Call: 0123456789 | Email: info@example.com

סקירה על פולי הקפה הירוקים עבור הרזיה


פולי קפה ירוק לעזור לאנשים לרדת במשקל? זוהי שאלה שהרבה אנשים שואלים מאז שראיתי את זה ירידה במשקל תוספת על הצג ד ר עוז. אם תהיתם על זה גם, הרשו לי לנסות לעזור לך הגיוני של הדברים על-ידי התבוננות מחקר אובדן משקל של פולי קפה ירוק. אני מאמין כי רק בעשותנו חתכנו המוגזמים המופץ ברוב אתרי אינטרנט ומגזינים.

מה זה פולי קפה ירוק?

פולי הקפה הירוקים הם פולי קפה כי לא קלויים. קליית קפה ירוק לא רק משנה את הצבע של פולי קפה אלא גם מסיר תרכובת הנקראת חומצה chlorogenic. ככה חומצה chlorogenic שנמצא בלב של תביעות אובדן משקל של פולי קפה ירוק. פולי קפה קלויים יש מעט חומצה chlorogenic.

כאשר מכילים תוספי “פולי קפה ירוק תמצית”, חומצה chlorogenic היא תמצית שהם מתייחסים אליו. כמו מפעל כימיקלים רבים, חומצה chlorogenic יש גם תכונות נוגדות חמצון. תמצית נוספת של פולי הקפה הירוקים שהיא כנראה גם תוספי בשימוש הוא קפאין.

על-פי chlorogenic דף בויקיפדיה חומצה Autoimminity מחקר קרן מזונות המכילים חומצה chlorogenic כוללים:

 1. שזיפים מיובשים
 2. אפרסקים
 3. במבוק
 4. תה
 5. אוכמניות
 6. גרעיני חמנייה
לחץ כאן כדי לקנות פולי קפה ירוק מהאתר הרשמי

פולי קפה ירוק וירידה במשקל

ישנו מחקר על פולי הקפה הירוקים וירידה במשקל. להלן תקצירים של כמה מחקרים אלה.

עכבר מחקר שפורסם בשנת 2006 ללא תשלום של BMC, רפואה אלטרנטיבית, תחקיר ציין כי פול קפה ירוק לחלץ (המינון בשימוש היה 200, 400 מ”ג/ק”ג משקל גוף) מופחת רמות הטריגליצרידים בדם.

עם זאת, החוקרים ציינו גם כי לא חומצה chlorogenic או קפאין בפני עצמו היה מוצלח לצמצם את הגוף הכולל במשקל או הצטברות שומן בבטן.

הרבה ירוק קופי המחקר בחוץ כרוך עכברים.

בשנת 2011 ניתוח meta של פולי קפה ירוק לחלץ, ירידה במשקל יצא לאור.

ניתוח מטא בוחן מחקרים קודמים ומנסה כורכות כל מחקרים דומים כולם יחד — באמצעות סטטיסטיקה — כדי לראות אם נלקח בכללותה, מגמה נפוצות או התוצאה יכול להיקבע. במקרה זה, meta ניתוח מנסה לראות אם יש מספיק ראיות כדי לומר “כן, פולי קפה ירוק תמצית לעזור לאנשים לרדת במשקל.”

ניתוח מטא זה כללה רק המחקרים באיכות הטובה ביותר – אקראי, מבוקר פלסבו כפול מחקרים קליניים עיוור באמצעות בני אדם הסובלים מעודף משקל.

לחץ כאן כדי לקנות פולי קפה ירוק מהאתר הרשמי

מחקרים למעלה מ-2000 שנמצאו, רק 3 מחקרים עמדו בקריטריונים של החוקרים. מחקרים אלה 3 להשתמש בסך 143 אנשים.

היו אלה 3 מחקרים שהיו כלולים:

ההשפעה של חומצה chlorogenic מועשר קפה על ספיגת הגלוקוז מתנדבים בריאים והשפעתו על מסת הגוף בעת שימוש לטווח ארוך אצל אנשים שמנים ובעלי עודף משקל (פורסם 2007).

מחקר שוק עצמאי על השפעת הצורה קפה על ירידה במשקל – ההשפעה של חומצה chlorogenic מועשר קפה (קפה chape) במשקל כאשר נעשה שימוש באנשים הסובלים מעודף משקל. (פורסם 2009).

Svetol ®, תמצית קפה ירוק, גורם לירידה במשקל ומגביר את רזה יחס מסת שומן מתנדבים עם בעיית עודף משקל. (פורסם 2006).

נלקח בכללותה, 3 מחקרים אלה מופיעים כדי להראות שיש אנשים הסובלים מעודף משקל המשתמשים פולי קפה ירוק תמצית במשקל גדול יותר באופן משמעותי מאשר אנשים שהשתמשו פלצבו. זה טוב, אבל החוקרים המשיך ואמר כי מידת השפעה זו היה “מתון” כי “הרלוונטיות הקלינית היא ולכן לא בטוח”. החוקרים ללכת לומר כי “גודל האפקט קטן.”

במילים אחרות, פולי קפה ירוק נראה לקדם ירידה במשקל כמה אך בשל היעדר מחקרים טוב, קשה לדעת בוודאות אם זה באמת עובד — ולראות אם זה עובד, אנשים עשויים רק שינויים קטנים במשקל.

לחץ כאן כדי לקנות פולי קפה ירוק מהאתר הרשמי

כל אשר אמר, מסקנות אלה עשוי להשתנות אם חוקרים יעשה יותר — וטוב -לימודי.

בשנת 2012 מחקר פולי קפה ירוק המחקר פורסם בכתב העת, תסמונת מטבולית סוכרת והשמנה. מחקר זה נערך בהודו נמשך 22 שבועות (5.5 חודשים), מעורב 16 נשים וגברים הסובלים מעודף משקל.

אז זה היה מחקר קטן למדי. הייתה זו חקירה של תוספת פולי קפה ירוק בשם “GCA” שבוצעו על-ידי החלת מזון מדעי אשר מימנה את המחקר. כל הנושאים קיבל הטיפולים באותו (עבור 6 שבועות כל) בסדר עיוור, אקראי כפול. הטיפולים היו:

 • פלצבו (לא צוין) נתון x 3 ליום
 • 350 מ”ג GCA נלקח x 3 ביום (1050 מ ג סה)
 • 350 מ”ג GCA נלקח 2x ליום (סה כ 700 מ”ג)

תקופה של שבועיים מופרדים באמצעות טיפולים כדי לאפשר את תרכובות לשטוף אל מחוץ לגוף.

במאמר מוסגר, הבחנתי כי חלה מדעי המזון מבוסס בטקסס. עם כל אוניברסיטאות ומעבדות באמריקה, למה הם הלכו להודו כדי לבדוק את המוצר שלהם? ככלל, אני סקפטי בדרך כלל של מחקרים שנערכו בהודו.

בסוף המחקר:

 • כאשר נעשה שימוש במשך 6 שבועות, אנשים איבדו כ- 2 ק ג (כ- 4 ק”ג) כאשר לוקחים 1050 מ ג של תמצית פולי קפה ירוק, כ- 1.5 ק ג (כ- 3 ליברות) כאשר באמצעות 700 מ ג של התמצית. שני אלה שנחשבו משמעותית מבחינה סטטיסטית (שזה טוב).
 • ירידה בשומן הגוף על ידי כ- 1%, כמו גם מדד מסת הגוף נראתה גם במינונים 1050 מ ג וגם של 700 מ ג. שני הערכים שנחשבו משמעותיים מבחינה סטטיסטית.
לחץ כאן כדי לקנות פולי קפה ירוק מהאתר הרשמי

כיצד פועלת פולי קפה ירוק?

המחקר כה נוטה לומר chlorogenic חומצה (תמצית בפולי קפה ירוק) משבש אנזים שנקרא גלוקוז-6-פוספטאז, אשר מעורב כיצד הגוף להשתמש גלוקוז (סוכר). אני חושב דברים עשוי להיות מסובך יותר מזה אז אני אשאיר את השאלה “כיצד זה עובד” לאחרים.

כמה פולי קפה ירוק עובד?

ניתוח מטא 2011 של פולי קפה ירוקים שכבר הוזכרו, הברית כי “המינון היעיל של GCE (תמצית קפה ירוק) לשימוש כתוספת אובדן משקל היא גם לא הוקמה.” במילים אחרות, אם פולי קפה ירוק לסייע לירידה במשקל, סכום זה עובד לא ידוע.

הסיבה שאנו לא יודעים מכיוון שאין מספיק מחקרים טובים עדיין על קפה ירוק לחלץ, ירידה במשקל.

אם תוצאות המחקר פולי קפה ירוק 2012 נלקחים בתור הבשורה, ואז אנשים צריך לחפש מוצרים שיש לפחות 700 מ”ג. בגלל המחקר 2012 היה רק 16 אנשים, אני רוצה לראות מחקר גדול אחד לפחות שכפול זה לפני אני מרגיש בטוח את ממצאיו.

לחץ כאן כדי לקנות פולי קפה ירוק מהאתר הרשמי

תופעות לוואי של פולי קפה ירוק

אין מחקר כי ראיתי לציין תופעות לוואי משמעותיות של פולי קפה ירוק. אין זה אומר כי כל תוספי פולי קפה ירוקים הם תופעת לוואי חינם עם זאת, מאחר להכנת מוצר אובדן משקל לפעמים לשלב מרכיבים שונים יחד כדי להגביר את האפקט של אובדן משקל.

תמיד להסתכל בתוויות האחורי של ה הרזיה תוספי תזונה שתשתמש כדי לראות את החומרים שהם מכילים.

כמו כן, מחקרים עד כה השתמשו “אנשים בריאים”. אני לא מודע בכל מחקר אשר בדקה את פולי קפה ירוק תוספי אצל אנשים עם בעיות בריאות או שלוקחים תרופות שונות.

מחקר עכברוש אחד ציין כי תמצית קפה ירוק הורידה את לחץ הדם. זה חל על אנשים או לא צריך מחקר טוב יותר.

אם המוצר פולי קפה ירוק מכיל גם קפאין או ממריצים אחרים, זה עשוי לשנות את רמות הסוכר בדם. זה יכול להיות בעיה עבור כמה חולי סוכרת.

מחקר קטן מ- 2001 פרסם בתזונה אמריקאי היומן של קליני, ציין כי מינונים גבוהים (2 גרם) של חומצה chlorogenic גדל רמות הומוציסטאין אצל גברים ונשים. בעוד שנוי במחלוקת, העלאת homocyestine עשוי לשחק תפקיד מחלות לב.

זה לא ידוע אם תוספי פולי קפה ירוק להעלות הומוציסטאין. אנשים עם מחלת לב לקחת תוספי פולי קפה ירוק צריך לדבר הרופא שלהם על רמות הומוציסטאין שלהם תחילה, רק כדי להיות בטוח.

פולי קפה ירוק עובד?

אין ספק שכי פולי קפה ירוק יש כמה מחקרים אובדן משקל. אין גם ספק כי הוכחה אובדן משקל הוא הרבה פחות מאשר מה רוב אתרי האינטרנט לספר לך עם רוב הראיות הנובעות מחקר עכבר מעבדה. בעוד אני נשאר קצת ספקן, אם המחקר אובדן משקל האדם שנערכו עד כה האמינו, פולי קפה ירוק עשוי לסייע לאנשים לאבד קצת משקל, אך עד מתנהל מחקר טוב יותר, קשה לומר בוודאות.

לחץ כאן כדי לקנות פולי קפה ירוק מהאתר הרשמי