» » מה הם היתרונות של פול קפה ירוק לחלץ?

מה הם היתרונות של פול קפה ירוק לחלץ?

לרדת במשקל עם ירוק תמצית קפה

עם עודף משקל, כל שלה המשויך בעיות בריאות – יתר לחץ דם, סוכרת, מחלות לב, סוגים מסוימים של סרטן – בעלייה, כולם מחפשים את התשובות. מה הם היתרונות של פול קפה ירוק לחלץ?אמנם שום דבר לא יכול לקחת את מקום נקי, בריא דיאטה ופעילות גופנית קבועה, תוספי מזון מסוימים יכול לעזור להפוך את התהליך של שפיכת קילו קצת יותר קל. על-ידי שילוב נקי, מונחית אכילה אימונים עם תוספי תזונה נכונה, אנשים רבים יכולים לרדת קילו יותר בהשוואה למהירותן עם רק דיאטה ופעילות גופנית לבד.

קפאין היה מרכיב תוספת של אובדן משקל פופולרי במשך עשרות שנים. בבמינונים גבוהים הוא שולט תיאבון, מגביר אנרגיה וסיבולת, ומאפשר אימונים טוב יותר.

אחד אלה תוספי הגדול הוא תמצית פול קפה ירוק. התמצית שנלקחו קופי unroasted, הוא נוגד חמצון חזק ומסייעת הסוכר בדם של הפקד. נוגדי חמצון להגן על תאים מפני נזק של רדיקלים חופשיים, אשר יכול לגרום סרטן ומחלות חיסונית אוטומטי. שליטה קוצים הסוכר בדם חשובה לשמירה על אוכל לאוכל במפרץ. מה אם אתה לא אוהב קפה? ובכן, התמזל מזלך! תמצית שעועית ירוקה אין כל טעם קפה בכלל.

מרכיב מפתח שאינן זמינות בקפה רגיל היא חומצה chlorogenic. ד ר עוז מהמט, המנתח cardiothoracic ומנחה של NBC ד ר עוז להראות, מייעץ כי חומצה chlorogenic כמעט חיסלו במהלך תהליך קלייה, בעוד רגיל שותה קפה בהחלט יש מאפיינים בריאים – כולל נוגדי חמצון, חומצה chlorogenic הדרושים הסוכר בדם ולשמירה על המשקל רק ניתן למצוא תמצית פול קפה ירוק.

התמצית נחקרה ומראה בעוד התוצאות אינן סופיות של 100%, ראיות אנקדוטיות לא רק היא לסייע לשלוט ולהמשיך קוצים הסוכר בדם, אלא גם מסייעת יותר לעכל שומן בגוף. כלומר, שהגוף שלך שורף מאגרי שומן שלו לפני שהוא בוער מקורות אחרים עבור אנרגיה. דרכים אחרות כדי לשפר את חילוף החומרים לצרוב הם משקל ו/או אימון התנגדות. השרירים יש מה שנקרא "אפקט afterburn" אשר ממשיכה בטל שומן בשעות הגוף לאחר סיום השליטה העצמית. תמצית קפה ירוק המשמש כתוספת משקל, אימון התנגדות ישמור אותו afterburn הולך יותר.

הנה מה שאתה צריך לדעת בעת רכישת תוסף עשה עם פול קפה ירוק ומחקר:

  • כמוסות צריך להכיל לפחות 45% חומצה chlorogenic
  • חומצה Chlorogenic עשוי להופיע כתרכובות קניינית Svetol או GCA
  • לקחת 400 מ ג 30 דקות לפני כל ארוחה
  • לא מומלץ לאנשים לקחת תרופות anti-diabetes או לחץ דם גבוה כפי קפאין אולי אינטראקציה שלילית
  • שאלו את הרופא כמה קפאין הוא בטוח לך לצרוך, בהינתן ההיסטוריה שלך-בריאות
יש לזכור לאכול מלא של התוצרת בריא תזונה נקייה ובשר רזה ו לשמור על משטר של פעילות גופנית סדירה – אידיאלי 45 דקות, 4 פעמים בשבוע. לשמור על פחמימות גליקמי גבוה סוכרים מינימלי כדי לשלוט קוצים הסוכר בדם. אמנם הגלולה לא נס, תוספת הנכון יכול להיות לך שריפת שומן יותר בפחות זמן הגעה באותו גוף רזה, קשה שתמיד רצית.

לחץ כאן כדי לרכוש פול קפה ירוק מהאתר הרשמי

מה הם היתרונות של פול קפה ירוק לחלץ?

פול קפה ירוק תמצית הוא מרכיב חדש יחסית אשר משמש מוצרים הרזיה הוא מופק מצמח ערביקה, באופן ספציפי יותר ממנו ירוקה שעועית. בתקופה האחרונה, מאפייני אובדן משקל השעועית היית מקבל תשומת לב יותר ויותר. הסיבה לכך היא, מלבד תכונותיו של אובדן משקל, תמצית פול קפה יש יתרונות בריאותיים אחרים.

פולי הקפה הירוקים מכילים חומצות chlorogenic ולחלץ אחרים פוליפנולים, יש תכונות אנטי דלקתיות, נוגד חמצון בדיוק כמו תה ירוק, זרעי ענבים. זה מסייע לגוף לנטרל רדיקלים חופשיים מסוכנים. בנוסף, מחקרים גילו כי תוכן חומצה chlorogenic פול קפה ירוק מסייע בהורדת לחץ דם דרך השפעתו anti-hypertensive על בני האדם, גם חולדות.

בניגוד משקאות קפה רגיל, זה תמצית על פי פול קפה ירוק אינו גורם ממריץ כפי שהוא נמוך בקפאין. בנוסף, חומצות chlorogenic מחוסל בתהליך קליית קפה, כתוצאה מכך, היתרונות שלהם אינם זמינים סדירים קפאין במשקאות.

מה הם היתרונות של פול קפה ירוק לחלץ? הביצועים אובדן משקל של שעועית ירוקה תומכת בשתי דרכים חומצות chlorogenic. ראשית, הם מסייעים לאיזון הסוכר בדם על ידי שליטה הפריקה של הגלוקוז בגוף. שנית, חומצות chlorogenic לטייל ייצור מטבולית של הכבד, פעולה זו מגדילה את קיבולת שריפת שומן. זה פונקציות מנגנון כפול כדי לעודד את מסת גוף רזה על-ידי ובחרדות משקל לקבל באמצעות מניעת ספיגת שומן.

מחקר 2006 בדק הדיכוי של הצטברות שומן ולחלץ צובר משקל עכברים אשר מאכילים את קופי. צוין על ידי חוקרים המכרסמים ירדה במשקל הגוף ותוכן שומן ברזילאי. המסקנה נערך כי תמצית פול קפה עשוי להיות יעיל נגד הצטברות שומן ועודף משקל על-ידי הגדרת חילוף החומרים שומן בתנועה בכבד מניעת ספיגת שומן.

מטא-אנליזה של מחקרים חמישה יצאו לאור בשנת 2011, אשר תמצית שעועית ירוקה נבחנה כתוספת אובדן משקל. אף-על-פי צוין כי מחקר נוסף היה צורך, המסקנה נערך לצבור נתונים חשף כי הבחנה משמעותית במשקל הגוף של המשתתפים המחקרים שהשתמשו GCE, לעומת פלצבו את וכי המצוין GCE יש את היכולת לקדם ירידה במשקל.

קביעה זו בוצע גיבוי על ידי מחקר לפועל בתחילת 2012, אשר אחריו 16 מבוגרים אשר השתמשו פול קפה ירוק במשך תקופה של 12 שעות בשבוע, ללא ביצוע שינויים בדיאטה שלהם. הממצאים היו באופן משמעותי מדהימה. במהלך תקופה זו, משתתפים איבד ממוצע של 10½ אחוז ממשקל הגוף הכולל שלהם, כמו גם 16 אחוזים שומן הגוף הכללית; לא היה שום דו ח של תופעות לוואי שליליות.

כפי שהוא מתייחס במשקל, פעילות גופנית, תזונה נכונה חיוניים להצלחה. עם זאת, מחקרים עולה כי כולל תוספת כגון פול קפה ירוק לחלץ היתה אפשרות להגדיל את הפוטנציאל לירידה במשקל.

לחץ כאן כדי לרכוש פול קפה ירוק מהאתר הרשמי

מי צריך להשתמש בתמצית קפה ירוק?

הצורך לחיות אורח חיים בריא ונקי חשוב מאוד כי כל האנשים ברחבי העולם להשתדל להוביל אורח חיים בריא כדי להיות בריא ולהימנע מחלות, מחלות ומצבים כרוניים. אורח חיים בריא ידרוש אדם לאכול תזונה בריאה, משקאות המון מים, פעילות גופנית על בסיס קבוע, שיטות ניהול מתח ושימוש של בריאות, תוספי. תוספי תזונה ובריאות תזונתיים חיוניים לחלוטין בניהול איכות בריאות משום שהן ולהזין את הגוף וכן לספק לו את התזונה שאותו אחרת לא יקבלו.

תוסף תזונה חשובים אחד הכי חשוב, הידוע תוספי תזונה הוא תמצית טהורה של קפה ירוק. זוהי תמצית שנגזר פול קפה ירוק. פול קפה רגיל הוא למעשה ירוק צבע. הוא רק הופך חום לאחר הקלייה. כדי להפיק התמצית על פי זה פול קפה, השעועית צריך לא להיות קלויים, אך במקום זאת, הם צריכים להיות ספוגה מים. הדבר נעשה באמצעות השריית את השעועית במים התמצית נגזרת.

תוספת זו יש שפע של יתרונות, כל אדם אשר משתמש זה תזונתיים מסוים, תוספי מזון ייהנו כל מאפייני איכות אלה. עם זאת, כדי להיות בריא ככל האפשר, תוספי צריך להיות מלווה על ידי תזונה בריאה וטובה, תרגילים קבועים וטכניקות ניהול מתח תקין.

מה הם היתרונות של פול קפה ירוק לחלץ? היתרונות של צריכה קבועה של קפה ירוק טהור לחלץ ישנם מספר יתרונות הגדולה כי כל צרכן בודד תנבע מתוך צריכה קבועה של תוספת זו תזונתיים ותזונה. היתרון הראשון והחשוב הוא הנוכחות של רמות גבוהות של נוגדי חמצון בתוך תוספת זו. נוגדי חמצון הם חומרים מיוחדים, כגון ויטמינים, לחסל את חמצון מזיק ומסוכן בתוך הגוף.

זו תמצית פול קפה מכיל שפע של נוגדי חמצון אלה, אשר חשובים המאבק חמצון, רדיקלים חופשיים. חלק אלה רדיקלים חופשיים האמין להיות סוכני גרימת סרטן. הוא האמין על-ידי מדענים רבים כי נוגדי חמצון כנראה לגרום סוגים מסוימים של סרטן, באמצעות תוסף עשיר זה נוגד חמצון כנראה יעזור למנוע סרטן.

יתרון עצום נוסף של שימוש זה תמצית קפה מסוים היא העובדה כי הוא מקור מצוין של אנרגיה מיידית, גלוקוז. קפה ירוק ידועה את תוכנו גלוקוז, מי ירצה כמה הגברת מיידית של אנרגיה צריך לצרוך את זה תמצית או יש את זה עם האוכל שלהם לפני וישתתפו פעילות גופנית אינטנסיבית של התרגיל. זה יספק את אותם בפרץ אנרגיה מספיק להשיג אותם דרך כל פעילות הם היו וישתתפו.

מוצר זה הוא נהדר עבור כל אדם המעוניינים לרדת במשקל. כנראה תמצית קפה שעועית היתה ידועה שנים רבות המוצר אובדן משקל מעולה. הוא מושלם עבור אנשים שמנים, בעלי עודף משקל צריכים לרדת במשקל. היא גם מעולה לאנשים הזקוקים לשמירה על משקל גוף בריא.

כל אלה נכסים מצוינים ניתן לייחס זה מוצר איכות, הבטחת כי אלה המשתמשים בו הם בריאים, להתאים, במצב מצוין בכל עת.

לחץ כאן כדי לרכוש פול קפה ירוק מהאתר הרשמי