במנה מוגברת של המעיים (לרמה בריאה), אבל עבור אנשים נאבקים עם IBS או בעיות אחרות במערכת העיכול זה יכול להיות דאגה רצינית. גרגרי האסאי מכיל את הריכוז הגבוה ביותר של נוגדי חמצון הנמצאים כל מזון טבעי. יש להם יותר נוגדי חמצון מאשר אוכמניות ורימונים, עבור אנשים עם IBS מבוקר זה יכול להיות דבר טוב.

עם זאת עבור אנשים עם IBS בלתי מבוקרת, או אשר נאבקים להשאיר IBS שלהם תחת שליטה, זה יכול להיות לרעת. תנועות מעיים מוגברת עלולה להקשות יותר לפתח מערכת העיכול בריא, רגיל. כאשר סבל מ- IBS, כדאי תמיד להתייעץ עם הרופא שלך לפני הוספת כל תוספת חדשה התזונה שלך.

לחץ כאן כדי לרכוש Acai ברי מהאתר הרשמי

תגובות אלרגיות

אנשים הסובלים תגובות אלרגיות קשות כדי אבקה או שיש להם רגישות יתר acai, אוכמניות, ענבי או פירות דומים נמצאים בסיכון שיש תגובה אלרגית על גלולות Acai, אשר מכיל את ציפת פרי האסאי. אלרגיות אלה הם בדרך כלל מתון יותר והיא יכולה לכלול:

  • עיניים מגרדות, דומעות
  • פריחה
  • גודש

במקרים מסוימים יכולות להתרחש ריאקציות מתון, תגובה אלרגית יכולה להתפשט לחלקים אחרים של הגוף גורמת גירוד, קושי נשימה. במקרים נדירים ביותר תגובה אלרגית חמורה יכולה להתרחש גורם אנפילקסיס אשר הוא תגובה מסכנת חיים שבו תגובה הגוף לאלרגן משפיע על הגוף כולו. זה יכול להתחיל עם עיניים מגרדות או הפנים ובתוך דקות התקדמות תסמינים חמורים יותר, כולל:

  • נפיחות של הגרון כך שקשה לנשום או לבלוע
  • בלבול או סחרחורת
  • כאבי בטן
  • הקאות
  • שלשול

תגובות אלרגיות גרגרי האסאי הם נדירים, ניתן לזהות לפני שהפך רציני על-ידי המתחילה במנות קטנות של תוסף ברי Acai לאט ומתחזקים המינון להמליץ. אם יש לך חששות לגבי תגובות אלרגיות עליך להתייעץ עם רופא לפני נטילת גרגרי האסאי.

לחץ כאן כדי לרכוש Acai ברי מהאתר הרשמי

גוארנה ותוספים אחרים

יצרנים רבים של ברי Acai גלולות לכלול תוספים גלולות שלהם. שכן אחת הסיבות העיקריות אנשים לקחת תוספת זו היא להגדיל את שלהם תוספים רמות האנרגיה כמו גוארנה (שמכילה קפאין) לתת חיזוק נקודתי יותר רמות אנרגיה. עליך לקרוא בקפידה החומרים של כל תוספת Acai ברי שלך לרכוש כדי להבטיח לך אלרגיים לא כל שאר החומרים. אנשים עם רגישות לקפאין להבטיח הם לרכוש תוסף המכיל 100% עיסת ברי Acai.

לחץ כאן כדי לרכוש Acai ברי מהאתר הרשמי