» » які переваги Acai капсули Беррі?

які переваги Acai капсули Беррі?

які переваги Acai капсули Беррі?Acai Беррі є плід, який має були широко продаються як "super-food" тому, що було встановлено, містять багато користі для здоров'я. Acai Беррі є багатий на антиоксиданти, амінокислоти, білок виробництва, життєво важливих мінералів і вітамінів і мононенасичені жири "добре".

Різні типи препарати доступні на ринку –, наприклад, рідкий, порошок і freeze-dried, у тому числі гель капсули або стиснуті таблетки з порошок. Acai Беррі капсули, як правило, мають додаткові інгредієнти, щоб підвищити рівень енергії або збільшити метаболізму тіла (популярний у формуванні капсули acai Беррі Втрата ваги).

Антиоксидантні властивості

Антиоксиданти є важливою для підтримання оптимального здоров'я і запобігання захворювань і хвороб. Їх механізм дії полягає в нейтралізації вільних радикалів у клітинах, які потенційно можуть завдати шкоди в організмі. Acai Беррі капсули багаті антиоксидантами і добавки, які допоможуть захистити організм від клітинки пошкодження і зменшити шанси захворювань, як рак.

Дослідження, опубліковане в на “ журнал сільськогосподарської та харчової хімії ” в листопаді 2006 року, дослідник A.G. Schauss прийшли до висновку, що acai ягоди мають високі антиоксидантної діяльності.

Натисніть тут, щоб купити Acai Беррі з офіційного сайту

Вітаміни та мінерали

Більшість acai ягідні продукти доступні на ринку містять важливі вітаміни і мінерали, надати імпульс багато енергії для організму. Acai Беррі капсули містять полівітаміни та електролітів, наприклад, магнію, калію і кальцію. Деякі acai Беррі капсули мають мінералів і добавки, додані до власних formulation–copper, цинк, наприклад. Drugs.com рекомендує, приймаючи 1000 мг 2 000 мг на день з acai Беррі капсули з їжею. Щоб уникнути побічні ефекти, передозування або токсичності від acai ягоди, не вживати всередину великих кількостях полівітамінів від acai продуктів.

Протизапальну

Acai Беррі було показано, мають протизапальні властивості. Дослідження, опубліковане в на "Журнал сільського господарства та харчової хімії" у вересні 2008 року, дослідник г. с. Йенсен висновку присутність протизапальні властивості в цей фрукт. Капсули Acai Беррі також може допомогти зменшити біль у пошкодження нервових волокон.

Натисніть тут, щоб купити Acai Беррі з офіційного сайту