» » לקנות מוצרים הלבנת שיניים

לקנות מוצרים הלבנת שיניים

ישנם מוצרים רבים הלבנה לקנות מקוון ולמצב לא מקוון. אבל מציאת הכי טובה היא האתגר שיש הרבה אנשים עם שיניים מלוכלכת נורא צרות עם, כשהם מנסים להשיג את השיניים הפרוע אפשר להחמיא היופי שלהם.

בעיקרון ישנם שלושה סוגי מוצרים אחד יכול לקנות. אלה ניתן לחלק לשלוש קטגוריות; רצועות, מגשים את השיניים ואת ” המודול ספוגית כותנה ”.

לחץ כאן כדי לקנות הלבנה שיניים AltaWhite
לקנות מוצרים הלבנת שינייםרצועות היו הסוג הראשון של מוצרים לבוא על הסצינה הבטיח תוצאות לבן. ביצור אלו רצועות כללה את סוכן הלבנה ואת דבק אור ששם אחד על השיניים הרצוי, המתנה של שעה, לפני שאתה מעתיק אותם, כדי לחשוף את חיוך לבן.

למרבה הצער איתם שיופקו המוני, אתה יכול לפעמים לגמור באמצעות ארבע או חמש רצועות על שן אחת, רק כדי לקבל את זה במקום מסוים זה היה התחמק כל הקודם. עם זה חוסר עקביות הלבנה, השיניים שלך מתחילות להיראות מצחיק, ניגוד מבחיל בין צהוב לבן פנינה. רגישות מוגברת אמייל פחד נוסף הקשור עם רצועות, אז להיזהר ב אילו מהן אתה רוכש.

מגשים את השיניים הם אפשרות טובה יותר. הבאנדש מגן אשר תמלא עם ג'ל הלבנה מראש. אתה ואז להמשיך ללבוש את זה עבור עד שעה לפני הסרת. בדרך כלל התוצאות הן חיוביות, אבל רוב האנשים למצוא להם לא נוח ללבוש.

הדרך הפופולרית ביותר של מקבל את הטוב ביותר תוצאות אלה מורכב היום המוצרים להשתמש ” וספוגיות כותנה ”. בחיידק מפרישות נוזל להשתמש בו בשילוב עם אבקה ליטוש של תחמוצת מגנזיום זה. ראיתי את תוך הגנה על האמייל. הדבר הגדול על זה, על-פי אלו המשתמשים בהם, הוא יכול בקלות להשתמש בהם בשגרת היומיום שלך אמבטיה כי הם מתייחסים רק חמש דקות כדי להחיל.

יתר על כן, ברגע שימוש לאחר פרק זמן קצר הם יכולים להימחק אם אחד ממשיך להשגיח על השיניים שלהם באמצעות צחצוח, שימוש בחוט דנטלי, ולאכול בריא. זה יהיה המוצר שאני ממליץ על היתרון שיניים לבנות.

לחץ כאן כדי לקנות הלבנה שיניים AltaWhite

הכי טוב שיניים הלבנה מוצרים

המספר הגבוה של שיניים הלבנת מוצרים הזמינים בשוק היום יכולה להישפט על ידי כמה טוב הם עובדים, נוחות, כמה הם קלים לשימוש, ועל המידה שבה הם להאיר את השיניים. פשוט יותר והרגליים ערכות מוצרים המוצעים מופרדים 7 כיתות. קטגוריות אלה הם; מגש מקצועי שיזוף מערכות, מערכות הלבנת מגש שמן וביס, מגש שאינם moldable הלבנת מערכות, הלבנת רצועות, תרסיסים הלבנה, מברשת-על ג'לים, כמו גם, הלבנת toothpastes.

לקנות מוצרים הלבנת שיניים המגש מקצועי הלבנה בשיטה הוא והרגליים טוב יותר המערכת, כמו מוצר זה יוצר 11 גוונים של צבע. זה עובד טוב מאוד, מאוד ידידותי למשתמש. פיו נוצר במעבדת שיניים לאחר רושם של השיניים של הלקוח. לאחר מכן, היא מכוונת לשיניים באמצעות ג'ל והרגליים כדי שיהיה נוח יותר, ולא פחות מעצבן על החניכיים. מערכת beaching שיניים מיוחדות זו אמנם יקר, התוצאות הן מהירה וצור הלבנת שיניים אידיאלי.

לחץ כאן כדי לקנות הלבנה שיניים AltaWhite
בהרתחה ולנשוך הלבנת המערכת מבצעת לפחות ביעילות לעומת המגש המתמחה הלבנת מערכת. עם זאת, היא מבצעת בסדר לעומת מגש שאינם moldable הלבנת מערכות כמו 10 ל-22 אחוז האוריאה על-חמצני, רכיב beaching דינמי, משמש. תשעה גוונים של שינוי הצבע יכול להיות שנצפו בשיטה זו.

אמנם נכון כי המגשים שאינם moldable שמגיעים עם מערכת הלבנת נוח במקצת, ידידותי למשתמש, הם עדיין לא לגמרי יעיל עבור הלבנת שיניים בגלל כמות קטנה של חמצן כימית הם מכילים. לאחר שימוש במוצרים אלה, צבע השיניים לשינוי רק 3 גוונים. חלק ההיבטים השליליים הם לא אחידה הלבנת ולאחר חסינותו של זגוגית השן.

הלבנת רצועות השיניים רק יעיל מעט יותר, אבל רק לאחר השימוש בהם לאורך זמן. המברשת על ג'לים, toothpastes הלבנה תרסיסים הן באופן משמעותי פחות יעיל כי בצל אחד בלבד הושג לאחר השימוש בהם. רופאי שיניים מאמינים הלבנת toothpastes, הלבנת תרסיסים הלבנת העט הם פחות יעילים כי הסוכנים הלבנה לא נמצאים שם הסכום הנכון כדי להפיק את התוצאות הצפויות.

לחץ כאן כדי לקנות הלבנה שיניים AltaWhite