» » קפסולה תוספת קטון פטל

קפסולה תוספת קטון פטל

קפסולה תוספת קטון פטל

סקירה Raspberry Ketone Plus: תוספת שומן מבער מובלט על טלוויזיה

היתרונות של אובדן משקל:

 • עשויים לעורר את המעבר למטה של שומן, להגביר את רמות האנרגיה
 • עשויה למנוע גבוהה-שומן-דיאטה-induced הגבהים במשקל הגוף
 • מגביר את קצב חילוף החומרים (מגביר נח הוצאות אנרגיה)
 • מגביר את ההוצאה קלורי במהלך ואחרי פעילות גופנית (עבודה אירובית צריך להיות כלול)
 • עם תערובת רבת עוצמה נוספת מחומרים טבעיים כדי בנוסף הגברת חילוף החומרים, לדכא תיאבון ולספק נוגדי חמצון

היתרונות של פטל קטון עבור הרזיה

קטון פטל הוא תרכובת phenolic (הגדולות ארומטי), הנמצאים באופן טבעי פטל אדום. המבנה של מרכיב פטל זה דומה לאלה של קפסאיצין, synephrine, אשר ידועה תרכובות להתאמץ anti-obese פעולות ולשנות את חילוף החומרים של השומנים. המינהל תזונתיים של פטל קטון כדי עכברים זכר דיווח כדי למנוע עתירי שומן דיאטה-induced גובה משקל גוף, המשקולות של הכבד ורקמות שומן ברזילאי.

המחקר מצא כי בשל פעילות ביולוגית קטון פטל לשנות את חילוף החומרים של השומנים ב adipocytes 3T3-L1, המתחם טבעי מכיל ההבטחה הגדולה כמו צמחי מרפא. לסיכום, המרכיב פטל מונע ומשפר השמנת יתר, שומן בכבד.

לחץ כאן כדי לקנות Raspberry Ketone Plus מהאתר הרשמי

היתרון של המתחם פטל עבור הרזיה

הדרך הטובה ביותר היא מחמאה את התזונה היומית עם פירות פטל טריים, אך עקב seasonality של המוצר, זה לא יהיו זמינים בכל ימות השנה חור בחנויות. פתרון אחר הוא להסתכל במקטע פירות קפואים בסופרמרקט, כדי לראות אם פטל קפוא זמינים.

האפשרות הבאה כדי לספק קטון פטל לתזונה היא לקחת אותו כתוסף תזונה. אמנם זה לא בדיוק כמו אכילת הפרי כולו, בנוחות ניתן לצרוך כמויות נאות (מינון) של שריפת המרכיב, על בסיס קבוע השומן, לקצור שלה היתרונות והיעילות המקורי (ללא הפחתה תרופות ליפידיות שלו).

קפסולה תוספת קטון פטל

מה זה Raspberry Ketone Plus?

מוצר זה הוא חדש שומן צריבה פרי נספח, אשר מנצל את היתרונות אובדן משקל ובריאות של פטל קטון ואסטרים בתור מרכיב העיקרי. כאמור לעיל, מתחם טבעי זה היה נבדק ונמצא להחזיק את היכולת של גירוי, הגדלת את המעבר במורד עודפי שומן הגוף, ובכך למנוע עלייה במשקל, השמנת יתר, ירידה במשקל עוד שיפור התוצאות.

תוספת Raspberry Ketone Plus החדש תוכנן, צפוי להיות כלי לניהול משקל מאוד יעיל, מאחר יחד עם המתחם הראשי המפורסם, היצרן היה להוסיף לנוסחה של המוצר, שילוב רב עוצמה של מרכיבים טבעיים, אשר גם ידועים: להגביר את חילוף החומרים בגוף, לדכא תיאבון ולספק חיוני נוגדי חמצון. הכוח ואת יעילות גבוהה של שריפת תוספת השומן צפוי להיות מתוך סך כל התכונות אובדן משקל ובריאות של כל החומרים הכלולים.

לחץ כאן כדי לקנות Raspberry Ketone Plus מהאתר הרשמי

מרכיבים של Raspberry Ketone Plus

 • קטון ואסטרים פטל – עשוי לשפר מעבר למטה של שומן ולמנוע עודף שומן רווח
 • מנגו אפריקאי לו 1 תמצית (המקבילה של 1000mg פירות מנגו) – מרכיב פרי זה נמצא יעיל בהפחתת משקל הגוף, שיפור מטבולי פרמטרים בבני אדם בעלי משקל עודף. היא גם עוזרת להפחתת התשוקה מזון לא יעלה על גודל הארוחה-חלק.
 • Acai ברי תמצית 4:1 25.00 (המקבילה של 100 מ ג פירות Acai) – מקור עשיר של נוגדי חמצון.
 • תמצית תה ירוק (Catechins 40%, 60% פוליפנולים, קפאין 8%) מתן 10 mg Catechins 2 מ ג קפאין לכל כמוסה
 • אבקת חומץ סיידר תפוחים, קלפ
 • קפאין יש כבר כפי שהוצע אסטרטגיה עבור אובדן משקל ותחזוקה משקל, כי מרכיב זה עשוי להגדיל את הוצאות האנרגיה ולשפר self-rated מצבי רוח כמו המרץ, יעילות אנרגיה.
 • פקטין אשכולית – על פי מחקרים, אשכולית (טרי, מיץ או קפסולה) נאכל לפני הארוחות קשורה עם ירידה משמעותית במשקל.
 • Resveratrol 98% – סגולות נוגדות חמצון ומשקל אובדן
קפסולה תוספת קטון פטל
לחץ כאן כדי לקנות Raspberry Ketone Plus מהאתר הרשמי

תופעות לוואי של פטל קטון

המרכיב העיקרי: קטון פטל הוכר על ידי ה-FDA ויש לו ללא תופעות לוואי. כל תרכובות אחרות הן ממקורות מזון טבעיים, הם בדרך כלל בטוחים למאכל. זכרו כי אפילו מוצרים טבעיים, תרכובות ותוספי מזון בטוחים, המינון יכול להיות מאוד חשוב. יש להקפיד על ההוראות הרלוונטיות על תוויות מוצר, ולזכור כי תוספי יותר, לא אומר יותר במשקל. באופן כללי היא עניין של מציאת תוספי אופטימלי או התזונה להשגת תוצאות אופטימליות.

יצוין, כי תוספת זו מכילה קפאין, אשר מחובר עם כמה תופעות לוואי. אבל אלה השפעות שליליות משויכים צריכת קפאין רגיל, העולה על המינון המוצע, כספת בדרך כלל, מדי יום. צריכת הקפאין היומית של מרבית 300 מ ג ליום, או בערך שלוש כוסות קפה, לא תוביל תופעות לוואי, אך בדרך כלל לשתי כוסות או 200 mg/day נחשב בטוח.

Raspberry Ketone Plus שומן מבער מכיל 25 מ ג קפאין לכל הגלולה ו- 50 מ"ג (2 כדורים) המינון היומי המומלץ. אם אתה השותה קפה או לצרוך משקאות אנרגיה, ייתכן שתרצה להפחית את הצריכה היומית שלהם או לעבור decaf אפשרויות, בעת נטילת תוספת קטון פטל.

המשך בזהירות: לא יעלה את המינון המומלץ. אמהות בהריון או מניקות, ילדים מתחת לגיל 18, אנשים עם מצב רפואי ידוע ו/או נטילת תרופות כדאי להתייעץ עם גורם רפואי מקצועי לפני שימוש זה או כל תוסף תזונה. תוספי מזון לא אמור לשמש תחליף מגוונים, תזונה מאוזנת. מוצר זה הוא תוסף מזון.

לחץ כאן כדי לקנות Raspberry Ketone Plus מהאתר הרשמי

Raspberry Ketone Plus הוא מתאים

מבוגרים בריאים שרוצים לרדת במשקל, מתכוון להאיץ את שריפת שומן במהלך אימון, או לאנשים לשמור על שגרת אכילה של תוכנית ופעילות גופנית אך לא חווים כל תוצאות הפחתת משקל משמעותי.

מסקנה

כתוספת המשלב מרכיבים טבעיים עם אובדן משקל מוכח ומאפייני בריאות, Raspberry Ketone Plus נחשב כלי בטוח ויעיל עבור שגרות תחזוקה ואובדן משקל.

המקום המועדף והבטוחים ביותר עבור הזמנות ישירות מהחנות בריאות רשמיים, הקישור אליו, הוא מסופק בהמשך.

קפסולה תוספת קטון פטל

לחץ כאן כדי לקנות Raspberry Ketone Plus מהאתר הרשמי