» » ד ר. עוז: פולי הקפה הירוקים הם תוסף נס לירידה במשקל

ד ר. עוז: פולי הקפה הירוקים הם תוסף נס לירידה במשקל

ד ר. עוז: פולי הקפה הירוקים הם תוסף נס לירידה במשקלפולי קפה ירוק תמצית ממשיכה להיות הוכח לעכב את ספיגת השומן של הגוף, כמו גם לעורר את ההפעלה של תהליך חילוף החומרים שומן הגוף בתוך הכבד, שניהם תומכים ראשיים של שומן הפסד. חומציות Chlorogenic נוכח קפה ידידותי לסביבה הוא באמת phytochemical טבעי כי הוא נמצא רבים של צמחים, עם רמות גבוהות בקפה ידידותי לסביבה.

הוא נמצא כדי לעכב את הפרשות של גלוקוז ב למחזור הדם, במיוחד לאחר מזונות, ונראה כדי לסייע ליחידים דק במורד כתוצאה מכך. Chlorogenic חומציות יכולה גם יש את היכולת לגרום לגוף גוף שומן הפסד על-ידי גדל הגוף החום שנוצר, ובכך שיווק התרמוגנזה, טבעי שריפת שומן הגוף לאנרגיה. זה גם מחשבה להפחית את הדור של תאי שומן הגוף האחרונה בגלל השפעותיו נוגד חמצון מעולה.

החלום של תוספת במשקל נס מעולם לא נראה להיעלם. לקחת גלולה, לרדת במשקל – אין exasperating להתאמן, לא לבנות לבניית המדרכות של פחמימות. שוק אובדן משקל הוא ענף המיליארדים בארצות הברית; להוט קל לתקן, אנו לבלוע הגלולות, אבקות והחזק עשבי תיבול דה ז'ור כי ההבטחה של המותניים רזה.

הגלולה דיאטה קסם האחרונים לכותרות היא תמצית פולי קפה ירוק. אבל בניגוד כך תוספי מזון רבים שהינן בעלות מינון של hucksterism בספק, פולי הקפה הירוקים מגיע עם לכירופרקטיקה (לא רשמי) מהרופא סלבריטי מהמט עוז, מי אומר את זה נכון: תמצית פולי קפה ירוק יכול לסייע לאנשים לרדת במשקל.

לחץ כאן כדי לקנות ירוק קופי לחלץ מהאתר הרשמי
פולי הקפה הירוקים הם פולי קפה כי לא קלויים. כאשר פולי קפה קלויים, המתחם צמח, חומצה chlorogenic, מתפרק. הוא חשב כי חומצה chlorogenic יש השפעה על הגבלת ספיגת גלוקוז, אשר בתורו עוזר להפחית משקל.

במחקר שהוצג בכנס האגודה האמריקנית לכימיה בסן דייגו, החוקרים מצאו כי 16 נשים וגברים הסובלים מעודף משקל איבדו בממוצע 17 קילו 22 שבועות כאשר לוקחים קפה ירוק שעועית בצורת תוסף.

המחקר מומן על-ידי החלת מזון מדעי, עושי של תוספת קפה ירוק, ייתכן הרימו דגל אדום או שניים. אבל ד ר. עוז שלו מחקר ומצא כי דיאטה המשתתפים איבדו בממוצע של שני קילו בשבוע בעת נטילת התמצית, ואילו אלה לא איבדו בממוצע רק אחת קילו בשבוע.

ד ר. עוז: פולי הקפה הירוקים הם תוסף נס לירידה במשקל ד ר. עוז לא אחת מתוך כל מוצר אחד ממליץ כי הוא אומר שהוא לא רוצה את שמו המשויכים כל מותג מסוים, אך ציין כי אנשים צריכים לחפש פולי קפה ירוק לחלץ לפחות 45 אחוז חומצה chlorogenic. כאשר מסתכלים על החומרים, חומצה chlorogenic יכולים להיות מפורטים GCA (נוגד חמצון של קפה ירוק) או Svetol.

צריך רק לקחת התמצית על ידי מבוגרים 18 ומעלה, ולא על-ידי נשים הרות או breast-feeding.

הוידאו למטה מציג ד ר. עוז לדבר עם מומחה בריאות אלטרנטיביים, תזונאית סלבריטי לינדסי דנקן על נס גלולת כי “ יכול לשרוף שומן מהר לכל מי שמעוניין לרדת במשקל. "

לחץ כאן כדי לקנות ירוק קופי לחלץ מהאתר הרשמי

פולי קפה ירוק תמצית יכול לעזור לאנשים לרזות, לשרוף שומן

יש חוקרים מצביעות על פולי קפה ירוק תמצית פריצת דרך אפשרית לירידה במשקל.פולי הקפה הירוקים מכילים חומצה chlorogenic, נוגד חמצון החוקרים מאמינים עשוי להשפיע על הדרך שאת חילוף החומרים שלכם נשברת שומן, וכתוצאה מכך ירידה במשקל. חומצה chlorogenic נהרס במהלך תהליך קלייה, כלומר שאין אפשרות לקבל את אותה תועלת שתיית קפה.

כמה מחקרים קטנים הראו פולי קפה תמצית, ירוק ירוק קופי בין הקרקע ולשים לתוך קפסולות, כמו תוספת אובדן משקל יעיל.

חוקרים ב אוניברסיטת סקרנטון, פנסילבניה למצוא קבוצה של אנשים שמנים 16, בגילאי 22 עד 26, איבד קילוגרמים 17 שבועות 22 בזמן נטילת תוספת.

ד ר. עוז יש גם תוצאות עם הקהל סטודיו שלו. בניסוי שבועיים, בקבוצה לוקחים פולי קפה ירוק תמצית במשקל פי שניים מכמות כקבוצה פלצבו.

לעומת זאת, דיאטנית רשום בוני Jortberg של אוניברסיטת קולורדו הספר לרפואה הזהיר תוספי מזון לא מווסתות על-ידי ה-FDA, אמר שהמחקרים אינם לטווח ארוך מספיק כדי לספק הוכחה מדעית מוכחת פולי קפה ירוק תמצית פועלת והיא בטוח.

ד ר. עוז: פולי הקפה הירוקים הם תוסף נס לירידה במשקל

לחץ כאן כדי לקנות ירוק קופי לחלץ מהאתר הרשמי
אם אתה חדש בפולי הקפה הירוקים אז הרשו לי לתת לכם סקירה מהירה.

פולי הקפה הירוקים הם דבר חדש הם כבר סביב רק כל עוד קפה מסורתי, הסיבה יש סערה כזו על זה הוא כי Dr.OZ יש אותו בטלויזיה הממלכתית וצריך יותר אנשים גדלו על בוריים. Dr.OZ יש לפרסום מחקרים חדשים אשר להוכיח כי פולי קפה ירוק יש נוגדי חמצון הדרושים, זהים לאלה שלא תמצאו בתה ירוק, תמצית זרעי ענבים.

לא רק פולי הקפה הירוקים בריא בשבילך שזה עוזר להגדיל באופן משמעותי את חילוף החומרים שלכם, כשמדובר שריפת שומן פשוט זה משאיר תמצית תה ירוק אבק. מחקרים הראו כי תמציות תה ירוק של פולי קפה ירוק טהור לחלץ outperformed משמעותית בתחומים שונים.

ירוק שעועיות קפה כה חזק, עד כי אם החלטתם לאכול בואו נגיד 2 ק ג מזון מדי יום, כל שאתה צריך לעשות הוא לקחת פולי קפה ירוק לחלץ מדי יום ביומו ולאבד עד 35% שומן. אני יודע זה נשמע לא יאומן אבל אם קדימה, עושה את המחקר שלך תראה שזה לא שקר או גימיק שיווקי. החברה המערבית רק קפץ על העגלה פולי קפה ירוק, אבל אחרים של המדינה כבר משתמש זה במשך מאות שנים. כמו שאמרתי קודם לכן, פולי קפה ירוקים מסביב כבר רק כל עוד פולי קפה רגיל.

ד ר. עוז: פולי הקפה הירוקים הם תוסף נס לירידה במשקל פולי הקפה הירוקים עושה עבודה מצוינת כשמדובר דיכוי במשקל גם אם לא תרצו לרדת במשקל אם ברצונך למנוע צובר משקל אתה בהחלט צריך לבדוק פולי הקפה הירוקים. עכשיו רק בגלל פולי הקפה הירוקים עובד כל כך טוב לא אומר אתה יכול ללכת סביב אכילת שפע של ג'אנק פוד. אתה עדיין צריך להכיל דיאטה קפדנית מאוד, אך בשילוב עם פולי הקפה הירוקים העובדות הן פשוט מדהימה.

הספק פולי קפה ירוק סיפקנו לך בתחילת המאמר יש 100% אותנטי קולומביה גדל פולי הקפה הירוקים. פולי קפה אלה יש “ Svetol ” וזה הסינים להכין קפה ירוק, שעועית לא משהו. זו הסיבה מדוע אם בעבר לרכוש פולי הקפה הירוקים ראינו מעט כדי לא תוצאות זה היא בשל העובדה כי כנראה היה לך את סיני גדל פולי הקפה הירוקים אשר לא היו Svetol בו.

לחץ כאן כדי לקנות ירוק קופי לחלץ מהאתר הרשמי