» » מה הם היתרונות של Acai ברי קפסולות?

מה הם היתרונות של Acai ברי קפסולות?

מה הם היתרונות של Acai ברי קפסולות?פרי האסאי הוא פרי כי יש כבר נרחב משווקים כמו "super-food" משום שהוא נמצא כדי להכיל יתרונות בריאותיים רבים. פרי האסאי הוא עשיר נוגדי חמצון, חומצות אמינו ייצור חלבונים, מינרלים חיוניים, ויטמינים, שומנים רוויים "טוב".

סוגים שונים של ניסוחים זמינים בשוק – לדוגמה, נוזלי, אבקת freeze-dried, כולל כמוסות ג'ל או דחוס טבליות אבקת. Acai ברי קפסולות יש בדרך כלל מרכיבים נוספים כדי להגביר את רמות האנרגיה או כדי להגביר חילוף החומרים בגוף (פופולרי בניסוח במשקל acai ברי כמוסות).

תכונות נוגדות חמצון

נוגדי חמצון חשובים לשמירה על בריאות אופטימאלית ולמניעת מחלות ומחלות. מנגנון הפעולה שלהם היא לנטרל רדיקלים חופשיים בתאים שעלולים לגרום נזק בגוף. Acai ברי קפסולות מתעקש, תוספי תזונה, שיכול לסייע בהגנה על הגוף מפני תא נזק ולהקטין את הסיכוי לחלות במחלות, כגון סרטן.

מחקר שפורסם ב “ היומן של חקלאי וכימיה מזון ” ב- 11/06 על ידי חוקר A.G. Schauss הסיקו כי גרגרי האסאי יש פעילויות נוגד חמצון גבוהה.

לחץ כאן כדי לרכוש Acai ברי מהאתר הרשמי

ויטמינים ומינרלים

רוב acai ברי המוצרים הזמינים בשוק מכילים חשוב ויטמינים ומינרלים לספק אנרגטית משמעותית עבור הגוף. כמוסות ברי Acai מכילים ויטמינים ואלקטרוליטים, כגון מגנזיום, אשלגן וסידן. כמה כמוסות ברי acai יש מינרלים ותוספי מזון נוסף formulation–copper קניינית ואבץ, לדוגמה. Drugs.com ממליצה לקחת 1,000 מ ג 2,000 מ"ג ליום acai ברי קפסולות עם אוכל. כדי למנוע תופעות לוואי של מנת יתר או רעילות על פי גרגרי האסאי, לא להבלע כמויות גדולות של ויטמינים ממוצרים acai.

אנטי דלקתיות

פרי האסאי יש כבר הראו תכונות אנטי דלקתיות. במחקר שפורסם ב- "היומן של חקלאות, מזון הכימיה" בספטמבר 2008 על-ידי החוקר אל חלקתו ג'נסן סיכם את הנוכחות של דלקתיות פרי זה. Acai ברי כמוסות לסייע להפחית כאב סיבי עצב פגומים.

לחץ כאן כדי לרכוש Acai ברי מהאתר הרשמי