» » היתרונות הבריאותיים של החורש ברי – הכוח של נוגדי חמצון

היתרונות הבריאותיים של החורש ברי – הכוח של נוגדי חמצון

היתרונות הבריאותיים של החורש ברי – הכוח של נוגדי חמצוןהחורש ברי יש צבע סגול עמוק עשיר אשר היא סימן סיפור התל אנתוציאנין, קבוצה חזקה של נוגדי חמצון. אנתוציאנין בחורש לא רק לתת לו את צבעו, אלא גם לתת אותו יתרונותיה הרבים של בריאות מתועדים כגון הלחימה עייפות, דלקת, בבטן הפרעות.

החורש הוא גם אמר כדי לעזור להאט את תהליך ההזדקנות, ערכת נושא חוזרת במזונות עשירים נוגד חמצון. החורש ברי אבקת מכיל נוגדי חמצון יותר מאשר רוב פירות על כדור הארץ, כולל אוכמניות, רימון, acai, מנגוסטין.

כאשר ברי החורש לאחרונה נכנס למקום של נוגדי חמצון סופר פירות, העיר כולה היה משהו כדי להשתולל על שוב. אחרי הכל, זה היה על נוגדי חמצון, בסופו של דבר המפתח פתרון עבור מניעת המעבר למטה ושחיתות של תאים בגוף. המספר של סרטן מוכה חולי הגדלת היומיום והורס העולה בשל רעלים פזורים הם מספיק כדי לגרום אזעקה. עכשיו, חדש נגד-מארחיכם פרי טופס התגלתה ויש עוד משהו יותר פשוט נוגד חמצון רב עוצמה.

פרי קסום זה מרוכזים באזור פטגוניה בדרום אמריקה אולי מייחסים רמות נוגד חמצון רב עוצמה שלו את צבעו-כחול עמוק וסגול במקצת. בדיקות מעבדה יש מגובה טענה זו על-ידי לשחרר את התוצאות. כל ברי מכיל 2,500 גרם של נוגדי חמצון, מורכב בעיקר אנתוציאנין ו פוליפנולים. התוצאות היו המכריע אכן כפי שהוכח על ידי במבחן ORAC (ספיגת החמצן הרדיקלי קיבולת).

לחץ כאן כדי לקנות החורש ברי מהאתר הרשמי
ברי החורש הוא הפתרון של הטבע self-degradation של המין האנושי. הילידים באזור להשתמש הצמח למטרות מרפא נרחב. נשים לחוות שינוי רדיקלי בפנים ובחוץ בשל תכונתה אנטי אייג'ינג. פחות רעלים בגוף אומר לעור זוהר וחלק שיער אחרי הכל.

וחשוב יותר, מי מפחד למות המוח תפקוד לקוי, מחלות לב בשל השמנת יתר עשוי להרגיע את המוח שלהם. החורש פירות יער לחזק את מערכת הלב וכלי הדם, לקדם ירידה במשקל, בעל תכונות אנטי דלקתיות. זה לא יכול פשוט להתעלם.

אם יש מילה אחת לתאר את החורש ברי, הוא זה: לא יאומן. מי ששומע לראשונה את השם עשוי להפגין ספקות על הפרי על מצוינות hyped, אשר צפוי. אבל לאנשים יש לבלוע אותו יכול להעיד במשפחתנו. והכי חשוב, הטבע יש מגדולי פלאים וניסים אשר הם מעבר לרמה של ההבנה האנושית. היום, כי נותר מעורער.

היתרונות הבריאותיים של החורש ברי – הכוח של נוגדי חמצון

לחץ כאן כדי לקנות החורש ברי מהאתר הרשמי

החורש יתרונות בריאותיים ברי – כוחה של נוגדי חמצון

החורש ברי יתרונות בריאותיים רבים. למרות זה פרי רק התגלתה לפני כמה חודשים, ובכל זאת, היא הוכיחה להיות די למצוא מדהים על ידי מדענים, מדהים יותר, למעשה, מאשר Acai ברי. ברי Acai הבריאתן לא פחות מאשר המלכה של מדבר, אופרה, הפך הזעם במשך שנים. ואז הגיע הגילוי של ברי החורש, וכך מתחיל זעם אחר.

ברי החורש מגיע עמוק יערות הגשם של צ'ילה. זה פרי סגול נוצל בעבר על ידי ילידי צ'ילה עבור כוחות המרפא משקמת שלה. זה מדהים המדענים כיצד כאלה פירות אקזוטיים וחד יכול להיות כל כך הרבה יתרונות בריאותיים. כמו Acai ברי, ברי החורש שופע פיטוכימיקלים, פיטוכימיקלים אלה ידועים מדעית להחזיק ומאפייני מונעת מגן אשר יסייעו לשמור על מספר מחלות ומחלות במפרץ.

היתרונות הבריאותיים של החורש ברי – הכוח של נוגדי חמצון הגילוי של פירות אלה הביאה קדימה תקווה חדשה כי אכן, באמצעות העזרה של הסמכויות ואת היתרונות של נוגדי חמצון, אנשים להיות פחות נוטים לפתח מחלות ומחלות מסוימות, ואולי אף לסייע לך למנוע הסרטן בתאי משם.

נוגדי חמצון אחראים ברבים היתרונות הבריאותיים של ברי החורש. באמצעות צריכת וקליטה של הגוף של נוגדי חמצון חזק המגיעות ברי החורש, הגוף לא מוגן רק מפני סוגי סרטן מסוימים, מערכת הלב וכלי הדם של הגוף גם משפר את רבה. הראשון של העסק נוגדי חמצון הוא כדי להדוף רדיקלים חופשיים, כי הם נודדים בגוף והשמדת תאים בריאים.

לחץ כאן כדי לקנות החורש ברי מהאתר הרשמי
רדיקלים חופשיים הם מזיקים במובן ברגע שהם בתוך התאים, הם יפעילו את התאים לאי-יציבות ולגדול דרך פרופורציה. זה מוביל התחלתה של התפתחות גידול סרטני בגוף. אבל נוגדי חמצון ידאג לכך. על ידי צריכת מזונות יותר עם תכונות נוגדות חמצון, אחד מסוגל להיפטר רדיקלים חופשיים המאיימים להשמיד את הגוף, תא אחד בכל פעם.

מלבד מניעת מחלות סרטן בפרט, יתרון נוסף של זה superfruit מן היערות של צ'ילה הוא במשקל. ככל הנראה, דרך השלילה של רדיקלים חופשיים גורמת לשיפור מסומן בחילוף החומרים של הגוף. שומן הם נשרפו מהר יותר, לתרום לירידה במשקל. זה לשמור אתה מרגיש טוב עם עצמך ובריאה.

היתרונות הבריאותיים של החורש ברי – הכוח של נוגדי חמצון בגלל הפופולריות שלו צובר, קיימת סבירות גבוהה יותר שיהיו הונאות לגבי מוצרים ברי החורש. אתה חייב תמיד זכרו להיות זהירים ברכישת תוספי תזונה. זכור לעשות את המחקר שלך לגבי המוצרים יש עין חדה עבור הונאות. ודא כי כאשר אתה קונה תוסף ברי ' החורש ' כי זה הוא עשה ומופצת על-ידי חברה אמינה. קריאה באמצעות ביקורות על החורש ברי יכול לעזור לך לקבל את ההחלטה הנכונה.

זכרו כי גם אם ישנם מחקרים טוענים כי ברי החורש הוא יותר מועיל מאשר ברי Acai, עוד הערכה צריך להיעשות לפני כל שאר התביעות על החורש ברי יתרונות בריאותיים כי הם עשו.

לחץ כאן כדי לקנות החורש ברי מהאתר הרשמי